מאנדיי מכריזה על השקת ההנפקה הראשונית לציבור

מאנדיי מכריזה על השקת ההנפקה הראשונית לציבור

 

ניו יורק ותל אביב, 1 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

חברת  monday.com, מערכת הפעלה לעבודה (Work OS), באמצעותה ארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם, הודיעה היום על תחילת הרואד שואו (“roadshow”) להנפקה ראשונית לציבור של מניותיה הרגילות.

חברת מאנדיי תנפיק 3,700,000 מניות רגילות. מחיר ההנפקה הראשונית לציבור צפוי לנוע בין 125$ ל- 140$, לא כולל הנחות ועמלות חיתום. בנוסף, monday.com מצפה להעניק לחתמים אופציה למשך 30 יום לרכישה של עד 370,000 מניות רגילות נוספות במחיר ההנפקה הראשונית, בניכוי הנחות ועמלות חיתום. המניות צפויות להיסחר בשוק הגלובל סלקט בנאסד"ק תחת סמל המניה "MNDY".

Goldman Sachs & Co ו- JPMorgan ישמשו כמנהלים מובילים בהנפקה המוצעת, עם Allen & Company LLC ו-Jefferies כמנהלים מובילים משותפים.

William Blair, Piper Sandler, Oppenheimer & Co., Canaccord Genuity, Cowen, Needham & Company, Academy Securities, Tigress Financial Partners, Loop Capital Markets, Samuel A. Ramirez & Company, Inc,  and Siebert Williams Shank & Co. LLC נבחרו לשמש כמנהלים משותפים להנפקה המוצעת.

בנוסף למניות שנמכרו בהנפקה הציבורית, monday.com הודיעה כי Salesforce Ventures LLC ו- Zoom Video Communications, Inc הסכימו בכפוף לתנאים רגולטוריים מסוימים, לרכוש כמות מסוימת של מניות רגילות במחיר רכישה של 75 מיליון דולר, כל אחת, במחיר השווה למחיר ההנפקה הראשונית לציבור. מכירת מניות אלה לא תירשם על פי Securities Act of 1933, as amended.

ההנפקה תבוצע אך ורק באמצעות תשקיף. הפרטים המלאים בהודעת החברה באנגלית.

אודות monday.com:

מאנדיי היא מערכת הפעלה לעבודה (Work OS), באמצעותה ארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם. מאנדיי מאפשרת דרך יעילה ואינטואטיבית לניהול צוותים, פרויקטים, תהליכים עסקיים, אופרציות מורכבות ומאפשרת לצוותים להצטיין בכל היבט בעבודתם. למאנדיי צוותים בתל אביב, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, שיקגו, לונדון, קייב וסידני. הפלטפורמה מאפשרת התאמה אישית כך שתתאים לכל תעשייה וכיום משמשת מעל ל- 125,000 לקוחות בלמעלה מ- 200 תעשיות ביותר מ -190 מדינות.

ליצירת קשר:

קשרי עיתונות:

Leah Walters
leah@monday.com

קשרי משקיעים:

Alex Wellins
The Blueshirt Group, for monday.com
alex@blueshirtgroup.comמקור:  monday.com Ltd.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire