בונים עתיד בר קיימא: Hisense והעובדים

 

בונים עתיד בר קיימא: Hisense והעובדים

 

צ‘ינגדאו, סין, 1 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

לחיות בהשפעת ה- ESG  החדש-רגיל הפך לאחד הנושאים העכשוויים ביותר בעולם. ההשפעה החיובית על החברה ומתן הזדמנויות פיתוח בר קיימא לעובדים, הפכו בהדרגה לקריטריונים החדשים של חברות המייצגות את צמיחתן. על ידי  הצבת הכישרון במקום הראשון, Hisense שואפת לבנות צוות עולמי שכולל אנשים מתרבויות שונות עם חוויות ייחודיות, ולספק סביבת עבודה שוויונית ובריאה שתנוע קדימה אל ההצלחה. יחד עם יותר מ- 90,000 עובדים ברחבי העולם, הייסנס יוצרת עתיד בר-קיימא ומיישמת השפעה חברתית חיובית תמידית.

 

התמקדות בטיפוח כישרונות מקומיים והכלה תרבותית

הייסנס תומכת בקהילות מקומיות כדי להקל על לחץ האבטלה שלהן ועל מנת להפחית את שיעור הפשיעה הקשור בעקיפין. באמצעות השקעותיה בפארקים תעשייתיים ברחבי העולם, הייסנס יוצרת יותר מ-3,000 משרות בדרום אפריקה ומעל 2,000 במקסיקו עם ציפייה להתרחב ליותר מ-7,000  בעתיד, נתון שמסייע בהצלחה לאזור המקומי להרחיב את הכלכלה ולהגביר פיתוח בר קיימא.

הייסנס מספקת אפשרויות תעסוקה שוות בלי קשר לגזע או מין עם הכשרה מקצועית ושיטתית בעת גיוס עובדים מקומיים. לדוגמא, ניקלייט, אם חד הורית, שהצטרפה להייסנס, דרום אפריקה, בשנת 2002, קודמה למשרת מנהלת מכירות לאור ביצועיה המצוינים בעבודתה ויכולת ההתפתחות המהירה שלה.  מערכת התעסוקה וטיפוח הכישרון של הייסנס הגדילה את ההתלהבות שלה מעבודתה ושיפרה את חייה, על פי דברי ניקלייט.

הטיפול בפיתוח הקריירה של העובדים

לצורך העצמת העובדים, הייסנס יצרה את התנאים והמרחב הדרושים להם למקסם את הפוטנציאל והערך העצמי שלהם. הייסנס מיישמת מנגנון קידום גמיש המאפשר לעובדים לבחור בין מסלולי קריירה של "ניהול" ו- "מו"פ" להמשך פיתוח, נתון שמבטיח אפיק קידום חלק לכולם.

מכללת הייסנס, האוניברסיטה הארגונית, שואפת לעזור לעובדים להשיג מסלול פיתוח קריירה טוב יותר. מבנה הדרכה מקיף ופלטפורמות הכשרה פנימיות מרובות (כולל הרצאה אוף-ליין, אתר אינטרנט, אפליקציה וכו‘) נמצאים שם כדי לעזור לעובדים ללמוד ולהשתפר בכל מקום ובכל עת.

"מה שהופך את העבודה כאן לשונה מחברות אחרות הוא שהייסנס תמיד ממריצה את עובדיה לממש יעדי קריירה ומעניקה להם תמיכה מצוינת ומאפשרת להם לצמוח עם החברה", אמר רובין זילברבאואר, שהצטרף להייסנס דרום אפריקה בשנת 2015.

דאגה לבריאות העובדים ולרווחתם

במהלך המגיפה, הייסנס לא חסכה במאמצים להבטיח את בריאות העובדים ובני משפחותיהם באמצעות הפצת חומרים למניעת המגיפה ותמיכה בעבודה מהבית.

הייסנס גם משלבת כוחות עם ארגוני EAP מקצועיים ("תוכנית סיוע לעובדים") על מנת להעניק טיפול נפשי לעובדים ולבני משפחותיהם, כך שכל עובד יוכל לקבל בקלות שירותי ייעוץ פסיכולוגי מקצועי, המסייע להם ביעילות לשפר את בריאות הנפש ולהתמודד עם אתגרי העבודה והחיים.

הייסנס תתמקד בפיתוח כישרונות לטווח הארוך ותיצור באופן פעיל סביבת מקום עבודה מכילה לקידום פיתוח בר קיימא של קהילות מקומיות עם כוח העבודה הגלובלי שלה.

 

ליצירת קשר:

מדיה

Lori Luo (Ogilvy PR Team)
Tel: +86-135-1278-4739
Email: lori.luo@ogilvy.com / HisenseGlobal@ogilvy.com

מקור: Hisense

 

מולטימדיה:

 

 תמונה

צוותי הפקה במתקן של הייסנס באטלנטיס, דרום אפריקה (צילום: Business Wire)

 

 תמונה

מעבדת ההיי-טק האוטומטית של Hisense במרכזי מו"פ (צילום: Business Wire)

 

 תמונה

הייסנס לא חסכה במאמצים להבטיח את בריאות העובדים ובני משפחותיהם במהלך המגפה (צילום: Business Wire)

 

 לוגו

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire