אפיסטאר חותמת עם אינטרמולקולר על הסכם לשיתוף פעולה ורישוי קניין רוחני בנוגע ללדים

 האצת המו"פ של חומרים ותהליכי ייצור חדשים של לדים באמצעות פלטפורמת הטכנולוגיה הקומבינטורית של אינטרמולקולר

 

סן חוזה, קליפורניה, 22 באפריל 2013 (GLOBE NEWSWIRE):

Intermolecular, Inc. (Nasdaq:IMI) הודיעה היום ש-Epistar, Corp. (TWSE:2448) ו-Intermolecular, Inc. (Nasdaq:IMI) חתמו על הסכם שכולל תוכנית לשיתוף פעולה בפיתוח ומתן רישיונות נושאי תמלוגים לקניין רוחני כדי להגביר את היעילות ולהפחית את העלויות של מכשירי הלדים (LED) של אפיסטאר. במסגרת ההסכם הזה, המהנדסים של אפיסטאר ו-אינטרמולקולר יעבדו ביחד כדי לנצל את הפלטפורמה הטכנולוגית  HPC(TM) של אינטרמולקולר כדי להאיץ באופן דרמטי את הכשירות של הפיתוח והייצור של חומרים ותהליכים חדשים למוצרי לדים מתקדמים.

 

"אחרי בדיקה קפדנית של היכולות של אינטרמולקולר באמצעות התקשרות ראשונית לשיתוף פעולה, ראינו איך הגישה הקומבינטורית שלהם לחדשנות בחומרים ושילוב מכשירים יכולה להגדיל את המובילות של אפיסטאר בטכנולוגיות לדים", אמר מ. ג'. ג'ו, נשיא אפיסטאר. "שיתוף הפעולה עם השותפים שלנו בענף הוא קריטי לאסטרטגיית המו"פ והייצור המובילה בעולם שלנו. אנחנו בטוחים שהשימוש בצוות ובפלטפורמה הטכנולוגית של אינטרמולקולר יגדיל עוד את היתרון התחרותי שלנו".

 

שוק הלדים המסחריים הוא מאוד תחרותי, וטכנולוגיות חדשות שנוצרות על ידי מו"פ נחוצות כדי לשפר את תפוקת האור וכדי להפחית עלויות. צוות רב תכליתי של טכנולוגים מאפיסטאר ומאינטרמולקולר יעבדו ביחד וישתמשו בפלטפורמת HPC כדי להאיץ את קצב המו"פ פי עשרה ויותר בהשוואה למה שאפשר להשיג במעבדת לדים רגילה.

 

"אנחנו נלהבים מאוד לשתף פעולה עם אפיסטאר, מובילה גלובלית בייצור לדים", אמר סנדיפ ניג'האוואן, סגן נשיא ומנהל כללי של קבוצת האנרגיה הנקייה של אינטרמולקולר. "ההתקשרות האסטרטגית עם חברת לדים מהרמה העליונה כמו אפיסטאר נותנת תיקוף לישימות ולפוטנציאל המשבש של הפלטפורמה הטכנולוגית HPC בלדים, שוק שעדיין יש בו הרבה מקום לצמיחה ולחדשנות טכנולוגית".

 

המשימה של אינטרמולקולר היא לשפר את היעילות של המו"פ בענפי המוליכים למחצה והאנרגיות הנקיות באמצעות שיתופי פעולה שבהם משתמשים בפלטפורמת HPC שלה, המאפשרת לבצע ניסויי מו"פ במהירויות של עד פי 100 מהשיטות המסורתיות.

 

מידע צופה פני עתיד

 

מידע בהודעה לעיתונות הזאת שאינו מידע של עובדות היסטוריות  הוא מידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד כפוף להוראות "חוף מבטחים" (Safe Harbor) שלPrivate Securities Litigation Reform Act של 1995. מידע צופה פני עתיד בהודעה לעיתונות זאת מתייחס, אך לא רק, לציפיות של החברה להגדלת הכנסות הקשורה לטכנולוגיה שמנצלים. מידע צופה פני עתיד נתון לסיכונים ואי ודאויות שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן משמעותי מהציפיות, כולל אך לא רק הסיכונים המפורטים מעת לעת תחת הכותרת "גורמי סיכון" בדוח של החברה על גבי טופס K-10 לשנת הכספים 2011 והדוחות שאחריו על טופס Q-10 לשנת הכספים 2012. החברה מתנערת מכל כוונה או התחייבות לעדכן או לשנות מידע צופה פני עתיד כלשהו , בין אם כתוצאה ממידע חדש, אירועים עתידיים או מכל סיבה אחרת.

 

אודות Intermolecular, Inc.

 

אינטרמולקולר פיתחה גישה קניינית להאצת מחקר ופיתוח, חדשנות וזמן הגעה לשוק עבור תעשיות המוליכים למחצה והאנרגיות הנקיות. הגישה כוללת את הפלטפורמה הקניינית שלה High Productivity Combinatorial (HPC(TM)), יחד עם הצוות הרב תחומי שלה. באמצעות תוכניות פיתוח משותפות בתשלום עם לקוחותיה, אינטרמולקולר מפתחת טכנולוגיות קניינית וקניין רוחני ללקוחותיה המתמקדים בחומרים מתקדמים, תהליכים, שילוב וארכיטקטורות של מכשירים. אינטרמולקולר נוסדה ב-2004 והמרכז שלה בסן חוזה, קליפורניה. "אינטרמולקולר" והלוגו של אינטרמולקולר הם סימני מסחר רשומים. "HPC" הוא סימן מסחר של .Intermolecular, Inc. כל הזכויות שמורות. למידע נוסף: www.intermolecular.com

 

 

ליצירת קשר: איש קשר למדיה:

David Moreno

         MCA Public Relations

         dmoreno@mcapr.com

 

         +1.650.968.8900 x125

 

משקיעים

Gary Hsueh, אינטרמולקולר

מנהל בכיר של פתוח עסקי וקשרי משקיעים

         gary.hsueh@intermolecular.com

 

         +1.408.582.5635

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769