בכירים מחברת i2c ישתתפו בכנס על תשלומים במזרח התיכון

אנשי i2c ידברו על מסחר דיגיטלי ועיבוד תשלומים מבוסס ענן בכנס כרטיסים ותשלומים המזרח התיכון בדובאי

רדווד סיטי, קליפורניה (Marketwired ) ב13 במאי 2013:

בכירים מחברת i2c, Inc., ספקית מעמק הסיליקון של עיבוד תשלומים מבוסס ענן ופתרונות מסחר מתפתחים, נושאים דברים בכנס כרטיסים ותשלומים המזרח התיכון שנערך בדובאי, איחוד האמירויות, ב-14 ו-15 במאי 2013. מנהל העסקים הראשי של i2c, אמיר וויין, וסגן הנשיא הבכיר ג'ים אקרסון ישתפו בחזון צופה פני העתיד שלהם על תשלומים ומסחר את המשתתפים במפגש הגדול ביותר במזרח התיכון של אנשי מקצוע בתחום התשלומים והכרטיסים.

המצגת של וויין, "כיצד הסלולר והדיגיטל מעצבים את העתיד של המסחר", היתה ב-14 במאי בשעה 11:00 שעון המפרץ. על סמך הניסיון הנרחב של i2c בבניית פתרונות סלולאריים ודיגיטליים, וויין דיבר על כך שחברות שרוצות להצליח בשוק המסחר הסלולארי הגדל במהירות יצטרכו לאמץ גישה שמציבה את הצרכן במרכז בפיתוח המוצרים והשירותים שלהן. ריצ'רד ביאלק, מנהל, מוצרים משולמים מראש, Visa CEMEA, הצטרף לוויין במצגת הזאת ודיבר על החזון של ויזה לגבי הנאמנות של הצרכנים במסחר הסלולרי.

המצגת של אקרמן, "חידושים בתשלום מראש באמצעות טכנולוגיית ענן", תהיה ב-15 במאי בשעה 14:30שעון המפרץ. אקרמן יסתמך על המומחיות של i2c בעיבוד תשלומים מבוסס ענן כדי להדגיש כיצד הטכנולוגיה מאפשרת לצרכנים ולעסקים למצוא מידע, לתקשר ולקנות בדרכים חדשות. היא תתרכז בשני תחומים שמתפתחים כדרישות אסטרטגיות בתשלום מראש: מעורבות של הצרכנים ומהירות הגעה לשוק. אקרמן ידגים במצגת שלו איך הענן עוזר לחברות ליצור חוויות לקוח יותר אישיות ולהשיק תוכניות מותאמות אישית במהירות ובאופן משתלם.

מבקרי התערוכה, שהיא עכשיו בשנתה ה-13, יקבלו גם הזדמנות לראות את הטכנולוגיה של i2c בפעולה באמצעות התנסות במסחר סלולארי אינטראקטיבי באולם התערוכה. המבקרים יכולים להשתתף בהדגמה על ידי הורדת אפליקציית ארנק סלולארי בכתובת i2cinc.com/oneworld ולאחר מכן לבקר בביתן של i2c (N10) כדי להתחיל בהתנסות שלהם, שתדגיש את החידושים של i2c ברכישה סלולארית, תשלום סלולארי ומוצרים המקושרים לכרטיסים.

אודות i2c, Inc.

i2c, Inc. מספקת את התשתית מבוססת הענן שנחוצה למוסדות פיננסיים, חברות, מותגים וממשלות כדי להשיק ולנהל באופן רווחי תשלומים ומוצרי מסחר מהדור הבא. הפלטפורמה המוכנה גלובלית שלה כוללת פתרונות תשלומים מבוססי כרטיסים, וירטואליים וסלולאריים, נאמנות ומשרד אחורי. המטה של i2c נמצא בעמק הסיליקון בקליפורניה והיא תומכת בלקוחות בחמש יבשות משישה משרדי מכירות ותמיכה ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו באתר i2cinc.com.

 

מידע ליצירת קשר

אשת קשר
מליסה טלי
מנהל שיווק ותקשורת
i2c, Inc.
טלפון: +1 650-593-5400
דואל:
marketing@i2cinc.com

 

  

 

****ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRED