Techstars משתפת פעולה עם קרן Alphabit ו-Launchpool ופותחת מאיץ ממוקד בלוקצ'יין בלונדון

Techstars משתפת פעולה עם קרן Alphabit ו-Launchpool ופותחת מאיץ ממוקד בלוקצ‘יין בלונדון

 

מאיץ Launchpool Web3 Techstars יעבוד עם סטארט-אפים מתעשיית הקריפטו ללא חשיבות לתשתית שעליה מתבצעים התהליכים, במטרה לקדם אימוץ של התחום במיינסטרים

לונדון, 30 ביוני 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Techstars, הרשת העולמית המסייעת ליזמים להצליח, הודיעה היום על הקמת תוכנית האצה חדשה בשם "מאיץ Launchpool Web3 Techstars". התוכנית תעבוד עם יזמים הבונים טכנולוגיית בלוקצ‘יין ופרוטוקולי טוקניזציה, לקראת עתיד מבוזר של מימון.

התוכנית תפעל בשותפות עם קרן Akphabit, קרן המטבעות הקריפטוגרפיים וההשקעות בנכסים דיגיטליים המפוקחים הראשונה, ו-Launchpool, פלטפורמת השקעות העומדת בכללי הרגולציה, המציעה הזדמנויות השקעה פרטיות מובטחות לקהילה החברה בה.

ל- Techstars ניסיון ומומחיות בולטים בתחום הבלוקצ‘יין, עם חברות בלוקצ‘יין חזקות ורבות בהן השקיעה, כדוגמת Chainalysis, שהודיעה בשבוע שעבר על סבב גיוס של 100 מיליון דולר והערכת שווי של 4.2 מיליארד דולר.

"לטכנולוגיית הבלוקצ‘יין יש פוטנציאל לשנות את השליטה בערך ומידע כספי, ולשבש תהליכים עסקיים גלובליים, כפי שעשה האינטרנט בתחילת שנות האלפיים", אמר גאגאן בהאטיה, מנכ"ל Techstars. "העבודה עם אלפביט וקהילת Launchpool במטרה לתמוך בחברות מובילות בתחום זה היא הזדמנות מדהימה, והשקעה בכלכלה המבוזרת של העתיד".

מאיץ Launchpool Web3 Techstars ממוקם בלונדון, והוא יעבוד עם עשרה סטארט-אפים בכל שנה על פני תקופה של שלושה חודשים, שבה סטארט-אפים יקבלו מימון, חונכות מעשית מאלפביט, טקסטרס, ו-Launchpool, גישה לסדנאות ומשאבים, כניסה לרשת הגלובלית  של Techstars לכל החיים, וחשיפה לקהילה הדוגלת בקיום מינימלי בר-קיימא. הגשת המועמדות למאיץ Launchpool Web3 Techstars תיפתח ב-13 בספטמבר 2021 ותסתיים ב-1 בדצמבר 2021. השנה הראשונה של המאיץ תפעל ממרץ 2022 עד יוני 2022.

"Launchpool נרגש להיות שותפות עם טקסטרס ואלפביט במטרה להביא את מאיץ Launchpool Web3 Techstars לעולם הקריפטו. כמאמינים חזקים בעתיד של ריבוי רשתות קריפטו, וכמי שנלהבים לגרום לאימוץ נרחב יותר בידי המיינסטרים, המאיץ הראשון מסוגו הזה גאה להיות אגנוסטי לסוג התשתית הקריפטוגרפית", אמר שיין מקוויליאן, סגן נשיא לאסטרטגיה באלפביט. "עם מערך קטלני של מנטורים, המייצגים חתך מגוון של מרחב הבלוקצ‘יין, שעימו נעבוד, אנחנו מרגישים שאנחנו באמת יכולים לעזור למייסדים ולבוני החברות להביא משהו חדשני באמת לתעשיית הקריפטו במובן הרחב שלה".

סטארט-אפים המתעניינים בתוכנית מוזמנים ללמוד עוד על ידי ביקור בדף מאיץ Launchpool Web3 Techstars  או בעמוד הבעת עניין כאן. תאגידים ומשקיעים המעוניינים בהזדמנויות ושותפות עם טקסטרס יכולים ליצור קשר עם וויל רובינסון, סגן נשיא בכיר למכירות גלובליות, או ללמוד עוד כאן: techstars.com/corporations.

אודות Techstars

רשת Techstars העולמית מסייעת ליזמים להצליח. Techstars, שנוסדה בשנת 2006, החלה עם שלושה רעיונות פשוטים – יזמים יוצרים עתיד טוב יותר לכולם, שיתוף פעולה מניע חדשנות ורעיונות נהדרים יכולים להגיע מכל מקום. כעת אנחנו בשליחות לאפשר לכל אדם על פני כדור הארץ לתרום, וליהנות, מההצלחה של יזמים. בנוסף להפעלת תוכניות האצה וקרנות הון סיכון, אנו עושים זאת על ידי חיבור בין סטארט-אפים, משקיעים, תאגידים וערים, במטרה לסייע בבניית קהילות סטארט-אפ משגשגות. טקסטרס השקיעה ביותר מ-2,500 חברות עם שווי שוק משולב של יותר מ-200 מיליארד דולר www.techstars.com

אודות Alphabit

Alphabit, אחת מקרנות נכסי הקריפטו המפוקחים הראשונים, יצרה מוניטין של השקעה בחברות בחוד החנית של מהפכת הבלוקצ‘יין. אלפאביט מאמינה, תומכת ומשקיעה בכלכלה המבוזרת של העתיד, עם פורטפוליו נדיב של סטארט-אפים, פרוטוקולים ופתרונות DeFi המטפלים באלטרנטיבה למערכות הפיננסיות המסורתיות. www.alphabit.fund

אודות Launchpool

LaunchPool היא יוזמה העומדת בכללי הרגולציה שהחלה בשנת 2020 בידי קרן המטבע הדיגיטלי אלפאביט, במטרה לספק גישה מובטחת והוגנת לשלבים מוקדמים של גיוסי פרויקטים לקהילה הקמעונאית. עם האתוס של ‘השקעה שוויונית‘, Launchpool מונה מעל 35,000 משקיעים ברחבי העולם המאמינים ברעיון של "להיות קרן הון סיכון משלך", תוך תמיכה באקוסיסטם של סטארט-אפים עם קהילה הדוגלת בקיום מינימלי בר-קיימא, משאבים, וגישה להזדמנויות מימון, ומאפשרת שותפויות ברחבי המערכת האקולוגית של הבלוקצ‘יין. www.launchpool.xyz

ליצירת קשר:

Techstars
Ali Whitman
ali.whitman@techstars

Launchpool
Roxana Nasoi
roxana@launchpool.xyz

מקור: Techstars

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire