AnyVision מגייסת 235 מליון דולר מהקרנות SoftBank Vision Fund 2 ו-Eldridge כדי לשנות את תחום האבטחה הפיזית באמצעות בינה מלאכותית בנקודות הגישה

 

AnyVision מגייסת 235 מליון דולר מהקרנות SoftBank Vision Fund 2 ו-Eldridge כדי לשנות את תחום האבטחה הפיזית באמצעות בינה מלאכותית בנקודות הגישה

 

 

סבב המימון החדש יאיץ את הצמיחה, החדשנות והתפוצה של פלטפורמת הזיהוי מבוסס  AIשפיתחה AnyVision כדי להגן על אנשים ומקומות

 

ניו יורק, 7 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

AnyVision, חברת הזיהוי מבוסס AI המובילה בעולם, מודיעה היום על השקעה של 235 מיליון דולר מהקרנות SoftBank Vision 2 ,  Eldridgeוחלק מהקרנות שהשקיעו בחברה בעבר. זהו אחד מסבבי הגיוס הגדולים שהתקיימו בעולם המערבי בתחום הבינה המלאכותית והחזותית ומדגיש את החשיבות הגוברת של AI, למידת מכונות וביומטריה בשינוי עולם האבטחה הפיזית וההיקפית. במסגרת העסקה יצטרף עמית לובובסקי מ-SoftBank לדירקטוריון AnyVision.

 

החברה מתכוונת להשתמש בתמורת הגיוס להאצת פיתוח המוצרים של AnyVision על גבי ציוד הקצה ובנקודות הגישה כדי לייעל תהליכי בקרת גישה ללא מגע, מעקב וידיאו והתראות בזמן אמת. באמצעות הפלטפורמה יופקו תובנות תפעוליות כולל ניתוח שיעורי תפוסה, ספירת אנשים והתרעה לגבי התנהגות שעלולה להיות מסוכנת.

 

האיומים של ימינו הם לעתים קרובות תוצאה של התקפות משולבות המכוונות הן לנכסים פיזיים והן לנכסי סייבר. מבחינה היסטורית, אבטחה פיזית היוותה אבטחה משנית בכל הנוגע לאבטחת מידע ולעתים קרובות לא התבססה על טכנולוגיות מתקדמות. למרבה הצער, אמצעי אבטחת הסייבר של הארגון יכולים להיות חסרי תועלת אם גורם עוין יכול לגשת פיזית לרשת.

 

במקביל, לעיתים קרובות מערכות אבטחה פיזיות אוספות, רושמות ומעבדות כמויות גדולות של נתונים אישיים, חלקם עשויים להיות רגישים מאוד. AnyVision היא חלוצה בתחום השמירה על פרטיות נתונים, באופן התואם את תקנות הפרטיות אך גם מספקת ללקוחות הארגון כלים לצרכי הפרטיות המתפתחים שלהם, כולל טשטוש עוברי אורח, זמני שמירת נתונים דינמיים ומגבלות לאחסון נתונים עבור אנשים שאינם חלק מרשימת המעקב המוגדרת של הארגון.

 

כתוצאה מכך, ארגונים מבינים שהנכסים הפיזיים והוירטואליים שלהם עשויים להוות מטרה למתקפה, יחד או בנפרד, שעשויה לגרום לדליפת מידע ולנזקים כספיים. פלטפורמת ה-Access Point AI (בינה מלאכותית המוטמעת בנקודות הגישה) של AnyVision מסייעת בהגנה על נקודות הגישה הפיזיות של הארגון על ידי זיהוי אנשי מורשי גישה ואחרים בזמן אמת - בין אם מדובר בגורמים בעייתיים ובין אם בלקוחות VIP – ומספקת תובנות נוספות כדי לשפר את חוויית הלקוח.

 

"החידושים של AnyVision בתחום הזיהוי מבוסס AI סייעו בהפיכת מצלמות פסיביות למערכות אבטחה אקטיביות וארגונים נוקטים בגישה הוליסטית יותר לאיומי אבטחה מתקדמים", אמר מנכ"ל AnyVision אבי גולן. "פלטפורמת ה-Access Point AI נועדה להגן על אנשים, מקומות ופרטיות תוך הפחתה בו זמנית של עלויות, כוח אדם, רוחב פס ומורכבות תפעולית."

 

כדי להגדיל את השוק הפוטנציאלי AnyVision יצרה בריתות אסטרטגיות עם שותפים מרכזיים בתחום, כולל Honeywell, Schneider Electric, Boon Edam, Ambarella ו-Nvidia, וכן אינטגרטורים מקומיים מובילים. אישור ליכולות של הטכנולוגיה של AnyVision התקבל לאחרונה מדירוגים מובילים בכל חמש הקטגוריות במבחני זיהוי הפנים שנערך על ידי המכון האמריקאי הלאומי לתקנים וטכנולוגיה (NIST). החברה נבחרה גם לאחת מעשרת החברות המובילות לזיהוי פנים בשנת 2021 על ידי Analytics Insights.

 

אנתוני דו, שותף ב-SoftBank ציין: "לענף הזיהוי החזותי פוטנציאל עצום בעולם המערבי. אנו עדים לכוח הטרנספורמטיבי של AI, ביומטריה ומחשוב קצה בקטגוריות אחרות, ומאמינים ש-AnyVision ממוצבת באופן ייחודי כדי להגדיר מחדש את ניתוח הסביבה הפיזית בתחומים רבים. "

 

עם המימון החדש AnyVision תמשיך לפרוץ את גבולות הטכנולוגיה על ידי שילוב SDK ותוכנה במכשירי קצה (למשל, מצלמות חכמות, מצלמות גוף ואפילו שבבים) בכדי לספק ניתוח וידאו מתקדם מבחינת מהירות, אבטחה, מחיר, גמישות, ורב-גוניות. בנוסף, החברה תשתמש במימון כדי להתרחב לשווקים חדשים ולהאיץ את תוכניות ההפצה באמצעות שותפים. הטכנולוגיות הביומטריות של AnyVision משרתות כיום ארגונים מובילים בתחומי השירותים הפיננסיים, משחקים, אצטדיונים, חינוך, תשתיות קריטיות, שירותי בריאות ותעשיה.

 

מידע נוסף על AnyVision ועל הפתרונות הביומטריים מבוססי AI של החברה באתר www.anyvision.co

 

 

אודות AnyVision

 

AnyVision היא חברת פלטפורמת AI חזותית מובילה שארגונים ברחבי העולם משתמשים במוצריה כדי ליצור חוויה אינטואיטיבית ובטוחה במרחבים הפיזיים שלהם. הוכח כי האלגוריתמים של AnyVision פועלים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר בזמן אמת ובעולם האמיתי. AnyVision רותמת את יכולות המחקר ואת הפלטפורמה הטכנולוגית החזקה שלה כדי להפוך את העולם למקום בטוח יותר, אינטואיטיבי ומקוון יותר.

 

 

נכון ליום הודעה זו, SoftBank Group Corp. ביצעה השקעות הוניות כדי לאפשר את ההשקעה של SoftBank Vision Fund 2 (להלן: SVF 2). בחברות פורטפוליו מסוימות. המידע הכלול במסמך זה נעשה למטרות מידע בלבד ואינו מהווה הצעה למכירה או להשקעה בשותפות מוגבלת בקרן כלשהי, לרבות SVF 2. ל-SVF 2. משקיעי צד שלישי יקבלו מידע נוסף הקשור להשקעות SVF 2 לפני הסגירה הסופית. הודעה זו כפופה לאישור בעלי המניות של AnyVision.

 

ליצירת קשר:

 

Dean Nicolls
CMO, AnyVision
dean.nicolls@anyvision.co

מקור: AnyVision

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire