Mediaocean רוכשת את Flashtalking, ותציע פתרונות משלימים לתחום המדיה, המגלגל 200 מיליארד דולר בשנה

 

Mediaocean רוכשת את Flashtalking, ותציע פתרונות משלימים לתחום המדיה, המגלגל 200 מיליארד דולר בשנה

החברה הממוזגת תקים את הפלטפורמה הטכנולוגית העצמאית והמהימנה ביותר לפרסום רב-ערוצי בדגש על וידאו חוצה- ערוצים וקריאייטיב דינמי

 

ניו יורק, 13 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Mediaocean, הפלטפורמה האמינה לפרסום רב-ערוצי, ו-Flashtalking, פלטפורמת ניהול המודעות העצמאית המובילה, הודיעו היום כי התקשרו בהסכם סופי שבמסגרתו מדיהאושן תרכוש את פלאשטוקינג. הישות הממוזגת תשלב בין הפתרונות הטובים מסוגם של פלאשטוקינג להצגת מודעות, התאמה אישית של קריאייטיב, ניהול זהויות ואימות, עם מערכת התיעוד המודרנית של מדיהאושן המשמשת את המותגים והסוכנויות המובילים בעולם.

ההכרזה מגיעה בנקודת מפנה קריטית עבור תעשיית הפרסום, כאשר המשווקים מחפשים פתרונות אמינים ועצמאיים לניהול עוצמתן של חברות הטכנולוגיה הגדולות. לקוחות מדיהאושן ופלאשטוקינג ייהנו מפתרונות מקיפים ועתידניים לתכנון אסטרטגי גלובלי, ניהול מדיה רב-ערוצית, אופטימיזציה של מערכות אקולוגיות סגורות והתחשבנות פיננסית במדיה המסורתית, הרשת הפתוחה, מערכות אקולוגיות סגורות ו-Connected TV.

"החיבור של מדיהאושן ופלאשטוקינג הוא הזדמנות מדהימה עבור הלקוחות שלנו, העובדים, ותעשיה בכללותה", אמר ביל וייז, מנכ"ל מדיהאושן. "פלאשטוקינג הוא מקור מידע אמין עבור מודעות דיגיטליות ופרסום במסכים חכמים, ומדיהאושן היא מערכת תיעוד עבור כל המדיה. יחד, אנו נספק פתרונות מקיפים ועתידניים לפרסום רב-ערוצי. והכי חשוב, הפלטפורמה שלנו אינה ניתנת להטיה בידי בעלות מצד גופי מדיה, כך שאנו יכולים להתמקד אך ורק בהשגת תוצאות עבור משווקים ושותפיהם לסוכנות".

"המשימה שלנו, לאפשר למשווקים להניע את הצרכנים לפעולה, מתאימה באופן מושלם לחזון של מדיהאושן, שהינו עולם שבו משווקים משווקים את האופן שבו הצרכנים צורכים", אמר ג‘ון נרדונה, מנכ"ל פלאשטוקינג. "במהלך השנים בנינו את הפלטפורמה העצמאית והמהימנה ביותר להגדלת הרלוונטיות של הפרסום ולשיפור ביצועי הקמפיין. יחד, הצוותים והטכנולוגיה המשלימה שלנו יסייעו למותגים להצליח בעתיד הנשלט על ידי מדיה משולבת ומעוגן בפתרון זהות ללא cookies".

"ככל שאנו ממשיכים לחדש, חיוני שתהיה בידנו טכנולוגיה המאפשרת לנו לפגוש את הרגע עבור הצרכנים", אמרה דבורה וואהל, מנהלת השיווק הראשית של ג‘נרל מוטורס. "זה מעודד לראות חברות כמו מדיהאושן ופלאשטוקינג חוברות על מנת לספק את צרכי הפרסום רב הערוצים. התעשייה זקוקה לשחקן ניטרלי ועצמאי באקוסיסטם על מנת לאפשר התכנסות תקשורתית".

"השילוב של מדיהאושן ופלאשטוקינג מסמלת אבן דרך קריטית, בעת שהתעשייה נעה לעבר פתרונות פתוחים ותואמים", אמר פול גלב, מנהל פעילות ה-Digital Activation בחברת באייר. "אחת ההזדמנויות הגדולות ביותר במדיה המודרנית היא חיבור הטכנולוגיה לאורך שלבי התכנון, קנייה, הצגת המודעות ואופטימיזציה של הקריאייטיב. עם פלאשטוקינג, מדיהאושן שיפרה את הצעת הערך הפוטנציאלית שלה לפרסום רב-ערוצי".

רכישת פלאשטוקינג בידי מדיהאושן מתבצעת בהמשך לשותפות שהחברות השיקו בשנת 2018 במטרה לשלב נתוני הצגת מודעות בתהליך העבודה של רוכשי המדיה. הישות המשולבת תייצג פלטפורמת טכנולוגיית פרסום עם יותר מ-200 מיליארד דולר בהוצאות שנתיות במדיה ועם יותר מטריליון חשיפות חודשיות של מודעות. מוקדם יותר השנה, מדיהאושן הודיעה על פרדיגמת המוצר החדשה שלה  המאחדת פתרונות של בינה תקשורתית, ניהול ופיננסים. טרנספורמציית המוצרים של החברה והדגש על תרבות זכו להכרה עם קבלת תואר 1Customer‘s Choice מצד Gartner‘s Peer Insights  והמקומות  הטובים ביותר לעבוד על פי Ad Age.

תעשיית הפרסום העולמית היא שוק של 700 מיליארד דולר2  העובר טרנספורמציה גדולה בשל שינוי הרגלי הצריכה וציפיות המשתמשים לפרטיות. זה הוביל לעליית המסכים החכמים ומערכות אקולוגיות סגורות שבהן מדיהאושן ביצעה השקעה גדולה באמצעות  רכישת 4C  ביולי 2020, וכעת, עם רכישת פלאשטוקינג, תשפר את הפתרונות הטובים מסוגם. החברות המשולבות יאפשרו מספר הצעות ערך חדשניות למפרסמים ולסוכנויות:

תנאי העסקה לא נחשפו. הרכישה צפויה להיסגר ברבעון השלישי של 2021.

ג‘יי.פי מורגן ניירות ערך בע"מ שימשה כיועצת פיננסית בלעדית לפלאשטוקינג וטרוורס סמית‘ LLP וגודווין פרוקטר LLP כיועצים המשפטיים שלה.

אודות Mediaocean

Mediaocean היא פלטפורמה אמינה משימה לפרסום רב-ערוצי. עם יותר מ-200 מיליארד דולר בהוצאות מדיה שנתיות המנוהלות באמצעות התוכנה שלה, מדיהאושן מחברת מותגים, סוכנויות, מדיה, טכנולוגיה ונתונים. באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית ולמידת מכונה על מנת לשלוט בהשקעות שיווקיות ולמטב את התוצאות העסקיות, מדיהאושן מפעילה קמפיינים משלב התכנון, דרך קנייה ומכירה ועד לניתוח, חשבוניות ותשלומים. מדיהאושן מעסיקה 1,200 עובדים ב-20 משרדים ברחבי העולם, והיא חלק מהפורטפוליו של ויסטה אקוויטי פרטנרס. בקרו ב-www.mediaocean.com  לקבלת מידע נוסף.

אודות Flashtalking

Flashtalking היא חברת שרת המודעות והניתוח המובילה בעולם. החברה משתמשת בנתונים על מנת להתאים אישית את הפרסום בזמן אמת, לנתח באופן עצמאי את האפקטיביות שלו ולאפשר אופטימיזציה שמניעה מעורבות טובה יותר והחזר על הוצאות עבור מותגים גלובליים מתוחכמים. הפלטפורמה של פלאשטוקינג מובילה את השוק עם מוצרים ושירותים חדשניים במטרה להבטיח רלוונטיות יצירתית ותובנות מעשיות בערוצים ובפורמטים שונים, המופעלים על ידי מעקב ייחודי ללא cookies, תזמור נתונים וניתוח מתקדם. פלאשטוקינג תומכת בלקוחות בצומת דרכים שבה נתונים, מדידה יצירתית אישית ובלתי מוטה מצטלבים עם מומחיות, שירות ואקוסיסטם עמוק של שותפים, במטרה להניע שיווק דיגיטלי מוצלח. החברה הן חלק מהפורטפוליו של TA Associates.

קשרי מדיה:

Aaron Goldman
CMO, Mediaocean
Press@mediaocean.com

1 Gartner Peer Insights Customers’ Choice constitute the subjective opinions of individual end-user reviews, ratings, and data applied against a documented methodology; they neither represent the views of, nor constitute an endorsement by, Gartner or its affiliates. Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, express or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.
2 Source: eMarketer Worldwide Total Media Advertising Spending, 2021

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE