קבוצת קורטק מרחיבה עוד את השותפות CHS לצורך הערכה

 

קבוצת קורטק מרחיבה עוד את השותפות CHS לצורך הערכה

 

אן ארבור, מישיגן, 22 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Coretec Group, Inc (OTCQB: CRTG), מפתחי הסיליקון המהונדס ותצוגות וולומטריות בתלת-מימד, חתמה הסכם עם הוועדה הצרפתית לאנרגיות חלופיות ולאנרגיה אטומית (CEA). זאת, לצורך הערכת הציקלוהקססילן (CHS-Cyclohexasilane) המיוצר על ידי קבוצת קורטק, בתהליך יצירת אנודות הסיליקון.

 

הוועדה תתמקד בתחומים הבאים:

 

 

הערכת הוועדה עשויה להשפיע על אנודות הסיליקון בכך שתציע שיטה חלופית לייצורם באופן הרצוי, מבחינת גודל, יחסי רוחב-גובה ומורפולוגיה.

 

המחקר יתבצע בהובלת ד"ר פסקל שנבייה, מדענית בכירה במדע-ננו לאנרגיה בוועדה הצרפתית לאנרגיות חלופיות ולאנרגיה אטומית מאז שנת 2004. באמתחתה 46 מאמרים שעברו ביקורת עמיתים ותשעה פטנטים. היא משמשת חוקרת ראשית בננו-חומרים בסיליקון מבוסס חוטי-ננו לאנודות סוללת יון-ליתיום בצפיפות אנרגיה גבוהה, וחברת הוועדה המדעית של רשת המחקר הכימי בגרנובלה, ARCANE.

 

"עם הערכה מעמיקה יותר של הציקלוהקססילן שלנו ביישומים ייעודיים, שותפויות עם מדענים כמו ד"ר שנבייה ומוסדות כמו CEA ממלאות תפקיד מכריע. נסיונה של ד"ר שנבייה ומגע הקסם שלה בחומרים הקשורים לסיליקון בסוללות בעלות יון-ליתיום מתאימים לנו בדיוק." כך אמרה ד"ר טוקארז, רכזת השותפויות בקבוצת קורטק.

 

ד"ר מישל טוקארז אחראית לניהול מוסדות מחקר עולמיים בהערכת ציקלוהקססילן, על מנת לקדם את רישום הפטנטים של הקניין הרוחני של קבוצת קורטק, וחבירה ללקוחות המשלבים ציקלוהקססילן בתהליכי הייצור שלהם. מישל קבלה את הדוקטורט שלה במדעי החומר, והיא בעלת תואר שני כפול בהנדסת מכונות ובמדעי החומר מאוניברסיטת מישיגן, אן ארבור.

 

אודות קבוצת קורטק

The Coretec Group, Inc. מפתחת תיק של מוצרים מבוססי סיליקון בוורטיקלים שמתמקדים באנרגיה, כולל רכב חשמלי וסוללות לצרכנים, תאורת מצב מוצק (לדים) ומוליכים למחצה, וגם תצוגות תת מימדיות של כמויות ואלקטרוניקה ניתנת להדפסה. קבוצת קורטק משרתת את שוקי הטכנולוגיה הגלובליים באנרגיה, אלקטרוניקה, מוליכים למחצה, שמש, בריאות, סביבה ואבטחה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.thecoretecgroup.com. תעקבו אחרי קבוצת קורטק: Twitter , LinkedIn.

מידע צופה פני עתיד:

האמירות בהודעה לעיתונות זאת שמתייחסות לציפיות של קבוצת קורטק בנוגע להשפעה העתידית על התוצאות של החברה מפעילות הן מידע צופה פני עתיד, ועשויים להיות מעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות, שחלק מהם מעבר לשליטתנו. סיכונים ואי ודאויות אלה מתוארים בפירוט רב יותר בדוחות שאנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך. היות שהמידע בהודעה לעיתונות זאת עשוי להכיל אמירות שמעורבים בהן סיכונים ואי ודאויות והוא כפוף לשינויים בכל עת, התוצאות בפועל של החברה עשויות להיות שונות באופן מהותי מהתוצאות הצפויות. אנחנו לא מתחייבים לגלות כל תיקונים לאחר מכן למידע צופה פני עתיד. ההודעה הזאת לא מהווה הצעה למכור או שכנוע להצעות לקנות ניירות ערך כלשהם של גוף כלשהו.

אנשי קשר

 

Corporate contact:
The Coretec Group, Inc.
Lindsay McCarthy
info@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

Media contact:
The Coretec Group, Inc.
Allison L. Gabrys
media@thecoretecgroup.com
+1 (866) 916-0833

 

מקור: The Coretec Group, Inc.

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE