Mary Kay Inc. מצטרפת לקרן אלן מקארתור עם מחויבות לכלכלה מעגלית

 

Mary Kay Inc. מצטרפת לקרן אלן מקארתור עם מחויבות לכלכלה מעגלית

 

דאלאס, 1 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Mary Kay Inc. תומכת עולמית בתודעה סביבתית ואחריות תאגידית, הצטרפה לקרן אלן מקארתור כחברה ברשת שלה, כחלק מהמחויבות שלה להפוך לעסק יותר מעגלי ובר קיימא. מרי קיי נבחרה בין ארגונים משפיעים נוספים, כולל חברת פורד מוטור, International Paper, Mattel והמכון הטכנולוגי לאופנה.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ההודעה במקור בשפה האנגלית נמצאת כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20210601005094/en/

 

קרן אלן מקארתור היא ארגון צדקה בבריטניה המפתח ומקדם את הרעיון של כלכלה מעגלית, המבוסס על העקרונות של מניעת  פסולת וזיהום, שימור חוזר של מוצרים וחומרים וחידוש מערכות טבעיות. קרן אלן מקארתור עובדת עם - ומעודדת - עסקים, מוסדות להשכלה גבוהה, קובעי מדיניות ומוסדות לגייס פתרונות מערכות בהיקף גלובלי.

"במשך כ- 60 שנה מרי קיי שואפת להעשיר את חייהן של נשים, לקדם את תחום בריאות העור ולייצר השפעה חיובית על הקהילה ברחבי העולם", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע"מ. "תעשיית הקוסמטיקה והטיפוח נמצאת בתקופת מעבר כאשר החברות המתפתחות נדרשות לענות על הדרישות הגוברות לפעילות עם מודעת לשמירה על איכות הסביבה, פעולות שקופות ומוצרים נקיים יותר וממקורות אתיים. אנחנו כאן בשביל זה".

מרי קיי, שעומדת להכריז על אסטרטגיית הקיימות שלה בהמשך השנה, מקווה לעבוד עם קרן אלן מקארתור וארגוני רשת אחרים להמשיך לקדם עוד יותר פרקטיקות בכלכלה – עם דגש על איכות תהליכי מיקור של חומרים. החברה מחויבת לצמצם את טביעת הרגל הסביבתית שלה ונוקטת בצעדים לשיפור היעילות בפעילותה, תוך חשיבה לטווח ארוך לשילוב של פרקטיקות עסקיות אחראיות.

מפעלי הייצור העולמיים של מרי קיי בסין השיגו מעמד של אפס פסולת בהטמנת אשפה בשנת 2014. מרכז הייצור העולמי שלה הממוקם בטקסס, ארה"ב, השיג את אותו מעמד בשנת 2011.

"מרי קיי והחברים החדשים האחרים ברשת קרן אלן מקארתור חולקים את השאיפה לשנות את הדרך בה הם עושים עסקים", אמר ג‘ו מרפי, מוביל רשת קרן אלן מקארתור. "אנו מצפים לתמוך בהם ולסייע ביצירת הזדמנויות לשיתופי פעולה עם ארגונים אחרים החברים ברשת, ששואפים להיות מעגליים יותר".

"אף על פי שהיו יוזמות משמעותיות ברחבי תעשיית היופי – ואצל מרי קיי עצמה - עדיין יש כל כך הרבה עבודה לעשות כדי למצוא פתרונות ארוכי טווח לאתגרים הסביבתיים והחברתיים-כלכליים העומדים לפנינו", הוסיפה גיבינס. "זו הסיבה שאנחנו כל כך נרגשים להיות חלק מקרן אלן מקארתור ולהצטרף לארגונים שחושבים כמונו במהלך מאמצינו להבטיח צמיחה בת קיימא לדורות הבאים".

 

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-57 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחד בכל פעם.

 

צפו בהודעה במקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20210601005094/en/

 

 

אנשי קשר

 

Mary Kay Inc. Corporate Communications
Marykay.com/newsroom
(+1) 972.687.5332 or media@mkcorp.com

 

מקור: Mary Kay Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire