אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות בקריביים עם משרד "נלסון עורכי דין"

 

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות בקריביים עם משרד "נלסון עורכי דין"

 

סן פרנסיסקו, 22 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global המבססת נוכחות באיי קיימן, מרחיבה את הכיסוי הגיאוגרפי שלה בקריביים באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם "נלסון משרד עורכי דין".

 

"נלסון משרד עורכי דין" נוסד בשנת 1994 ובהובלת השותף המנהל סטיבן בארי, מספק ללקוחות יכולות שירות מלא כולל תאגידים ומסחר, הגירה ורישוי מקומי, ליטיגציה וחדלות פירעון, שירותי לקוח פרטי ונאמנויות, רכוש ומשפט פלילי.

 

"אנחנו מונעים על ידי מערכת יחסים ומחויבים לספק שירותים מותאמים אישית, חלקם לטובת הלקוחות שלנו", אמר סטיבן. "שיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל מאפשר לנו לעבוד עם אנשים בעלי דעות דומות כאשר אנו ממשיכים לספק פתרונות מהטובים מסוגם עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים".

 

"התוספת של נלסון משלימה לחברות האחרות שלנו באזור ואיכותן ניכרת בעבודה שעשינו איתם עד כה", אמר מארק וורסץ‘, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "אני בטוח שהסינרגיה שלנו תוביל לפתרונות לקוח עצמאיים ומשולבים".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-281 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire