השילוב בין NewsPublish של לייאאוט אינטרנשיונל ומנוע הבינה מלאכותית ולימוד המכונה של Sophi.io יקצר שעות של תהליכי הדפסה לכמה דקות בלבד

 

השילוב בין NewsPublish של לייאאוט אינטרנשיונל ומנוע הבינה מלאכותית ולימוד המכונה של Sophi.io יקצר שעות של תהליכי הדפסה לכמה דקות בלבד

 

טורונטו, 10 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

סופי (Spohi.io), ערכת כלי מיטוב, חיזוי ומיכון מבוססי בינה מלאכותית שפותחה בידי גלוב אנד מייל (The Globe and Mail), תשתף פעולה עם לייאאוט אינטרנשיונל (Layout International), ספקית טכנולוגיה ארגונית חדשנית, בכדי לשנות את עולם הפקות הדפוס. סופי תספק את טכנולוגיית הבינה מלאכותית/לימוד מכונה כדי למכן מקצה לקצה את תזרים העבודה בהפקת דפוס, בכדי לחסוך למו"לים זמן וכסף וכדי לאפשר להם להתמקד ביצירת תוכן באיכות גבוהה.

 

הדפסה היא בדרך כלל תהליך ארוך שכרוך במאמצים לא מעטים. יש צורך במספר עורכים ומעצבי דפים ונדרשות שעות רבות להשלמתו. הלקוחות של לייאאוט אינטרנשיונל, ללא אילוצי תבניות, יקבלו מעתה את ההזדמנות ליצור דף מוכן להדפסה שלא ניתן להבחין שהוא לא הוכן בידי מעצבי דפים אנושיים, והתהליך כולו נמשך מספר דקות בלבד. ועבור למעלה מ-200 הלקוחות של לייאאוט אינטרנשיונל, שותפות זו אומרת שילוב חלק של סופי אל תוך תזרימי העבודה הראשיים הנוכחיים של NewsPublish.

 

"אנו שמחים שהעבודה עם Sophi.io מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו יכולות חדישות בדמות פתרון הדפסה ממוכן מקצה לקצה המגדיל באופן דרמטי את היעילות. הלקוחות שלנו יוכלו להריץ ואז להריץ מחדש את הנייר שהם רוצים להדפיס בתוך דקות ספורות, בכל עת שהם יבחרו, והכל בתוך מערכת ניהול התוכן NewsPublish Enterprise בה הם כבר משתמשים מדי יום ", אמר ז‘אן מישל האביס, מנכ"ל לייאאוט אינטרנשיונל.

 

חבילת הכלים של סופי תוכננה לזהות את התוכן בארגון שהינו יקר ערך מהכל (ולא מדובר בתוכן הפופולרי ביותר, אלא בתוכן שמניע דיונים או שימור או את המדד החשוב ביותר עבור הארגון) ולהציב אותו במקומות החשובים ביותר בישויות הדיגיטליות שלהם, או מעבר לחומת תשלום במקומות בהם ההכנסות ממנויים צפויות להיות גדולות יותר מההכנסות מפרסומות. מעבר לשילוב בין NewsPublish בין Sophi.io, סופי מציעה מספקת מיכון אתרים, חומת תשלום דינמית, ניתנת להתאמה אישית בזמן אמת, ופתרונות אנליטיים עבור מו"לים בכל רחבי העולם.

 

"הפקת דפוס היא התחייבות מסיבית", אמר גרג דופאס, CTP בגלוב אנד מייל. "אנו רואים את השותפות הזו עם לייאאוט אינטרנשיונל כזו שמעניקה למוציאים לאור את החופש להתמקד ביצירת תוכן ובאלמנטים העיצוביים הספציפיים שמעצבי העמודים רוצים להשקיע בהם את מרצם. החלק הטוב ביותר הוא ש- NewsPublish עם העוצמה של Sophi.io משתפרת ונהיית חכמה יותר מדי יום, כך שלקוחות לייאאוט אינטרנשיונל תמיד יהיו בחוד החנית של הטכנולוגיה עם פתרון זה".

 

למידע נוסף, בקרו www.newspublish.org  או שלחו אימייל sales@layoutintl.com

 

אודות לייאאוט אינטרנשיונל

 

Layout International לייאאוט אינטרנשיונל (www.layoutintl.com) פוגשת את הצרכים הצומחים בשוק בכך שהיא מספקת פתרונות ארגוניים בעלי יכולת התאמה גבוהה. היא משרתת יותר מ-200 לקוחות, ומספקת להם טכנולוגיה חדשנית כדי לשפר את הדרך בה הם עובדים. היא מאפשרת לארגונים רבים להמיר, להעביר ולשלב את התהליכים שלהם בעולם הדיגיטלי בכדי שיעבדו בפלטפורמה אחת.

ליצירת קשר:

Layout International Media Contact
Ghassan Halawi
Vice President of Sales, Layout International
+961 70 855685
ghalawi@layoutintl.com

אודות Sophi.io

 

Sophi.io (https://www.sophi.io)  היא ערכת כלי מיטוב וחיזוי מבוססת בינה מלאכותית העוזרת למוציאים לאור לקבל החלטות אסטרטגיות וטקטיקות חשובות. הפתרונות כוללים את Sophi Site Automation, Sophi for Paywalls ו-Sophi Analytics, מערכת תומכת החלטות עבור מפיצי תכנים. סופי תוכננה לשפר את המדדים החשובים ביותר בעסק שלכם, כמו שימור ורכישת לקוחות, יצירת מעורבות, הגבה להתרחשויות אחרונות, וכן קביעת תדירות ונפחים.

 

 

 

קשרי מדיה

 

Jamie Rubenovitch 

Head of Marketing, Sophi 
The Globe and Mail 
416-585-3355  
jrubenovitch@globeandmail.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire