ג'קדה (JACADA) הישראלית נרכשת על-ידי יוניפור (UNIPHORE) האמריקאית

 

ג‘קדה (JACADA) הישראלית נרכשת על-ידי יוניפור (UNIPHORE) האמריקאית

החברה המאוחדת תוביל למהפך בשוק הטכנולוגי למערכי שירות לקוחות ותביא פתרון יחודי המשלב אוטומציה של תהליכי שירות לקוחות רב ערוציים ובינה מלאכותית, ללא צורך בכתיבת קוד (Low Code/No Code). היקף הרכישה לא הותר לפרסום.

 

פאלו אלטו, קליפורניה ואטלנטה, ג‘ורג‘יה, והרצליה, 27 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Uniphore יוניפור, הממוקמת בפאלו אלטו, קליפורניה, חברה מובילה בתחום בינה מלאכותית לשירות לקוחות, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לרכישת חברת התוכנה הישראלית ג‘קדה (הרצליה) המתמחה באוטומציה של תהליכי שירות לקוחות. ג‘קדה, המונה כ-45 עובדים בישראל, תמשיך לפעול כמרכז פיתוח ומצויינות בהרצליה, ישראל.

פלטפורמת האוטומציה של ג‘קדה הוכיחה את עצמה בפתרון בעיות מורכבות ובייעול תהליכים במרכזי שירות טלפוניים גדולים של חברות גלובליות תוך שהטמעת פתרונות החברה נעשית בצורה יעילה ומדוייקת, וכל זאת ללא צורך בכתיבת קוד.

החיבור של מוצרי ג‘קדה לפלטפורמת הבינה המלאכותית וניתוח השפה של חברת יוניפור יעניק לארגונים יכולת מתקדמת לייעול ולמיכון תהליכי שירות לקוחות מורכבים, לצמצם באופן ניכר את היקף טעיות האנוש המתרחשות בתהליכים אלו ולקצר את זמן הטיפול בצרכי הלקוחות. בין יתרונות המערכת המשולבת ניתן למנות:

רכישה זו באה בתקופה בה כמות האינטראקציות במוקדי שירות הלקוחות עולה, ואיתה גם מורכבות השיחות, במספר רב של ערוצי תקשורת.

Unesh Sachdev (אומש סצ‘דב), מייסד ומנכ"ל יוניפור, אומר: "היום אנו מקבלים בברכה את ג‘קדה לצוות יוניפור וחוגגים את תוספת הטכנולוגיה לפורטפוליו שלנו. מצאנו בג‘קדה צוות מוכשר מאד של אנשי מקצוע יעצימו את הצמיחה והחדשנות של יוניפור. כך נוכל להביא ללקוחותינו דרכים חדשות ומתקדמות, כאלו שיוכלו לספק ללקוחותיהם חוויית לקוח מהפכנית".

יוחאי רוזנבלט, מנכ"ל ג‘קדה, אומר: "הלקוחות שלנו סומכים עלינו שנביא את הפתרונות הטובים, המתקדמים והחדשניים ביותר כדי שיוכלו להרחיב את עסקיהם. איחוד הכוחות עם יוניפור מחבר אותנו לצוות מנוסה ונלהב מעולמות שירות לקוחות, חוויית לקוח ואוטומציה חכמה. המגוון הרחב של היישומים והתחומים בהם מתמחה יוניפור תאפשר לנו להוביל את התעשייה בדרכים חדשות ומרתקות, כמו גם לספק פתרונות המייצרים ערך מוסף מתמשך ובידול עבור לקוחותינו".

בכפוף להשלמת תנאי הסגירה המקובלים, צוות ג‘קדה, הקניין הרוחני והמוצרים שלה יהפכו לחלק מ- Uniphore, מה שיאפשר ל- Uniphore להמשיך לספק מוצרים ושירותים מובילים בענף עבור בסיס הלקוחות המשותף הגלובלי שלהם.

תנאים כספיים ספציפיים ופרטים אחרים של העסקה לא הותרו לפרסום.

אודות יוניפור

Uniphore יוניפור היא המובילה העולמית בתחום אוטומציה של שירות שיחות. חזון החברה הוא לגשר על הפער בין האדם למכונה באמצעות קול, AI ואוטומציה כדי להבטיח שכל קול, בכל שיחה, יישמע באמת.

החברה מאפשרת לעסקים ברחבי העולם לספק שירות לקוחות טרנספורמטיבי על ידי מתן פלטפורמת אוטומציה שבה סוכנים דיגיטליים משתלטים על שיחות ועסקאות מבני אדם, מאמנים סוכנים במהלך שיחות, ומנבאים במדויק שפה, רגש וכוונה. הכל בזמן אמת. בעזרת אוטומציה של שירות שיחות, ארגונים יכולים לבנות אמון לקוחות באמצעות יעילות ושיפור את חוויית הלקוח, מה שמוביל למימוש יעילות תפעולית.

את החברה ייצגו עורכי הדין דן שמגר, רונן בצלאל וג‘ונתן אטה ממשרד עורכי דין מיתר  ומטעם הרוכש ייצגו בישראל את הרוכש עורכי הדין דוני טולדנו ויונתן אחירון ממשרד ארדניסט בן נתן טולדנו

הבנקאים שליוו את ג‘קדה בעסקה הינם מבנק ההשקעות GCA Altium

למידע נוסף ולהודעות נוספות, בקרו באתר החברה: www.uniphore.com/jacada

תעקבו אחרי הבלוג שלנו ותתחברו איתנו: LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram.

 

קשרי מדיה

 

North America
Marjaneh Ravai, Uniphore
Mobile: 650.346.3756
marjaneh.ravai@uniphore.com

India / Asia Pacific:
Cynanda Noronha, Uniphore
+91 9008026309
Cynanda@uniphore.com

 

 

 

 

מקור:  Uniphore

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE