רפואה: אישור שיווק לסדרה מתקדמת של דפיברילטור מושתל

Iforia של ביוטרוניק היא סדרת ה-DF4 ICD/CRT-D הראשונה בעולם שמאושרת ל-MRI

ההשתלות הראשונות מתבצעות ברחבי העולם

 

ברלין 26/3/13-- (Marketwire) - ביוטרוניק, היצרנית המובילה של טכנולוגיות רפואיות ללב וכלי הדם שמציינת את יובל החמישים שלה השנה, קיבלה אישור שיווק (אישור CE) לסדרה המתקדמת ביותר של ICD/CRT-D (דפיברילטור מושתל/ קוצב דו חדרי עם דפיברילטור). Iforia היא סדרת ה-DF4 ICD/CRT-D הראשונה בעולם שמאושרת ל-MRI (דימות תהודה מגנטית). בנוסף היא כוללת אחד מהדפיברילטורים המושתלים (ד"מ) הקטנים ביותר בעולם -- הד"מ החד חדרי של Iforia.

 

פרט לטכנולוגיה ProMRI®, שמאפשרת לחולים לעבור סריקות MRI שיכולות להציל חיים, Iforia כוללת גם את מערכת המחבר DF4 שהיא תקן התעשייה, המיועדת לפשט ולקצר את הליך ההשתלה. המחבר DF4 משלב את שלושת המחברים המסורתיים במחבר אחד ומאפשר הליך השתלה יותר נוח מבלי לסכן את הבטיחות.

 

ד"ר צ'ינג צ'י קונג ממרכז הלב הלאומי בסינגפור, אחד מהמשתילים הראשונים, אמר: "באמצעות סדרת Iforia אני יכול לתת למטופלים שלי סדרה של ד"מ ו-CRT-D מאוד קטנים ואמינים. היא כוללת מגוון מרשים של החידושים המתקדמים ביותר, ביניהם ProMRI® וניטור ביתי. בנוסף, טכנולוגיית DF4 מפשטת את הליך ההשתלה, ובזכות הגודל הקטן של המכשיר הוא נוח יותר למטופל וגם התוצאות הקוסמטיות טובות יותר".

 

סדרת Iforia היא אחת מהד"מ ו-CRT-D הקטנים ביותר בשוק, ומציעה גם את אורך חיים הארוך ביותר: אורך החיים של הד"מ החד חדרי של Iforia הוא יותר מ-11 שנים ושל ה-CRT-D של Iforia יותר משבע שנים. זה מאפשר קצב החלפה נמוך -- יתרון ברור גם למטופלים וגם למערכת הבריאות.

 

ד"ר מתיאס בוש הסביר: "עם הטכנולוגיה ProMRI® והניטור הביתי® של ביוטרוניק הכלולים בסדרת Iforia למטופלים שלי יש ראש שקט, הודות לטכנולוגיית הניטור מרחוק של המכשיר. היא עוקבת אחרי המצב הרפואי שלהם בצורה נוחה מהבית. יתר על כן, יש להם גישה לסריקות MRI שיכולות להציל חיים. הגישות לסריקות האלה חיונית משום שמספר המטופלים המבוגרים עם ד"מ גדל. לרבים מהמטופלים האלה יכולות להיות הרבה מחלות נוספות שאפשר לגלות אותן רק באמצעות טכנולוגיית MRI מתוחכמת".

 

"בטיחות ואמינות הן היסוד של כל הטכנולוגיות החדשות והחידושים שלנו", אמר כריסטוף בוהמר, הנשיא הבינלאומי של ביוטרוניק. "Iforia מציעה אפשרויות אבחון משופרות עם האמינות הגבוהה ביותר ואורך החיים הארוך ביותר".

 

"ביוטרוניק עסקה בחידושים מאז הקמתה ב-1963. רק ב-15 החודשים האחרונים, ביוטרוניק קיבלה אישור שיווק לשתי סדרות של ד"מ ו-CRT-D, ושתיהן מאפשרות למטופלים גישה לסריקות MRI. ביוטרוניק היא החברה היחידה בכל העולם שמציעה למטופלי ד"מ ו-CRT-D את אפשרות האבחון הזאת", המשיך. "סדרת Iforia החדשה יחד עם ProMRI® והניטור הביתי של ביוטרוניק® מציעה לרופאים ולמטופלים את השילוב הטוב ביותר של אמינות וחדשנות". התחלת המכירה של סדרת Iforia בשוק האירופי צפויה באמצע 2013.

 

המשתילים הראשונים של סדרת Iforia

 

First implanters of BIOTRONIK's Iforia ICDs and CRT-Ds are:
Prof. Dr. Steffen Behrens, Vivantes Humboldt Hospital Berlin, Germany;
Ching Chi Keong, MD, National Heart Centre Singapore, Singapore;
Dr. Thomas Faber, University Heart Centre Freiburg, Germany;
Prof. Dr. Stephan B. Felix and Dr. Mathias Busch, University Hospital Greifswald, Germany;
Dr. Peter Lercher and Dr. Günther Prenner, LKH-University Clinic Graz, Austria;
Abdulmohsen al Musaad, MD, National Guard Health Affairs Hospital, Riyadh, Saudi Arabia;
Dr. Antti Ylitalo and Dr. Tuomas Paana, Satakunta Central Hospital, Pori, Finland

אודות BIOTRONIK SE & Co. KG

 

ביוטרוניק היא אחת היצרניות המובילות בעולם של מכשירים רפואיים ללב וכלי דם. המטה שלה בברלין, גרמניה, והיא מיוצגת ביותר ממאה מדינות באמצעות יותר מ-5,600 העובדים שלה בכל העולם. כמה מיליוני חולים ברחבי העולם קיבלו שתלים של ביוטרוניק, המיועדים להציל ולשפר את חייהם. מאז שפיתחה את קוצב הלב הגרמני הראשון ב-1963, ביוטרוניק השיקה מספר חידושים בשוק -- כולל ניטור מרחוק באמצעות הניטור הביתי של ביוטרוניק® בשנת 2000 והדפיברילטור המושתל והקוצב דו חדרי עם דפיברילטור הראשונים בעולם עם טכנולוגיית ProMRI®, שאושרה לסריקות MRI, ב-2012. השנה ביוטרוניק מציינת את שנת היובל שלה.

 

למידע נוסף, בקרו באתר www.biotronik.com

מידע ליצירת קשר

אשת קשר:
Manuela Schildwachter
Global Communications Manager
BIOTRONIK SE & Co. KG
Woermannkehre 1
12359 Berlin
Tel. +49 (0) 30 68905 1466
Email:
manuela.schildwaechter@biotronik.com

 

*** ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRE