לידרטק שמחה לחזור למפגשים אישיים כנותנת חסות ראשית וכמציגה בכנס Tech.AD 2021 בברלין, גרמניה

 

לידרטק שמחה לחזור למפגשים אישיים כנותנת חסות ראשית וכמציגה בכנס Tech.AD 2021 בברלין, גרמניה

 

קוויבק סיטי, 15 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

AutoSweep POD של ווסטפילד

 

AutoSweep POD של ווסטפילד, רכב טאטוא הכבישים החשמלי והאוטונומי במלואו הראשון בבריטניה, מציג את Leddar Pixel של לידרטק

AutoSweep POD של ווסטפילד

AutoSweep POD של ווסטפילד, רכב טאטוא הכבישים החשמלי והאוטונומי במלואו הראשון בבריטניה, מציג את Leddar Pixel של לידרטק

 

לידרטק (LeddarTech) מצטרפת ל-Tech.AD Europe כנותנת חסות ראשית וכן כמציגה ומשתתפת באירוע חי זה שיתרחש בטיטאניק שוסי בברלין, גרמניה, בתאריכים 1-2 ביולי, 2021. הצטרפו ללידרטק באופן אישי או דיגיטלי על ידי רישום כבר היום ב-autonomous-driving-berlin.com.

 

קוויבק סיטי, 15 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

LeddarTech®לידרטק, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג (ADAS) ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, נרגשת לסמן מחדש רישומים בלוח האירועים השנתי הפיזי שלה כנותנת חסות וכנואמת ראשית ב-Tech.AD. Tech.AD כבר זכתה זה מכבר להכרה כאחד מכנסי ה-AD ו-ADAS המובילים באירופה. ה-CTO של לידרטק, פייר אוליבר, יהיה אחד מצוות השופטים המכובד שיקבע את מקבלי פרסי Tech.AD Europe המוענקים זו הפעם השמינית. פרסים אלו ניתנים לאות כבוד לאנשים וארגונים שתכננו פתרונות יוצאי דופן או מוצרים התורמים לפיתוח ADAS/AD לתעשיית הרכב.

 

עם התמקדות בחישה סביבתית המדמיינת מחדש את פתרונות ה-ADAS וה-AD, הצוות של לידרטק ישתתף בכמה אירועים במסגרת הכנס.

 

נאום ראשי: 1 ביולי, 2021, מ-16:45 עד 17:05 שעון מרכז אירופה

 

נושא: מודליות חישה, היתוך חיישנים ותפיסה לנהיגה אוטונומית. הדובר, פייר אוליבייה, מנהל הטכנולוגיה הראשי של לידרטק, שיחקור את האתגרים וההזדמנויות המרגשות העומדות בפני הקהילה העסקית של תחום ה-ADAS וה-AD.

 

מפגש ב-World Café: 2 ביולי, 2021, מ-13:15 ועד 15:35, שעון מרכז אירופה

 

נושא: קפה החיישנים - Object Fusion נגד Raw Sensor Fusion - מה הוא הפתרון העילאי? מנחים: רזה ראשידי פאר, PhD, ואנדרו מאלץ, PhD, מהחטיבה לניהול מוצרים אסטרטגיים של לידרטק.

 

הדוכן (6): 1-2 ביולי, 2021

 

לידרטק תציג פתרונות שפותרים אתגרי חישה ותפיסה סביבתית קריטיים בתעשיית הרכב ובשרשרת הערך של הניידות. לידרטק תציג את הפתרונות הללו באמצעות גישה חדשנית המשלבת תצוגות מקומיות ומוזרמות, בשידור חי, של:

 

"הצוותים הטכניים שלנו מישראל, גרמניה ואיטליה שמחים להצטרף לעמיתים והשותפים הנכבדים שלנו ב- Tech.AD. החזרה המיוחלת שלנו לאירועי מפגש אישי היא משמעותית במיוחד מכיוון שנציג לראווה את ה-AutoSweep POD האוטונומי של ווסטפילד בו שולב הפתרון Leddar Pixel", ציין דניאל אייקן, סגן נשיא, שיווק גלובלי, תקשורת וניהול מוצרים בלידרטק.

 

"Tech.AD מספק הזדמנות מצוינת ליצירת קשר עם מובילים רבים בתעשייה באופן וירטואלי ובאופן אישי, ואנו מצפים להציג את הטכנולוגיה העדכנית ביותר שלנו, לחלוק את החזון שלנו ולפגוש את לקוחותינו,", הוסיף אייקן. "Tech.AD עושה את מירב המאמצים ליישם אמצעי זהירות בכדי להבטיח אירוע בטוח ומספק לכל הנציגים, ואני מברך אתכם וקורא לכם לבקר אותנו באופן אישי או מקוון במהלך האירוע ביולי".

 

למידע נוסף אודות Tech.AD בקרו ב-autonomous-driving-berlin.com.

 

ועוד לפני Tech.AD הרשמו לוובינר ב-Automotive IQ: 29 ביוני, 2021 משעה 11:00 ועד 12:00 זמן מזרח

 

נושא: טאטוא נקי: כיצד אימוץ טכנולוגיות רכב אוטונומי ו-EV סוללת את הדרך לניקוי כבישים יעיל ובטוח יותר תוך הקטנת ההשפעה על הסביבה. הצטרפו לפייר אוליבר, ה-CTO של לידרטק, ואל ג‘וליאן טרנר, מנכ"ל קבוצת ווסטפילד טכנולוגיות, לאירוע שיתארח במסגרת Automotive IQ.

 

הרשמו כאן

 

אודות לידרטק

LeddarTech לידרטק היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפלטפורמה הזאת מותקנת באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם LinkedInTwitterFacebook, YouTube. .

ליצירת קשר:

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications, and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232
daniel.aitken@leddartech.com

Leddar, LeddarTech, LeddarSteer, LeddarEngine, LeddarVision, LeddarSP, LeddarCore, VAYADrive, VayaVision, and related logos are trademarks or registered trademarks of LeddarTech Inc. and its subsidiaries. All other brands, product names, and marks are or may be trademarks or registered trademarks used to identify products or services of their respective owners.

תמונות הנלוות להודעה  זו זמינות ב:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/2f336faf-ccca-4167-939e-c1dfcfc4c897

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/84aebadf-f893-466e-8144-9b31e4d79c26

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire