זום משדרגת את חוויית השימוש בפלטפורמה שלה עם ההשקה של Zoom Apps ו-Zoom Events

 

זום משדרגת את חוויית השימוש בפלטפורמה שלה עם ההשקה של Zoom Apps ו-Zoom Events

זום מניעה חדשות בתחום תקשורת הווידאו עם פתרונות חדשים שיעצימו את כוח העבודה ההיברידי

 

סן חוזה, קליפורניה, 21 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

זום (Zoom Video Communications, Inc)(נאסד"ק: ZM) הכריזה היום על הזמינות של הפיתוחים החדשים שלה, Zoom Apps ו-Zoom Events. Zoom Apps יאפשר הטמעה חלקה של אפליקציות צד שלישי בתוך Zoom Meetings וחוויית השימוש בתוכנת הלקוח השולחנית, והיא תעזור לשפר את שיתוף הפעולה, הפרודוקטיביות ואת המדיה הבידורית עבור כוח העבודה ההיברידי של ימינו. Zoom Events היא פלטפורמה מוכללת ליצירת מגוון רחב של אינטראקציות ואירועים וירטואליים שמגיעים לקהל רחב.

"אני שמח לראות את החזון של הפלטפורמה שלנו מתרחב באמצעות Zoom Apps ו-Zoom Events, בעת שהעולם מאמץ עבודה היברידית, וכך להעצים את כוח העבודה כיום ובעתיד", אמר אריק ס. יואן, מייסד ומנכ"ל זום. "חידושים אלה ישפרו את הדרכים בהן אנו מתחברים ומשתפים פעולה עם עמיתים לעבודה, לקוחות, חברים, בני משפחה ואחרים, תוך שיפור הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה, ותוך שמירה על אלמנטים של כיף ורווחה לכולם".

" Zoom Apps ו-Zoom Events הם מרכיבים קריטיים להרחבת ההיצע והטווח של זום", אמרה רופאם ג‘יין, סגנית נשיא, טכנולוגיות מידע ותקשורת בפרוסט וסאליבן (Frost & Sullivan). "פתרונות אלה מאפשרים למשתמשים להשיג יותר באמצעות תקשורת וידאו ומהווים עדות להתמקדות של זום ברצון לאפשר ללקוחות ליצור ולגדל עסקים לחלוטין בפלטפורמה שלה - בין אם באמצעות אפליקציות, אינטגרציות, אירועים או שירותים אחרים".

להביא את האפליקציות המועדפות לפלטפורמת זום

Zoom Apps מרחיבה את ההיצע של Zoom App Marketplace, שכבר מארחת היום למעלה מ-1,500 אפליקציות צד שלישי. עם Zoom Apps ניתן לשפר את הפרודוקטיביות ולהישאר ממוקדים בזרימת העבודה על ידי שילוב האפליקציות המועדפות עליכם בפגישות שאתם עורכים. למעלה מ-50 אפליקציות Zoom Apps זמינות כבר עכשיו, עבור תרחישים ארגוניים ועד שימושים צרכניים - כולל לוח לבן חכם, ניהול פרויקטים, רישום הערות וגם משחקי וידאו, ועוד אפליקציות נמצאות כבר עכשיו בפיתוח ויצטרפו בקרוב. הרשימה כוללת, בין השאר, את האפליקציות הבאות:

 

שיפור חוויות האירועים הווירטואליים וההיברידיים

Zoom Events מעניקה לארגונים את הכוח ליצור חוויות וירטואליות והיברידיות מרתקות. Zoom Events מאפשרת לעסקים גדולים כקטנים לנהל בצורה חלקה ולארח אירועי גב אל גב כמו מפגשי מכירות, אירועי לקוחות, תערוכות מסחריות ואירועים פנימיים. Zoom Events מציעה תכונות כגון לובי לקיום פגישות באירועים, חללי אירועים ארגוניים וירטואליים ייעודיים, מערכת רישום ניתנת להתאמה ונטוורקינג על ידי שימוש בלובי וירטואלי המותאם לביצוע שיחות. Zoom Events מאפשר בנוסף גם דיווח ייעודי לאירועים השונים המתמקד ברישום, נוכחות ומכירת כרטיסים. זום תארח השנה את כנס המשתמשים השנתי שלה, Zoomtopia ו-Zoom Academy, מאוחד יותר השנה באמצעות Zoom Events.

OnZoom, פתרון ה-Zoom Events הצרכני, מסייע למותגים ולעסקים קטנים להגיע לקהל הצרכנים על ידי יצירה, אירוח ויצירת רווחים מאירועים, כולל כיתות כושר ובישול, הצגות תיאטרון ועוד. OnZoom תישאר במעמד של בטא ותשמש מקום בו עסקים קטנים ויזמים יכולים לארח ולפרסם אירועים בספריית האירועים הציבורית שלנו.

מידע נוסף

 

 

אודות זום

 

זום ZOOM  היא בשבילכם. אנחנו עוזרים לכם לבטא רעיונות, להתחבר עם אחרים, ולבנות לקראת עתיד שמוגבל רק על ידי הדמיון שלכם. פלטפורמת התקשורת החלקה שלנו היא היחידה שהתחילה עם וידאו בבסיס שלה, וקבענו את אמות המידה לחדשנות מאז. זאת הסיבה שאנו בחירה אינטואיטיבית, מדרגית ומאובטחת עבור אנשים, עסקים קטנים וארגונים גדולים כאחד. זום שהוקמה ב-2011 נסחרת בבורסה (NASDAQ:ZM) והמטה שלה בסן חוזה, קליפורניה. בקרו באתר zoom.com ותעקבו אחרי @zoom.

 

ליצירת קשר:

Zoom Public Relations
Farshad Hashmatulla
Product PR Manager
press@zoom.us 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769