קבוצת קורטק ממנה את מתיו קפרס למנכ"ל להאצת שלב הצמיחה הבא של החברה

 

קבוצת קורטק ממנה את מתיו קפרס למנכ"ל להאצת שלב הצמיחה הבא של החברה

 

 

אן ארבור, מישיגן, 21 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), המפתחת של שבבי סיליקון מהונדסים ותצוגות נפח תלת ממדיות, מינתה את מתיו קפרס למנכ"ל שלה כדי להוביל את החברה בשלב הבא של צמיחתה. מר קפרס יצטרף, בנוסף, לדירקטוריון הקבוצה.

 

מר קפרס בילה את העשור האחרון כשתוף ומנהל קבוצת קונקורדיה פיננסים (Concordia Financial Group), חברה העוסקת בייעוץ לרכישות ומיזוגים. לפני שהצטרף אליה כמנכ"ל שימש מר קפרס כיועץ לקבוצת קורטק במשך השנתיים וחצי האחרונות. למר קפרס ניסיון עסקי ותפעולי רב בעבודה עם חברות סטארט-אפ וחברות בורסאיות כאחד.

 

"מאט מביא שפע של מומחיות. יש לו ניסיון רב בעבודה עם שווקים ציבוריים ובסיוע לחברות להגיע ליעילות תפעולית ובביצוע יוזמות צמיחה אסטרטגיות", אמר ויקטור קין, יו"ר משותף לדירקטוריון. "אנו בני מזל שיש לנו את מאט כמנכ"ל. התשוקה שלנו זהה לשלו והוא מכיר מקרוב את העסק שלנו".

 

מר קפרס יהיה אחראי לשלב הבא בצמיחה של קבוצת קורטק. במרץ האחרון סגרה החברה הנפקה פרטית בסך של 6 מיליון דולרים. מר קפרס יקדם עוד יותר את השימוש בהכנסות הנקיות כדי להרחיב ולהאיץ את הפיתוח של טכנולוגיית ה-CHS של החברה, כמו גם ליצירת הון חוזר שישמש למטרות ארגוניות כלליות ולצורך השקעות אסטרטגיות.

 

"בזמן שקבוצת קורטק נכנסת לשלב הבא של חדשנות וצמיחה, אני מתכבד ונרגש להיות חלק מצוות כה מוכשר", אמר קפרס. "ההזדמנות העומדת בפני החברה היא עצומה ועלינו לנוע במהירות ולהיות זריזים".

 

מייקל קראפט, המתמחה בפיתוח מוצרים ליישום חומרים שימושיים, עבר לתפקיד הנשיא ויתמקד במסחור טכנולוגיית ה-CHS של קבוצת קורטק. בנוסף הוא יעבוד עם לקוחות גלובליים ומוסדות מחקר בעלי שם בינלאומי בזמן שהם בוחנים את CHS. מר קראפט יוביל גם את מאמצי החברה בתיאום תוצאות והרחבת תיק הקניין הרוחני  של CHS.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison L. Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE