Behalf, ספקית מימון בעת רכישה, מגייסת 100 מיליון דולר כדי להרחיב את היכולות של גישת קנה עכשיו, שלם אחר כך עבור B2B

 

 

Behalf, ספקית מימון בעת רכישה, מגייסת 100 מיליון דולר כדי להרחיב את היכולות של גישת קנה עכשיו, שלם אחר כך עבור B2B

 

19 מיליון דולר במימון הון סיכון ועד 100 מיליון דולר במסגרות אשראי חדשות יאפשרו לחברה להרחיב את פתרונות המימון שלה עבור סוחרי B2B ולקוחותיהם

 

ניו יורק ורעננה, 28 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Behalf, Inc., ספקית פתרונות מימון בעת רכישה עבור מוכרים ורוכשים בשוק ה-B2B, הכריזה על מימון הון סיכון חדש בהיקף של 19 מיליון דולר. הסבב הנוכחי נערך בהובלת משקיעים קיימים כולל MissionOG, Viola Growth, Viola Credit ו-Vintage Investment Partners. בנוסף השתתפו בסבב זה משקיעים חדשים כדוגמת Migdal Insurance ו-La Maison Partners.

 

בנוסף הכריזה Behalf על הקמת מסגרות אשראי חדשות בסכום כולל של 100 מיליון דולר, כשסכום זה מגיע מקרנות המנוהלות בידי Ares Management Corporation (Ares). ההון שגויס יעזור ל-Behalf להרחיב את הזמינות שלה בתחום המימון בעת רכישה אל מערך גדול יותר של סוחרי B2B ואל לקוחות ה-SMB שלהם, ובה בעת להמשיך ולהרחיב את היכולות של הפלטפורמה מובילת התעשייה שלה.

 

"שוק המסחר האלקטרוני ב-B2B בשל לשינוי. סוחרים מזהים את ההזדמנות להניע הכנסות חדשות באמצעות פריסת מימון בעת רכישה ", אמר רוב רוזנבלט, מנכ"ל Behalf. "במקביל, עסקים קטנים ובינוניים צריכים גישה לאפשרויות מימון זמינות - אתגר תמידי שהוחמר במהלך הקורונה. גם בזמן שהכלכלה האמריקאית משתפרת, חברות קטנות ובינוניות ממשיכות לחפש סיוע פיננסי לרכישת אספקה, מלאי וציוד קריטי. לעתים קרובות הם חסרים את יכולת ההוצאה הנדרשת בכרטיסי האשראי האישיים או העסקיים שלהם. הצעת מימון בעת רכישה בתנאים גמישים מאפשרת לסוחרי B2B להגדיל את ממוצע גודל ההזמנות עד 50-80% תוך הפחתת הסיכון שלהם, לשפר את תזרים המזומנים ולהשיג תפעול יעיל יותר".

 

פתרון המימון בעת רכישה של Behalf מספק לסוחרי B2B את כל התועלות של הפתרונות הצרכניים בגישת ‘קנה עכשיו, שלם אחר כך‘ יחד עם יכולות שמותאמות באופן ייעודי למסחר בין עסקים, כולל:

 

"אנו שמחים להשקיע בסבב הנוכחי של Behalf", אמר גיא פישר, המשנה למנכ"ל במגדל ומנהל ההשקעות הראשי. "השקעה זו מקורה בקרן פינטק פנימית בהיקף 1.5 מיליארד דולר והיא עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו להשקיע בחברות פינטק שמציגות פוטנציאל צמיחה חזק. כדי לתמוך בצמיחה של Behalf, אנו דנים עם החברה לגבי מסגרת אשראי פוטנציאלית בגובה 100 מיליון דולר. הזרקת הון זו אמורה לתמוך בעקומת צמיחה תלולה עבור החברה".

 

"אנו חושבים שיש הזדמנות גדולה בשוק לפתרון B2B המתמקד בזמן אמת בצרכי המימון המורכבים יותר של חברות קטנות ובינוניות", אמר ג‘פרי קרמר, שותף ומוביל ABS באסטרטגיית האשראי האלטרנטיבי של קבוצת Ares Credit. "אנו שמחים לספק מסגרת אשראי שתעזור לתמוך בחברה להשיג את יעדי הצמיחה שלה".

 

אודות Behalf

 

Behalf מציעה פתרונות מימון B2B אלטרנטיביים המותאמים במדויק עבור מסחר בזמן אמת במסחר אלקטרוני עם מכירה בסיוע ובערוצי מסחר אחרים. הפתרונות מאפשרים לסוחרים לבצע מיקור חוץ עבור תוכניות המימון המורחבות והשוטפות שלהם, ולקבל תשלום כבר למחרת. עם Behalf הסוחרים יכולים להגדיל באופן משמעותי את כוח הרכישה של לקוחותיהם מבלי לקשור הון פנוי ומבלי להקדיש משאבים לצורכי אשראי וגבייה. לקוחות יכולים לקבל מימון בעת רכישה עבור תקופה של שוטף-30 ועד 180 יום.

 

פתרון המימון למסחר אלקטרוני של Behalf מוצע בידי מערך של סוחרים בתחומי האלקטרוניקה, מכירות טלפונים סלולאריים, אספקה עסקית, רפואה ובריאות, כלי בית ובנייה וקטגוריות מסחריות אחרות. נכון להיום השתלבה Behalf אצל יותר מ-19,000 סוחרים ויותר מ-95,000 לקוחות עסקיים, וסיפקה מימון בשיעור של יותר מ-1 מיליארד דולר. למידע נוסף, בקרו באתר https://www.behalf.com/.

 

אודות Ares Management Corporation

 

Ares Management Corporation (נאסד"ק: ARES) היא פלטפורמת ניהול השקעות אלטרנטיבית מובילה המציעה ללקוחות פתרונות השקעה ראשוניים ומשניים משלימים בכל נכסי האשראי, הון פרטי, נדל"ן ותשתיות. אנו מחפשים את האפשרות לספק הון גמיש כדי לתמוך בעסקים וליצור ערך עבור בעלי המניות שלנו ובתוך הקהילות שלנו. בשיתוף פעולה בין קבוצות ההשקעות שלנו אנו שואפים ליצור תשואות השקעה עקביות ואטרקטיביות לאורך כל מחזורי השוק. נכון ל-31 במרץ 2021, כולל רכישת Landmark Partners, שנסגרה ב-2 ביוני 2021, ורכישת Black Creek Group, שנסגרה ב-1 ביולי 2021, היו נכסים בשווי 239 מיליארד דולר תחת ניהול הפלטפורמה הגלובלית של Ares Management, עם כ-2,000 עובדים הפועלים ברחבי צפון אמריקה, אירופה, אסיה, האוקיאנוס השקט והמזרח התיכון.

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.aresmgmt.com. עקבו אחרי Ares בטוויטר @Ares_Management.

 

אודות Ares Alternative Credit

 

האסטרטגיה של Ares Alternative Credit מתמקדת בהלוואות ישירות ובהשקעה בנכסים המייצרים תזרים מזומנים חוזי, והיא ממלאת פערים בשוק ההון בין אשראי, הון פרטי ונדל"ן. Ares Alternative Credit מכוונת להשקעות לאורך מבנה ההון במימון מיוחד, במימון למלווים, תיקי הלוואות, חכירת ציוד, מוצרים מובנים, חכירה שוטפת, תזרימי מזומנים (תמלוגים, רישוי, דמי ניהול), והשקעות אחרות הממוקדות בנכסים. בניהול משותף של קית‘ אשטון וג‘ואל הולסינג‘ר, Ares Alternative Credit ממנפת צוות מיומן ומגובש של כ-40 אנשי מקצוע בתחום ההשקעות, נכון ליום 31 במרץ 2021.

 

ליצירת קשר:

for Behalf

Tim Walsh

617.512.1641

timw@walshgroupmarketing.com

 

for Ares Management Corporation

Carl Drake, 888-818-5298

cdrake@aresmgmt.com

or

Brittany Cash, 212-301-0347

bcash@aresmgmt.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE