ISW אחזקות מתכוננת לשלב הראשון של חוות כריית הקריפטו בקיבולת של מעל 100 מגה-וואט, העשויה להניב יותר מ-100 מיליון דולר בהכנסות ברוטו שנתיות

 

ISW אחזקות מתכוננת לשלב הראשון של חוות כריית הקריפטו בקיבולת של מעל 100 מגה-וואט, העשויה להניב יותר מ-100 מיליון דולר בהכנסות ברוטו שנתיות

 

לאס וגאס, 7 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) באמצעות InvestorWire:

 

ISW Holdings, Inc. (OTC: ISWH) (ISW Holdings" " או "החברה"), חברת אחזקות ניהול מותגים גלובלית, נרגשת להודיע כי השלימה את הסכם פיתוח חכירת הקרקע שלה, המעניק לחברה שימוש מלא בפיסת קרקע בשלב הראשון של 7 אקר בג‘ורג‘יה, המותאמת לפעולות כריית מטבעות קריפטוגרפיים, הכוללת גם גישה למשאבי אנרגיה המסוגלים לתמוך במעל 100 מגה וואט של קיבולת כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

 

"הסכם זה מציב אותנו בעמדת התרחבות אל החמישיה הראשונה של כורי מטבעות קריפטוגרפיים עולמית לפי מדד נפח", אמר נשיא ויו"ר ISW אחזקות, אלונזו פירס. "אנחנו שולטים בחלקה אידיאלית של אדמה, בדרך להתניע את השלב הראשון עם גישה נוספת ללמעלה מ -100 מגה וואט של כוח לשימוש בכריית קריפטו. השותפה הקרובה שלנו Bit5ive, LLC – הספקית הגדולה ביותר של ניהול מרכזי של שירותי אנרגיה מתחדשת נקייה וציוד כרייה – נמצאת ממש במקום במטרה לנהל ולפתח את פעולות הכרייה באתר. סין נלחמת באופן קשוח וסוגרת את תעשיית כריית הקריפטו המקומית שלה. יש לכך השלכות עצומות, מכיוון שיותר ממחצית מכריית המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם מתרחשת בסין. כתוצאה מכך, אנחנו כבר מקבלים שיחות מחברות כרייה שמחפשות בית חדש. עכשיו אנחנו מצוידים ביכולת להתמודד עם זה בקנה מידה גדול. יש לנו את הכוח!"

 

לפרטים נוספים והצהרות צופות פני עתיד, עיינו בהכרזה המלאה: https://ibn.fm/ISW100MWAnnouncement

 

פירס הוסיף: "התוכנית שלנו היא להוציא לפועל הסכם נוסף עם כמה מחברות הכרייה הגדולות והידועות בעולם, המחפשות מקומות אכלוס נוספים להרחבת פעילות הכרייה. אנחנו כבר מתחילים לתכנן ולעצב את ההתרחבות הנוספת הזו. ברגע שנפעיל את מלוא ה-100 מגה-וואט, אנחנו רואים את שיעור ההכנסות ברוטו הכולל עולה על 100 מיליון דולר על בסיס שנתי".

 

אודות ISW Holdings

ISW Holdings, Inc (ISWH), שבסיסה בנבדה, היא חברת פורטפוליו מגוונת המורכבת מקווי עסקים חיוניים המשרתים את רצונותיו של קהל מוצרי הצריכה. המומחיות שלנו טמונה בפיתוח מותג אסטרטגי, תמיכה בהגעה לצמיחה בשלב מוקדם, כמו גם זהות המותג באמצעות תהליך הרכש הקנייני שלנו. יחד עם השותפים שלנו, אנו שואפים לספק מבנה העונה על דרישות משמעותיות להתרחבות, כמו גם צרכי השוק הצפויים. אנו מסוגלים לענות על צרכים אלה באמצעות מגוון תהליכים אסטרטגיים חדשניים. ISWH יוצרת ומנהלת מותגים על פני קשת של תעשיות משבשות. היא מנווטת את החברות שלה בשלבים קריטיים של פיתוח שוק, הכוללים פיתוח קונספטים, אסטרטגיות חדירה לשוק, הנדסה, שילוב מוצרים ויעילות הפצה. החברה גם שיתפה פעולה עם חברת פיתוח וייעוץ תוכנה ידועה, Bengala Technologies LLC, המפתחת שיפורים משמעותיים במרחב ניהול שרשרת האספקה; ולשותפות יש פטנט חיוני הממתין לאישור כעת.

 

מגזר כריית המטבעות הקריפטוגרפיים של החברה, שהוקם בשותפות עם מובילת התעשייה, Bit5ive LLC, מיועד לאפשר כריית מטבע מבוזר עם טביעת רגל פחמנית אפסית. למידע נוסף בקרו ב- www.iswholdings.com.

 

אודות Bit5ive

 

Bit5ive מובילה במרכזי נתונים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים עם מספר פרויקטים הנמצאים כיום בפיתוח בארצות הברית. ההצלחה של Bit5ive טמונה במחויבותה ללקוחותיה, המגיעים ממגוון תעשיות ומקצועות. מטה החברה של Bit5ive ממוקם במיאמי, פלורידה, ממנה היא פועלת כמרכז ניהול עבור מרכזי הנתונים, המכירות ושירות הלקוחות שלה. למידע נוסף בקרו ב-www.Bit5ive.com.

 

ליצירת קשר:

Company Contact:
info@ISWHoldings.com

Public Relations
EDM Media, LLC
https://edm.media

Corporate Communications:
InvestorBrandNetwork (IBN)
Los Angeles, California
www.InvestorBrandNetwork.com
310.299.1717 Office
Editor@InvestorBrandNetwork.com 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE