תופין נבחרה כאחת מחברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל

תופין נבחרה כאחת מחברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן בישראל

 

תל אביב, 14 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

תופין, חברה חלוצה בגישה ממוקדת מדיניות באבטחת מידע ופעילות IT, הודיעה שנבחרה כאחת מחברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן על ידי BDI. הדירוג נקבע על בסיס מתודולוגיה שפותחה על ידי CofaceBDI, וכוללת מדדים כמו רווחיות, קצב גדילה, תרומה לקהילה ותרבות ארגונית.

 

תופין מובילה בשוק של ניהול מדיניות אבטחת רשת .החברה הוקמה בתל אביב ב-2005 והונפקה ב-NYSE באפריל 2019. מטה החברה נמצא בתל אביב ובבוסטון, כאשר ישנם שישה משרדים ברחבי העולם ויותר מ- 500  עובדים גלובלית. תופין ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה בשוק.

 

"הדירוג הזה מדגיש את ההשפעה של התרבות הארגונית של תופין, הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו והעבודה הקשה והמסירות של הצוות שלנו", אומר רובי כיטוב, מנכ"ל ומייסד. "אני מאוד גאה בצוות של תופין ומעריך מאוד את העבודה הקשה והמסירות". 

 

המטה של חברת תופין ממוקם בבניין תוה"א 1 בתל אביב. הבניין זכה לאחרונה בפרסים של המועצה הבינלאומית לגורדי שחקים ובנייה עירונית – מגדל המשרדים הטוב בעולם והמגדל הטוב ביותר במזרח התיכון ובאפריקה. משרדי תופין בתל אביב פרושים על פני 5800 מטר מרובע.

 

על תופין:

 

תופין (NYSE: TUFN) מפשטת את הניהול של הרשתות הגדולות והמורכבות ביותר, המורכבות מאלפי רשתות ותשתיות ענן היברידיות מתפתחות. הארגונים המובילים בעולם בוחרים במוצרי תופין כדי להגביר את הגמישות שלהם מול דרישות עסקיות משתנות, תוך שמירה על אבטחת המידע. עם למעלה מ-2000 לקוחות מאז הקמת החברה, אוטומציית ניהול הרשת של תופין מאפשרת לארגונים ליישם שינויים בתוך דקות במקום ימים, במקביל לשיפור של רמת אבטחת המידע והגמישות העסקית.

 

למידע נוסף:

www.tufin.com

Twitter: @TufinTech

Tufin’s blog: Suite Talk

 

Susan Rivera
Corporate Communications Manager, Tufin
susan.rivera@tufin.com

מקור:  Tufin

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire