גלובו משיקה את תוכנית השותפים של גלובו, ומעניקה למייסדים ולקרנות הון סיכון נתיב משתלם לשוק באמריקה הלטינית

 

גלובו משיקה את תוכנית השותפים של גלובו, ומעניקה למייסדים ולקרנות הון סיכון נתיב משתלם לשוק באמריקה הלטינית

לאחר שנה של פעילות מתחת לרדאר, תוכנית השותפים של גלובו נחשפת ומציגה מעל 100 שותפי מדיהטק בארה"ב

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 16 ביוני 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Globo, קבוצת המדיה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית, הודיעה היום על השקת תוכנית השותפים של גלובו המספקת בסיס השקה לחברות אמריקאיות המעוניינות להתרחב לשוק באמריקה הלטינית.

תוכנית השותפים של גלובו ממנפת את מעמדה של גלובו כמובילת מדיהטק גלובלית, על מנת לאפשר יצירת ערך חוצה גבולות בפרסום דיגיטלי ובפלטפורמות ישירות לצרכן, המפתחות עסקים ונכסים חדשים. השירותים המרכזיים הזמינים מההיצע של גלובו כוללים מוניטיזציה של נתונים, סרטונים קצרים, מודעת Contex, המרה וייחוס ו-Deep Watching.

"גלובו היא נקודת חדירה מרכזית לאמריקה הלטינית, ואנחנו מייצגים מעל 100 מיליון משתמשים יומיים בקהילת הסטארט-אפים בארה"ב, ומסייעים למייסדים ולקרנות הון סיכון להבין את גודל ההזדמנות", אמר קרלוס מוריירה ג‘וניור, מנהל אקוסיסטם ושותפויות בתחום המדיה הגלובלית (E&P) בגלובו וראש תוכנית השותפים של גלובו. "אנחנו מכניסים את הטכנולוגיה לעבודה בשוק הנמצא בצמיחה, ויוצרים הזדמנויות עסקיות וזרם הכנסות בר-קיימא עבור השותפים שלנו בארה"ב. ההתקשרויות המוקדמות שלנו עם סטארט-אפים בארה"ב היו מעודדות מאוד".

תוכנית השותפים של גלובו נוסדה על בסיס התובנה כי היא יכולה להציע חדשנות מהר יותר באמצעות שותפות עם חברות מובילות המבקשות לשגשג בשוק הלטיני, במקום להתחרות בהן. התוכנית פועלת מתחת לרדאר מזה למעלה משנה, וכבר עובדת עם 100 שותפים, כולל חברות הצומחות במהירות כדוגמת Palantir, LiveRamp, Snowflake ו-Clash, וקרנות הון סיכון כמו סמסונג VC, המאיץ של דיסני, Plug & Play, Mindset Ventures ו-Stanford Reaction.

 

אמריקה הלטינית, וברזיל בפרט, הינן אקוסיסטם גדל והולך להשקעות הון סיכון,ומציעות הזדמנות התרחבות עשירה עבור סטארט-אפים בארה"ב. על פי הדיווחים האחרונים, הצרכנים הברזילאים הינם מאמצים מוקדמים, יש להם רמה גבוהה של שימוש דיגיטלי, כאשר 70% מהם מחוברים לאינטרנט ומבלים בה מעל תשע שעות ביום – השיעור הגבוה ביותר בעולם.

"אמריקה הלטינית כבר מספקת סביבה אידיאלית לחברות מקומיות וגלובליות על מנת לפתח ולבדוק מוצרים ופתרונות דיגיטליים חדשים", הוסיף מוריירה. "אנחנו רוצים לוודא שהשאיפות שלנו בעמק הסיליקון תואמות לגודל ההזדמנות באמריקה הלטינית".

למידע נוסף על תוכנית השותפים של גלובו, בקרו בבקשה: https://www.globopartnerprogram.com/

אודות Globo

Globo גלובו, חברת המדיה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית, מחברת בין ערוצי טלוויזיה חינמיים ובתשלום, בנוסף למוצרים ושירותים דיגיטליים. הערוצים הליניאריים שלה מגיעים ליותר מ-100 מיליון אנשים בכל יום. בשנת 2018 היא החלה את מסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלה, והפכה לחברת מדיהטק, הנסמכת באופן משמעותי על טכנולוגיה ומתמקדת ביחסים ישירים עם הצרכנים. היא מספקת לצופים חוויית צפיה מלאה, המשלבת את היכולת לייצר תוכן באיכות גבוהה הנעזרת במומחיות טכנולוגית, עם הפצה בפלטפורמות שונות, כגון TV Globo, ערוץ טלוויזיה חינמי; 26 ערוצי טלוויזיה בתשלום; פלטפורמת ה-SVOD והסטרימינג שלה Globoplay; ומוצרים דיגיטליים: חדשות G1; ספורט GE.globo; ובידור Gshow, בין היתר.

ליצירת קשר:

Codeword
globo@codewordagency.com
415-370-0716

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE