קבוצת קורטק מרחיבה את תיק הקניין הרוחני שלה

 

קבוצת קורטק מרחיבה את תיק הקניין הרוחני שלה

 

 

אן ארבור, מישיגן, 23 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG) ("החברה"), הגישה בקשה לפטנט המתארת שימוש בנקודות קוואנטום סיליקוניות הצמודות למשטח ומפיצות אור בטווח תדר אולטרה-סגול. ניתן להשתמש בטכנולוגיה זו בכל נקודת קוואנטום סיליקונית, ללא חשיבות לדרך בה יוצרה.

 

"אנו נרגשים לגבי הפוטנציאל של הטכנולוגיה הזו לבצע מהפכה בעולם התאורה האולטרה-סגולה בהסתמך על שימוש בנקודות קוואנטום סיליקוניות, תחום בו החברה ממוקדת במיוחד", אמר ד"ר ראמז אלגאמאל, סגן נשיא לטכנולוגיה בקבוצת קורטק.

 

נקודות קוואנטום המותאמות לשימוש על גבי משטח מכילות נקודות קוואנטום סיליקוניות המחוברות באופן קוולנטי למולקולת צבע בעלת פוטנציאל לייצר אור אולטרה-סגול באמצעות תהליך המוכר כהיפוך כלפי מעלה (upconversion).

 

מאט קאפרס, מנכ"ל קבוצת קורטק, מפרט: "הפטנט החדש הוא חלק מהאסטרטגיה שלנו להרחבת היצע הטכנולוגיות שלנו. נקודות קוואנטום סיליקוניות מאפשרות ישומים רבים בתעשיות מרכזיות, ועונות על צרכים המצויים בשווקים בהם נעשה שימוש במוצרי ה- Cyclohexasilane (CHS) שלנו".

 

עד כה, יצירת נקודות קוואנטום המפיקות אור בטווח תדר אולטרה-סגול היוותה משימה מאתגרת. התדר האולטרה-סגולי משמש בחיטוי מיקרוביוטי, חקירות פורנזיות, ליטוגרפיה, טיהור מים וחקלאות. השימוש ב-LED מבוסס סיליקון מאפשר יתרונות משמעותיים לעומת ה-LED מבוסס הכספית הרעילה בהם נעשה שימוש כיום.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

 

 

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE