פינג איידנטיפיי מכריזה על רכישת סיקיורד-טאץ' כדי להאיץ את יכולות זיהוי ההונאות שלה

 

פינג איידנטיפיי מכריזה על רכישת סיקיורד-טאץ‘ כדי להאיץ את יכולות זיהוי ההונאות שלה

 

דנבר, 21 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

חברת האחזקות פינג איידנטיפיי (Ping Identity Holding Corp) (NYSE: PING), עם פתרון הזיהוי הארגוני החכם, מכריזה היום שהיא רכשה את סיקיורד-טאץ‘ (SecuredTouch), מובילה בתחום זיהוי והקטנה של הונאות ובוטים. סיקיורד-טאץ‘ ממנפת ביומטריה התנהגותית, בינה מלאכותית, לימוד מכונה ולימוד מעמיק כדי לספק לקבוצות זיהוי, סיכון והונאה נראות מוקדמת שאין לה מקביל לגבי פוטנציאל הפעילות הזדונית ברחבי הנכסים הדיגיטליים. באמצעות זיהוי בוטים מתוחכם והגנה מפני השתלטות על חשבונות, חברות יכולות למנף את סיקיורד-טאץ‘ כדי לספק חוויה מאובטחת וחלקה יותר עבור הלקוחות שלהם.

 

מכיוון שסיקיורד-טאץ‘ משולבת בפלטפורמת הענן PingOne הרחבה ביותר, ללקוחות ארגוניים תהיה גישה לאותות, מידע ונתונים מודיעיניים מתקדמים כדי להבין טוב יותר את התנהגות הגורמים העוסקים בהונאה, ולחזק את האימות כשיש צורך לעצור פעילות זדונית, וכן כדי להקטין את ההפסדים בגין הונאה. לקוחות יוכלו לפרוס את סיקיורד-טאץ‘ כפתרון עצמאי או כחלק מפלטפורמת הענן PingOne הרחבה יותר.

 

"זהות זה לא רק לדעת מי הם הלקוחות, אלא גם לדעת מתי מישהו מתיימר להיות לקוח. בעת שחברות עוברות תהליכי המרה דיגיטלית מסיביים, הצורך בפתרונות זהות המשתלבים חלק, ללא חיכוך ובאופן בטוח כדי להבין בביטחון את שני המצבים הללו הוא הכרחי", אמר אנדרה דוראנד, מייסד ומנכ"ל פינג איידנטיפיי. "הרכישה של סיקיורד-טאץ‘ מאיצה את החזון שלנו לגבי פתרונות זהות אינטליגנטיים מבוססי ענן הנלחמים בהתנהגות זדונית כמו בוטים, אמולטורים והשתלטות על חשבונות".

 

"זהו רגע מכריע עבור התעשייה שלנו כאשר אבטחת זהות ואיתור הונאות מתאחדים", אמר אלאסדיר רמבו, מנכ"ל סיקיורד-טאץ‘. "הפלטפורמה הארגונית המוכחת והחזקה של פינג איידנטיפיי מספקת את הבסיס המושלם ליכולות האיתור המתקדמות של סיקיורד-טאץ‘".

 

"פינג איידנטיפיי היא ההתאמה המושלמת לצוות, למוצרים ולטכנולוגיה שלנו", הוסיף רן שולקינד, מייסד שותף ומנהל בסיקיורד-טאץ‘. "אנו מצפים לאחד כוחות כדי להאיץ את משימתנו להביא את הפתרונות המתקדמים ביותר לגילוי הונאות לחברות ברחבי העולם".

 

אודות SecuredTouch

סיקיורד-טאץ‘, שהוקמה ב-2015 בידי יאיר פינצי ורן שולקינד, היא מובילת תעשייה בשוק למניעת התקפות בוטים, זיהוי סיכונים, ונתוני מודיעין אודות הונאות. סיקיורד-טאץ‘ עוזרת לארגונים להתייחס למספר שימושי מניעת הונאה בפלטפורמה אחת, כולל השתלטות על חשבון, זיהוי בוטים, הונאת תשלומים ועוד. הפתרון של סיקיורד-טאץ‘ עובד באופן רציף ללא חיכוך מול לקוחות ויש לו את היכולת להקטין את ההפסדים מהונאות, ללכוד התנהגות מסוכנת בנכסים דיגיטליים קריטיים, וכן לשפר את האבטחה תוך כדי שיפור חוויית המשתמש. סיקיורד-טאץ‘ פועלת מתל אביב והיא מספקת פתרונות מובילי שוק ללקוחות ב מספר מגזרים באופן גלובלי. למידע נוסף: www.securedtouch.com

 

אודות Ping Identity

 

 Ping Identityפינג איידנטיפיי מספקת פתרונות זהות חכמים עבור ארגונים. אנו מאפשרים לחברות להשיג אבטחה המוגדרת ‘כאפס ביטחון בזהות‘ וחוויות משתמש מותאמות וזורמות יותר. פלטפורמת הענן PingOne מספקת ללקוחות, כוח האדם ולשותפים גישה ליישומי ענן, סלולר, תוכנה כשירות ויישומים מקומיים ברחבי הארגון ההיברידי. למעלה מ- 60% מהחברות הכלולות ברשימת Fortune 100 בחרו בנו הודות למומחיות שלנו בתחום הזהות, הסטנדרטים הפתוחים והשותפויות שלנו עם חברות כולל מיקרוסופט (Microsoft) ואמזון (Amazon). אנו מספקים פתרונות זהות גמישים המאיצים יוזמות עסקיות דיגיטליות, משמחים לקוחות ומאבטחים את הארגון באמצעות אימות רב-משתנים, נקודת כניסה יחידה, ניהול גישה, אבטחת API חכמה, בניית ספריות וכן יכולות ניהול נתונים. למידע נוסף: www.pingidentity.com.

 

למידע נוסף:

 

Media Contact
Kristin Miller
press@pingidentity.com
720.728.1033

Follow Us on Twitter: @PingIdentity
Join us on LinkedIn: Ping Identity
Subscribe to our YouTube Channel: PingIdentityTV
Like Us on Facebook: PingIdentityPage

 

מקור: Ping Identity

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE