פרו מבססת את התחדשותה באמצעות אקספו 2020 דובאי

 

פרו מבססת את התחדשותה באמצעות אקספו 2020 דובאי

האירוע הענק יהווה נקודת מפנה מבחינת תהליך ההתחדשות הכלכלית ויאפשר לפרו להכנס לשווקים עם כוח רכישה גבוה

 

 

לימה, פרו, 25 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

הוועדה לקידום ייצוא ותיירות, PROMPERU, הבטיחה את השתתפותה ב-Expo 2020 בדובאי, אשר הייתה אמורה להתקיים אשתקד, אך נדחתה בשל המגיפה וכעת תתקיים החל מה-1 באוקטובר ועד מרץ 2022.

 

"פיתוח Expo 2020 דובאי מהווה ציון דרך חדש בתהליך ההתחדשות הכלכלית, בכך שהפכה להזדמנות האידיאלית למדינה שלנו לבסס מחדש את מקומה בזירה הכלכלית, המסחרית והתיירותית, אשר תעמיד אותנו לנגד עיני העולם", אמר אמורה קרבג‘אל, נשיא חברת PROMPERU.

 

ההודעה נמסרה לאחר חתימת הסכם עם חברת DP World, מפעילה לוגיסטית בנמל, אשר תאפשר את שליחת מיטב המוצרים מפרו לדובאי, כך שמיליוני מבקרים מכל העולם יוכלו להנות מהם ולהכיר את פרו טוב יותר.

 

הזדמנות עסקית

 

הדוכן הפרואני יקדם פעילויות שונות, כגון שולחנות עגולים עסקיים, הקשורים לענף הטקסטיל. זאת, כדי לקדם את סיבי האלפקה ואת הכותנה הפרואנית. על מנת להראות את מגוון חומרי הגלם הטבעיים, יתקיימו ירידי מזון, בהם מזונות העל יתפסו מקום במרכז הבמה.

 

איחוד האמירויות הערביות מדורג חמישי במשלוחים מפרו לאסיה, אחרי סין, דרום קוריאה, יפן והודו. בשנת 2020, ייצוא בלתי מסורתי אל הענקית המזרח תיכונית גדל ב-6.1%, בהשוואה לשנת 2019. מאידך גיסא, במסגרת Expo 2020 בדובאי, פרסי המסע העולמי יחולקו בדרום אמריקה, שם פרו מועמדת ב-16 קטגוריות. זוהי הזדמנות נפלאה לקדם את יעדי התיירות העיקריים במדינה זו.

 

ההערכה היא שבזכות אירוע זה, פרו תזכה בשוק פוטנציאלי בהיקף של 2.14 מיליארד דולרים עבור מוצרי הייצוא שלה, לצד הכנסה של מעל 44 מיליון דולרים מהכנסות בגין תיירות, תוך שנתיים.

 

למידע נוסף בקרו http://peruexpodubai.com

 

צפו בסרטון האקספו של פרו בדובאי:   https://www.youtube.com/watch?v=3gKhgc1imPw

 

תמונות/ גלריית מולטימדיה זמינים כאן:

https://www.businesswire.com/news/home/20210724005003/en/Peru-Strengthens-Its-Revival-Through-Expo-2020-Dubai

 

 

ליצירת קשר:

 

Ivonne Parra
+51992891715
iparra@promperu.gob.pe

מקור: PROMPERÚ

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire