לנטרוניקס מכריזה על הזוכים בפרס תוכנית השותפים SmartEdge

 

לנטרוניקס מכריזה על הזוכים בפרס תוכנית השותפים SmartEdge

 

הזוכים בפרס תוכנית השותפים SmartEdge הם Tech Data, SHI, Presidio, Atlantik, Arki, Data Equipment, Acromax, Rahi System India ו-Enthu Technology Sdn. Bhd.

 

אירווין, קליפורניה, 24 ביוני 2021 (GLOBE NEWSWIRE):

לנטרוניקס (Lantronix Inc.) (נסדאק: LTRX), ספקית גלובלית של פתרונות אבטחה שלמים ומוכנים עבור האינטרנט של הדברים (IoT) וניהול סביבה מרחוק (REM) המוצעים במסגרת תוכנה כשירות (SaaS), כמו גם של שירותי קישוריות, שירותי הנדסה וחומרה חכמה, הכריזה היום על הזוכים בפרסי תוכנית השותפים שלה SmartEdge.

 

הפרסים הוענקו ב-SmartEdge Partner Summit 2021 שנערכה באופן וירטואלי ב-23 ביוני 2021.

 

בפרס תוכנית השותפים SmartEdge הוענקו לזוכים בשלוש קטגוריות: שותף הפצה, שותף StrategicEdge ושותף Edge, ובשלושה אזורים: צפון אמריקה, אירופה/המזרח התיכון/אפריקה, ואסיה פסיפיק.

 

הזוכים הם:

 

צפון אמריקה


שותף ההפצה של השנה בצפון אמריקה: Tech Data
שותף StrategicEdge של השנה בצפון אמריקה: SHI
שותף Edge של השנה בצפון אמריקה: Presidio

 

אירופה/מזרח תיכון/אפריקה

שותף ההפצה של השנה ב-EMEA: Atlantik Elektronik
שותף StrategicEdge של השנה ב-EMEA: Arki Technology
שותף Edge של השנה ב-EMEA:  Data Equipment

 

אסיה פסיפיק
שותף ההפצה של השנה ב-APAC: Acromax
שותף StrategicEdge של השנה ב-APAC: Rahi System India
שותף Edge של השנה ב-APAC: Enthu Technology Sdn. Bhd.

 

"אנו שמחים לכבד את הזוכים בתוכנית השותפים SmartEdge. כולם עברו את הדרישות של התוכניות ועלו על הציפיות שלנו להנעת מכירות ובניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות המשותפים", אמר רוג‘ר הולידיי, סמנכ"ל מכירות גלובליות בלנטרוניקס.

 

חגיגות השנה הראשונה לתוכנית השותפים SmartEdge

 

לנטרוניקס חגגה יום הולדת שנה לתוכנית השותפים החדשה SmartEdge באפריל 2021. "תוכנית השותפים SmartEdge של לנטרוניקס משכה את שותפי הערוץ המובילים בתעשייה", אמר ג‘ונתן שיפמן, סמנכ"ל אסטרטגיה בלנטרוניקס. "עם תוכנית SmartEdge שלנו, שותפי הערוץ שלנו מציעים את הפתרונות משולבים החומרה, התוכנה והשירות של לנטרוניקס, והם מספקים ללקוחותיהם את כל מה שהם צריכים כדי לבנות פתרונות מבוססי קישוריות עמידים ומאובטחים".

 

לנטרוניקס שולבה במדריך תוכניות השותפים של CRN

 

תוכנית השותפים SmartEdge של לנטרוניקס שולבה במדריך תוכניות השותפים המובילות בתעשייה, CRN Partner Program Guide. מדריך שנתי זה, שמפוץ בידי CRN, מותג של The Channel Company, מספק רשימה סופית של תוכניות השותפים המצליחות ביותר מבין מה שמציעות חברות הטכנולוגיה המובילות המספקות מוצרים ושירותים באמצעות ערוץ IT.

 

ניתן למצוא את מדריך תוכנית השותפים לשנת 2021 באינטרנט בכתובת www.CRN.com/PPG.

 

אודות תוכנית השותפים SmartEdge

 

תוכנית השותפים SmartEdge של לנטרוניקס תוכננה לעזור למשווקים תורמי ערך ולאינטגרטורים של מערכות להניע הכנסות על ידי כך שהם יבדלו את ההצעות שלהם עם הפתרונות החדשניים של לנטרוניקס עבור שוק האינטרנט של הדברים (IoT), ניהול סביבה מרחוק (REM), ניהול מחוץ לרשת (OOBM) וניידות/קישוריות.

 

למידע נוסף אודות תוכנית השותפים SmartEdge של לנטרוניקס, בקרו בכתובת www.lantronix.com/partners.

 

אודות לנטרוניקס

 

לנטרוניקס (Lantronix Inc) היא ספקית גלובלית של פתרונות אבטחה שלמים ומוכנים עבור האינטרנט של הדברים (IoT) וניהול סביבה מרחוק (REM) המוצעים במסגרת תוכנה כשירות (SaaS), כמו גם של שירותי קישוריות, שירותי הנדסה וחומרה חכמה. לנטרוניקס מאפשרת ללקוחות שלה לספק פתרונות אמינים ומאובטחים  תוך האצת הזמן לשוק שלהם. המוצרים והשירותים של לנטרוניקס מפשטים באופן דרמטי את הפעילות באמצעות יצירה, פיתוח, פריסה וניהול של פרויקטי לקוחות בקנה מידה גדול תוך אספקת איכות, אמינות ואבטחה.

 

עם ניסיון מוכח בן שלושה עשורים ביצירת טכנולוגיות IoT חזקות ופתרונות OOBM, לנטרוםניקס היא חברה חדשנית המאפשרת ללקוחותיה לבנות מודלים עסקיים חדשים, למנף יעילות רבה יותר ולממש את האפשרויות של האינטרנט של הדברים. הפתרונות של לנטרוניקס פרוסים במיליוני מכונות בדאטה סנטרים, משרדים ואתרים מרוחקים המשרתים מגוון רחב של תעשיות, כולל אנרגיה, חקלאות, רפואה, אבטחה, ייצור, הפצה, תחבורה, קמעונאות, פיננסים, סביבה וממשל.

 

המטרה של לנטרוניקס ממוקם באירווין, קליפורניה. למידע נוסף בקרו ב-www.lantronix.com. עוד פרטים תוכלו ללמוד בבלוג של החברה בכתובת www.lantronix.com/blog בו תמצאו דיונים אודות התעשייה ועדכונים.

 

כדי לעקוב אחר לנטרוניקס בטוויטר בקרו בבקשה בכתובת www.twitter.com/Lantronix. צפו בספריית הווידאו שלנו ב-YouTube בכתובת www.youtube.com/user/LantronixInc או צרו עמנו קשר ב-LinkedIn בכתובת www.linkedin.com/company/lantronix.

 

ליצירת קשר:

 

Lantronix Media Contact:
Gail Kathryn Miller
Corporate Marketing &
Communications Manager
media@lantronix.com
949-453-7158

Lantronix Analyst and Investor Contact:
Jeremy Whitaker
Chief Financial Officer
investors@lantronix.com
949-450-7241

Lantronix Sales:
sales@lantronix.com
Americas +1 (800) 422-7055 (US and Canada) or +1 949-453-3990
Europe, Middle East and Africa +31 (0)76 52 36 744
Asia Pacific + 852 3428-2338
China + 86 21-6237-8868
Japan +81 (0) 50-1354-6201
India +91 994-551-2488

 

 

“Safe Harbor” Statement under the Private Securities Litigation Reform Act of 1995: Any statements set forth in this news release that are not entirely historical and factual in nature, including without limitation statements related to our solutions, technologies and products are forward-looking statements. These forward-looking statements are based on our current expectations and are subject to substantial risks and uncertainties that could cause our actual results, future business, financial condition, or performance to differ materially from our historical results or those expressed or implied in any forward-looking statement contained in this news release. The potential risks and uncertainties include, but are not limited to, such factors as the effects of negative or worsening regional and worldwide economic conditions or market instability on our business, including effects on purchasing decisions by our customers; the impact of the COVID-19 outbreak on our employees, supply and distribution chains, and the global economy; cybersecurity risks; changes in applicable U.S. and foreign government laws, regulations, and tariffs; our ability to successfully implement our acquisitions strategy or integrate acquired companies; difficulties and costs of protecting patents and other proprietary rights; the level of our indebtedness, our ability to service our indebtedness and the restrictions in our debt agreements; and any additional factors included in our Annual Report on Form 10-K for the fiscal year ended June 30, 2020, filed with the Securities and Exchange Commission (the “SEC”) on September 11, 2020, including in the section entitled “Risk Factors” in Item 1A of Part I of such report, as well as in our other public filings with the SEC. Additional risk factors may be identified from time to time in our future filings. The forward-looking statements included in this release speak only as of the date hereof, and we do not undertake any obligation to update these forward-looking statements to reflect subsequent events or circumstances.

© 2021 Lantronix, Inc. All rights reserved. Lantronix is a registered trademark, and EMG and ConsoleFlow are trademarks of Lantronix Inc. Other trademarks and trade names are those of their respective owners.

© 2021. CRN is a registered trademark of The Channel Company, LLC. All rights reserved.

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE