אקסלרייט מכריזה על השקת פלטפורמה דיגיטלית

 

אקסלרייט מכריזה על השקת פלטפורמה דיגיטלית

 

אקסלרייט היא הרחבה טבעית למקורות ולבסיס של HIMSS כהתאגדות המונעת בידי חבריה

 

 

שיקאגו, 27 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

אקסלרייט (Accelerate) נכנסת היום לאקו סיסטם הבריאותי העולמי כפלטפורמה דיגיטלית ייעודית המניעה טרנספורמציית שירותי בריאות לאורך כל 365 ימות השנה. היא עושה זאת על ידי חיבור של מקצוענים בתחום הבריאות אל תובנות המגיעות מעמיתים למקצוע ומובילי חשיבה, כלי פיתוח מקצועיים, הזדמנויות ברשת ותכנים נבחרים - בכל עת, בכל מקום.

 

הפיתוח הראשוני של אקסלרייט הגיע מ-HIMSS, ארגון היועצים ומובילי החשיבה הגלובלי התומך בשינוי האקו סיסטם הרפואי באמצעות מידע וטכנולוגיה.

 

אקסלרייט היא הרחבה טבעית למקורות ולבסיס של HIMSS כהתאגדות המונעת בידי חבריה, והיא מהווה פתרון חדשני המכוון לתמוך בחברים, שותפים ובאקו סיסטם של מערכת הבריאות הגלובלית לאורך 365 ימים בשנה.

 

"פעילויות בינלאומיות, ניסיון של עשרות שנים ואלפי חברים מספקים ל-HIMSS את קנה המידה הקריטי ואת המומחיות הנדרשים כדי לבצע פעילות שאפתנית שכזו. עם יחסים שאין שני להם בין ספקי שירותי בריאות, בכירים בתעשייה וגופים ציבוריים, אקסלרייט תהיה פלטפורמה דיגיטלית שתכנס אליה מגוון בעלי עניין בתחום הבריאות", הדגיש הל וולף, נשיא ומנכ"ל HIMSS.

 

מקצוענים מכל רחבי מערכת שירותי הבריאות יוכלו עם אקסלרייט לגשת לפלטפורמה ברמת התאמה גבוהה שהם יכולים להתאים בדיוק לצרכים הייחודיים שלהם. ארגונים ייהנו מדרכים משופרות מאוד לניהול, תמיכה ופיתוח הצוות והחברים שלהם. ספקים ייהנו מגישה שאין כמוה לתובנות שוק, וכן לדרכים חדשניות ליצירת קשר עם לקוחות. בנוסף, אקסלרייט תשתלב באופן חלק עם פתרונות צד שלישי נבחרים - ומכיוון שכך תספק לשותפים מובילי תעשייה את היכולת להפיץ את המוצרים והשירותים הדיגיטליים שלהם באמצעות הפלטפורמה, 365 ימים בשנה.

 

"מספר החברים ב-HIMSS כמעט הוכפל בארבע השנים האחרונות והגיע ל-110,000, כאשר יותר מ-36,000 מהם חיים מחוץ לצפון אמריקה. השנה שעברה הדגישה את מחויבותנו להגיב ולתמוך בקהילה ובמשימה שלנו בדרכים דינמיות, וכי אנו זקוקים ליכולות כדי להגיע ולתמוך בחברים כשהם זקוקים זה", אמר וולף. "HIMSS הובילה את ההשקעה באקסלרייט ועזרה להשקתה, והפלטפורמה תהיה נכס לא רק לחברי HIMSS, אלא לאקו סיסטם הבריאותי העולמי כולו".

 

אקסלרייט (Accelerate) זמינה כבר עכשיו עבור כל חברי HIMSS, למשתמשים יחידים, וכן לחברות, תאגידים ועמותות המתעניינים בהשגת גישה עבור חבריהם.

 

צדדים מעוניינים מוזמנים להצטרף מערך של ארגונים מחויבים ולהפוך לחלק מההשקה. למידע נוסף בקרו ב-www.youraccelerate.com.

קשרי מדיה:

Karen D. Groppe
Senior Director, Strategic Communications
Mobile 312.965.7898 | Twitter @Karen_D_Groppe

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE