חברת ISW Holdings חתמה על הסכם אכסון וכריה משמעותי עם המובילה העולמית ביטמיין לצורך השקת שלב א' במבצע כריית המטבע הקריפטוגרי המבוזר החדש בגיאורגיה

 

חברת ISW Holdings חתמה על הסכם אכסון וכריה משמעותי עם המובילה העולמית ביטמיין לצורך השקת שלב א‘ במבצע כריית המטבע הקריפטוגרי המבוזר החדש בגיאורגיה

 

לאס וגאס, 27 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) באמצעות InvestorWire

 

חברת ISW Holdings, Inc (להלן: ISWH) (חברת "ISW Holdings" או "החברה"), חברת החזקות וניהול מותג עולמית, שמחה מאוד להודיע על הסכם אכסון וכריית מטבע קריפטוגרפי ("ההסכם") עם חברת Bitmain Technologies ("ביטמיין"), היצרנית המובילה בעולם בייצור חומרת כריית מטבע קריפטוגרפי וחברת כריית קריפטוגרפיה עולמית מובילה.

 

ההסכם יהווה את הבסיס לשלב א‘ בהשקת מבצע החברה לאכסון וכריית המטבע הקריפטוגרפי בגיאורגיה. פרטים נוספים הנוגעים להסכם זה יידונו בעתיד הקרוב.

 

איירין גאו, מנהלת מותג אנטמיינר, אזור NCSA, ביטמיין, אמרה: "אנחנו שמחים ונרגשים על חתימת הסכם לפרויקט חלוצי וחדש זה, להתחיל בשיתוף פעולה עם חברת ISW Holdings, ציון דרך חדש מבחינת התעשיה, ליצירת מתקני אכסון בחו"ל. מתקן 200 מגה-ואט הוא השלב הראשון בשותפות ארוכת הטווח שלנו, אשר מנצלת אנרגיה מתחדשת כמשאב. אנו מצפים להרחיב פרויקט זה אף יותר לעתיד לבוא, על מנת לתמוך בהתפתחותה של התעשיה".

 

"ביטמיין היא ככל הנראה השם המוכר ביותר בתחום הכרייה, ואנחנו שמחים מאוד שהם ימלאו חלק נכבד בהצלחה שלנו בגיאורגיה", ציין אלונזו פירס, נשיא ויו"ר חברת ISW Holdings. "כאשר נגיע לכדי ניצול מלא של נתח הכוח שלנו במתקן 200 מגה-ואט, אנו צופים רווחים שנתיים בהיקף של 200 מיליון דולרים לפחות, אך רווח כזה יממש רק את חלקו הראשון של החזון שלנו. אנו מחכים לדון בשלבים הבאים, בבוא הזמן. אם הביצועים שלנו יעלו בקנה אחד עם החזון המלא שלנו, הרי שיהיה לנו הפוטנציאל להכפיל את הרווחים בהמשך".

 

לפרטים נוספים והצהרות צופות פני עתיד, עיינו בהודעה המלאה: https://ibn.fm/ISWBitmainAnnouncement

 

אודות Bitmain

 

ביטמיין טכנולוגיות Bitmain Technologies - הינה חברת מולכים למחצה רב לאומית, בעלת היכולות הגבוהות ביותר בעיצוב מעגלים משולבים. ביטמיין מציעה מוצרים, לרבות שבבים, שרתים ופתרונות ענו ליישומי בלוקצ‘יין ובינה מלאכותית. ביטמיין נוסדה בשנת 2016. מטה החברה שוכן במחוז האי דיאן בבייג‘ינג. לחברת ביטמיין יש מרכזי מחקר ופיתוח בהונג קונג, סינגפור וארה"ב. על פי פרוסט וסאליבן, ביטמיין הינה אחת מעשרת מעצבות המעגלים פאבלס המובילות והשנייה בגודלה בסין. בתחום כריית בלוקצ‘יין, ביטמיין שילחה מילארדי מעגלים משולבים תלויי יישום (ASIC‘s), המהווים 75% מהשוק העולמי.

 

אודות ISW Holdings

 

חברת ISW Holdings, Inc. (ISWH) יושבת בנבאדה, היא חברת פורטפוליו מגוונת, המורכבת מקווים עסקיים חיוניים, הנותנים מענה לביקוש בתחום מוצרי הצריכה. המומחיות שלנו טמונה בפיתוח אסטרטגי של מותג, סיוע בצמיחה מוקדמת וכן בזהות מותג. זאת, באמצעות תהליך הרכישה הבלעדי שלנו. יחד עם לקוחותינו, אנו מבקשים לספק מסגרת, העונה לדרישות סילום נרחבות, וכן לצרכי שוק אותם ניתן לצפות.

 

אנו מצליחים לתת מענה לצרכים הללו באמצעות מגוון תהליכים אסטרטגיים חדשניים. חברת ISWH יוצרת ומנהלת מותגים על פני קשת רחבה של תעשיות מפלגות. החברה מלווה את החברות שבבעלותה בשלבים המכריעים של פיתוח שוק, הכרוכים בהמשגה, אסטרטגיות יציאה לשוק, הנדסה, שילוב מוצר ויעילות בהפצה. החברה גם יצרה שותפות עם חברה ידועה בתחום פיתוח התוכנה והייעוץ, Bengala Technologies LLC, המפתחת שיפורים משמעותיים בתחום ניהול שרשרת האספקה. בידי השותפות ישנו פטנט חיוני ביותר, הממתין לרישום.

 

תחום כריית המטבע הקריפטוגרפי של החברה, אשר נוסד בשיתוף עם מובילת התעשיה Bit5ive LLC, מונעת על ידי המטרה לכרות מטבע קריפטוגרפי ללא פליטות פחמן.

 

למידע נוסף, בקרו www.iswholdings.com

ליצירת קשר:

Company Contact:
info@ISWHoldings.com

Public Relations
EDM Media, LLC
https://edm.media

Corporate Communications:
InvestorBrandNetwork (IBN)
Los Angeles, California
www.InvestorBrandNetwork.com
310.299.1717 Office
Editor@InvestorBrandNetwork.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE