אניוויז'ן משיקה את OnPatrol, פתרון השגחה טקטי מבוסס בינה מלאכותית המציע מודעות מצבית בזמן אמת עבור כוחות אכיפת החוק והמשטרה הצבאית

 

אניוויז‘ן משיקה את OnPatrol, פתרון השגחה טקטי מבוסס בינה מלאכותית המציע מודעות מצבית בזמן אמת עבור כוחות אכיפת החוק והמשטרה הצבאית

 

הפתרון הנייד, המבוסס על מחשוב קצה, מתוכנן לשפר את ההגנה על שוטרים, להגן על הפרטיות של עוברי אורח, ולהקטין את התקורה התפעולית

 

ניו יורק, 22 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

AnyVision (אניוויז‘ן), חברת הזיהוי המבוסס בינה מלאכותית המובילה בעולם, הכריזה היום על הזמינות של OnPatrol, יישום השגחה טקטית נייד המגן על אנשי אכיפת החוק ואנשי צבא על ידי זיהוי של גורמים חשודים, והעברת התראות בזמן אמת באמצעות ההתקן הנייד שלהם (טלפון או מצלמת גוף).

 

"יש חשיבות עליונה לאמון הציבור בביטחון ובאבטחה שמספקות רשויות אכיפת החוק. OnPatrol של AnyVision   יכול לסייע למנוע הסלמה של איומים פוטנציאליים, וכן למנוע נזק פיזי, על ידי זיהוי בזמן אמת של פושעים ואנשים מסוכנים באמצעות טכנולוגיית הזיהוי מבוססת הבינה המלאכותית שלנו", אמר דיטר ג‘וקר, מנהל טכנולוגיות ראשי של AnyVision. "הוא נועד במיוחד לזהות ולבדוק פנים בודדות מול רשימת מעקב ייעודית - גם כשאנשים נמצאים בתנועה, מצולמים בתאורה גרועה או מוסתרים חלקית על ידי אנשים שמקיפים אותם".

 

סוג זה של התראות המבוססות על רשימת מעקב שונה לחלוטין מפתרונות זיהוי פנים אחרים, הממנפים רשתות עצביות כדי להשוות תמונות מזירות פשיעה כנגד בסיס נתונים מסיבי המכיל תמונות, וזאת כדי לאתר התאמות אפשרויות. במקום זאת, OnPatrol מזהה רק גורמי עניין שכבר סומנו כמסוכנים או כאנשים נעדרים, ומגן על הפרטיות של עוברי האורח.

 

עיתוי ההשקה משתלב עם ההודעה האחרונה של משרד המשפטים האמריקני כי הלשכה לסיוע לצדק תעניק סך של 7.65 מיליון דולרים במיקרו מענקים תחרותיים לשדולות שיממנו מצלמות גוף עבור כל מחלקת אכיפת חוק עם 50 אנשי צוות מושבעים במשרה מלאה או חלקית, במשרדים כפריים (משרדים שאינם ממוקמים במחוזות עירוניים או במטרו), וכן סוכנויות שבטיות מוכרות מבחינה פדרלית.

 

חלק מהתועלות שמציע OnPatrol הן:

 

 

למידע נוסף על OnPatrol בקרו באתר www.anyvision.co.

 

זמינות

 

OnPatrol של AnyVision זמין כעת.

 

 

אודות AnyVision

 

AnyVision היא חברת פלטפורמת AI בינה מלאכותית ויזואלית מובילה שארגונים ברחבי העולם משתמשים במוצריה כדי ליצור חוויה אינטואיטיבית ובטוחה במרחבים הפיזיים שלהם. הוכח כי האלגוריתמים של AnyVision פועלים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר בזמן אמת ובעולם האמיתי. AnyVision רותמת את יכולות המחקר ואת הפלטפורמה הטכנולוגית החזקה שלה כדי להפוך את העולם למקום בטוח יותר, אינטואיטיבי ומקוון יותר. למידע נוסף, בקרו באתר www.anyvision.co.

 

ליצירת קשר:

 

Dean Nicolls
CMO
dean.nicolls@anyvision.co

מקור: AnyVision

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire