Skybox Security זכתה בפרס מוצר ניהול חולשות האבטחה הטוב ביותר

 

Skybox Security זכתה בפרס מוצר ניהול חולשות האבטחה הטוב ביותר

 

SC Awards מוענק למוצרי אבטחת הסייבר הטובים ביותר בארה"ב

 

סן חוזה, קליפורניה, 18 במאי 2021, (BUSINESS WIRE) :

Skybox Security, חברה מובילה בתחום ניהול היערכות אבטחת סייבר, הכריזה היום כי זכתה בתואר פתרון ניהול חולשות האבטחה הטוב ביותר במסגרת פרסי SC לשנת 2021. תחרותSC Media Awards השנתית מכתירה את המוצרים והחברות שמעצבים את עתיד הענף ומאפשרים לארגונים להגן על הנכסים החשובים ביותר שלהם.

 

"הפרס הוא הכרה בכך ש-Skybox מציעה את הפתרון היחיד לניהול איומים שמתעדף חולשות אבטחה תוך שקלול חשיבות הנכס המאויים, ציון הסיכון של החולשה (CVSS), אפשרויות הניצול שלה וניתוח מתקדם של רמת החשיפה של הלקוח אליה. יש לנו דרך ייחודית לחישוב חשיפת הלקוח לחולשות אבטחה באמצעות הדמיית התקפות סייבר על רשתות היברידיות", אמר גידי כהן, מנכ"ל ומייסד Skybox Security. "חברות הנמנות על אלף החברות הגדולות של מגזין פורצ‘ן (Fortune 1000) בוחרות ב-Skybox משום שאנו מדייקים את הערכת הסיכונים שלהן, מקצרים את הזמן הנדרש לפתרון ומודדים חשיפה לסיכוני סייבר באופן שוטף".

 

גישה חדשה וחלוצית לניהול חולשות

 

זירת איומי סייבר המשתנה מחייבת ארגונים לנקוט גישה חדשה לניהול היערכות האבטחה שלהם. Skybox Security  התאימה את הפתרונות שהיא מציעה לטרנספורמציה דיגיטלית מואצת של לקוחות כגון מעבר לענן ואיחוד טכנולוגיות IT/OT . Skybox סיפקה ללקוחות השנה את הפתרון המתקדם ביותר לניתוח חשיפה לסיכונים, הודות ליכולת ייחודית למדל רשתות היברידיות.

 

"Skybox מציעה מודל דיגיטלי מקיף ותלת ממדי של הארגון, אשר מדמה התקפות בעולם האמיתי", אמר סטיב צורייר, כתב אבטחה ב-SC Media.  "הודות לעיבוד נתונים מעשרות מקורות ולפיד איומי סייבר עשיר, Skybox מספקת פלטפורמת ניהול סיכונים אמיתית המאפשרת אוטומציה של תהליך העבודה, משלב הגילוי ועד לפעולה הממוקדת, תוך מתן ציוני סיכון מדוייקים ומותאמים שממקדים את צוותי האבטחה בחולשות הקריטיות, בנכסים החשופים ביותר ובאפשרויות התיקון היעילות ביותר".

 

פתרון ניהול האיומים וחולשות האבטחה של Skybox מתממשק עם למעלה מ-150 מוצרי ניהול רשת, אבטחה, ענן ו-IT, וממפה ומדמה אוטומטית את זירת ההתקפות, ובכך מקטין באופן שוטף את חשיפת הארגון לסיכוני סייבר. לקוחות מקבלים גם מודיעין איומים מאומת, מעודכן ומותאם לצרכיהם מ- Skybox Research Lab.

 

"המוצר מנרמל נתונים שמתקבלים ממקורות שונים ומספק ניתוח הניתן להבנה בקלות, הוא בוחן את הנתונים לנוכח שטח פני ההתקפה ומבצע תכנון וניטור אוטומטיים של שלבי ההערכה, התעדוף, והתיקון", הוסיף צורייר. "הוא מנתח את חולשות האבטחה בהתאם למידת החשיפה של רשת הלקוח אליהן, לאיומים רלוונטיים ולמידת הפגיעה העסקית הפוטנציאלית, תוך מיקוד המשאבים בסכנות המיידיות ביותר. כמו כן, המוצר מודד, מנטר ומראה את רמות סיכון לאורך זמן, תוך הצגה ויזואלית של שטח פני ההתקפה, כדי להמחיש בבהירות את סטטוס האבטחה לצוותים שונים בארגון ולדרג הניהולי".

 

עוד בנושא

 

 

תקן הזהב למצויינות בתחום אבטחת הסייבר

 

תחרות SC Awards שנערכה השנה זו הפעם ה-25 היתה המאתגרת ביותר עד כה. הזוכים ב-Trust Award נבחרו על ידי צוות של אנשי מקצוע מובילים בתחום אבטחת ה-IT. המועמדים עברו סינון לפני שלב הגמר, שבו נערך תהליך שיפוט סופי וקפדני לקביעת הזוכה בכל קטגוריה.

 

"אתגרים ייחודיים שאפיינו את  השנה האחרונה העלו דרישות מגוונות מצד קהילת הלקוחות. המגפה העבירה עובדים רבים לעבודה מהבית; תקיפות שרשראות אספקה זרעו בלבול בגופים ציבוריים ובעסקים; פושעי סייבר ומדינות אויב לא היססו לנצל פרצות אבטחה בתקופה זו תוך התמקדות ברשתות ביתיות, במוסדות וארגוני בריאות ובקמעונאים, כמו גם בארגונים רבים אחרים", אמרה ג‘יל איטורו, העורכת הראשית של SC Media - "הזוכים בתחרות Trust Awards הפגינו עמידות ראויה לציון תוך התאמה לדרישות המשתנות של הלקוחות".

 

תחרות SC Awards ידועה בענף האבטחה כתקן הזהב למצויינות בתחום אבטחת הסייבר. לפרטים נוספים, ולרשימה מפורטת של קטגוריות, משתתפי שלב הגמר והזוכים, בקרו בכתובת https://scawardsus.com/.

 

אודות SC Media

 

SC Media היא מקור מידע חיוני עבור מקצועני אבטחת הסייבר, בעזרתו הם יכולים להתעדכן בהתפתחויות חיוניות וכן להתמקד בבעיות החשובות ביותר עבורם. אנשים הפועלים בתחום אבטחת הסייבר, בין אם אנשי מקצוע או מנהיגים, טכנולוגים או מנהלים, מבקרים מדי יום ובמהלך היום ב-SC Media לקבלת עדכונים ותובנות עלהבעיות המורכבות והמהותיות הנוגעות לקבלת ההחלטות האסטרטגית והטכנולוגית שלהם. SC Media היא מקור המידע הראשי של CyberRisk Alliance והיא מקושרת לקהילת הוגים ומובילי חדשנות בכירים אשר מספקים מגוון עשיר של תוכן רלבנטי ושימושי, הכולל נתונים ומחקרי שוק בלעדיים, דעות וניתוחים, סקירות מוצרים בלתי תלויות, אפשרויות למידה אחד על אחד או באופן וירטואלי ועוד.

 

אודות CyberRisk Alliance

 

CyberRisk Alliance (CRA) הוקמה במטרה לעזור למקצועני אבטחת הסייבר להתמודד עם אתגרים המאיימים על הצלחת הארגונים אליהם הם משתייכים. אנו מספקים שירותי מידע ומודיעין עסקי המסייעים לקהילה ההולכת וגדלה שלנו לגבש אסטרטגיות יעילות ולקבל החלטות חכמות, כמו כן פתרונות שיווק חדשניים המעודדים התייעלות של השוק. אך מעל לכל, אנו פועלים לעידוד קהילת הסייבר כולה לפעולה וכן לשיפור ההצלחה של כל אנשי המקצוע בענף.

 

אודות Skybox Security

 

יותר מ-500 מהארגונים הגדולים בעולם המודעים לצרכי האבטחה שלהם, מסתמכים על Skybox לקבלת התובנות והביטחון הדרושים כדי להיות מוכנים תמיד לאיומים בחזית הסייבר המשתנה תמיד. ב-Skybox אנחנו לא מספקים רק נתונים ומידע. אנו מציעים מודיעין והקשרים רלוונטיים שיאפשרו לך לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר כדי לתת אבטחה מהירה ומקיפה לארגון, ללא צורך בניחושים. פלטפורמת ניהול היערכות האבטחה שלנו מספקת נראות, ניתוח ואוטומציה מקיפים המאפשרים מיפוי, תעדוף ומתן מענה לחולשות בארגון תוך זמן קצר. הפלטפורמה ממטבת בצורה חכמה את מדיניות האבטחה, את הפעולות הנדרשות ואת תהליכי השינוי על פני כל הרשתות הארגוניות וסביבות הענן. הודות ל-Skybox צוותי האבטחה יכולים להתמקד ביוזמות בעלות החשיבות האסטרטגית הגבוהה ביותר, תוך המשך ההגנה על הארגונים.  

 

אנו Skybox. יותר אבטחה, פחות הגבלות. skyboxsecurity.com

 

פרטים אודות הפרס

Wendy Loew, SVP, Events

Wendy.Loew@cyberriskalliance.com

 

איש קשר לאמצעי התקשורת

Ashley Nakano, Corporate Communications

ashley.nakano@skyboxsecurity.com

 

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/52430879/en

 

 

© 2021 SC Media. CyberRisk Alliance, LLC. כל הזכויות שמורות. בשימוש ברישיון.

 

© 2021 Skybox Security, Inc. כל הזכויות שמורות. לוגו Security Skybox ו-Skybox Security הם סימני מסחר רשומים או סימנים מסחריים של חברת Security, Inc. Skybox בארצות הברית ו/או בארצות נוספות. כל סימני המסחר האחרים שייכים לבעליהם בהתאמה. מפרטי המוצרים עשויים להשתנות בכל עת ללא הודעה מראש.

 

מקור: Skybox Security

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire