קבוצת Coretec נכנסת לשותפות מחקרית עם אוניברסיטת איינדהובן לטכנולוגיה

 

קבוצת Coretec נכנסת לשותפות מחקרית עם אוניברסיטת איינדהובן לטכנולוגיה

 

אן ארבור, מישיגן, 17 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group (OTCQB: CRTG) ("החברה") חוברת לאוניברסיטת איינדהובן לטכנולוגיה (TU/e), אחת מ-50 האוניברסיטאות המובילות בעולם בתחום ההנדסה והטכנולוגיה בדירוג QS World University, במטרה לקדם פטנטים על קניין רוחני הקשור ל- Cyclohexasilane (CHS) של קבוצת Coretec.

 

TU/e יתמקד בהשוואות של שיעורי ההטבעה ואיכות הסרט על פני סיילן (silane) וסיילנים אחרים מסדר גבוה יותר, על מנת לכמת את הערך שמניב השימוש בחומרים כאלה בעיבוד מוליכים למחצה וייצור פוטוניקה.

 

ד"ר אריק באקרס, פרופסור מן המניין במחלקה לפיזיקה יישומית, יוביל את המחקר. ד"ר באקרס הוא אחד החוקרים המובילים בעולם בתחום הננו-חומרים, ובין פעילותו גם מחקרים של סיילנים מסדר גבוה יותר, חוטי ננו (nanowires), ופליטת אור מסיליקון. למעבדה של ד"ר באקרס יש את היכולת לבצע השוואות זו לצד זו של מאפייני ההטבעה של CHS ו-precursors אחרים של סיליקון, ולאפיין ולהעריך כראוי את איכויות הסרט של כל ההשוואות האלה.

 

"אם אנו רוצים לראות צמיחה של סיליקון פולט אור, חשוב לעבוד בטמפרטורה נמוכה ככל האפשר. בהקשר הזה, CHS יכול לשנות את כללי המשחק", אמר ד"ר באקרס.

 

העבודה המבוצעת על ידי המעבדה של ד"ר באקרס כוללת אפיון מעמיק של התכונות הפיזיקליות של CHS, כמו גם השוואות קצב צמיחה לסימנים מקדימים של סיליקון, כגון נקבוביות, צפיפות והיקף הכיסוי.

 

"על מנת לאמת כראוי את מאפייני ההטבעה של CHS, אנו מסתמכים על מומחים כמו ד"ר באקרס עם המתקנים הדרושים והידע כדי לייצר את הסרטים מבוססי סיליקון והננו-מבנים המשמשים ביישומים אליהם אנחנו מייעדים אותם. לחוקרים באיינדהובן יש את המומחיות המדעית לבצע הערכות על איכותם", אמר ראמז אלגמל, סמנכ"ל טכנולוגיה בקבוצת קורטק.

 

קבוצת קורטק משתפת פעולה עם Evonik, מובילה עולמית של כימיקלים מיוחדים, על מנת לייצר כמויות ראשוניות של CHS, וממשיכה לעבוד עם חברות מוכרות אחרות ברחבי העולם בעת שהן מעריכות את ה-CHS כחומר מפתח בטכנולוגיה שלהן. קבוצת קורטק עובדת עם מוסדות מחקר ונותנת חסות להרחבת זכויות הקניין הרוחני באמצעות פטנטים זמניים המכסים את הערך של CHS.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

אודות Eindhoven University of Technology  

אוניברסיטת איינדהובן לטכנולוגיה היא אוניברסיטה מונחית מחקר בעלת שם עולמי, שבה מחקר ברמה עולמית וחינוך מעולה הולכים יד ביד. בתחומי המדע והטכנולוגיה ההנדסיים, אנו מתמקדים בגישה מאוזנת של חינוך, מחקר והפצת עליונותו של הידע.

 

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE