המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה את הטכנולוג הידוע ד"ר ריי או. ג'ונסון למנכ"ל

 

המכון לחדשנות טכנולוגית ממנה את הטכנולוג הידוע ד"ר ריי או. ג‘ונסון למנכ"ל

 

ד"ר ג‘ונסון יעצב את הכיוון האסטרטגי של המכון

 

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 2 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

המכון לחדשנות טכנולוגית (Technology Innovation Institute - TII), ליבת המחקר היישומי של המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC-Advanced Technology Research Council), הגוף האחראי להתגברות העיסוק בטכנולוגיה מתקדמת באבו דאבי, שאחראי להנעת מחקר ופיתוח שמניב תוצאות טכנולוגיות שמובילות שינוי, מכריז על המינוי של הטכנולוג והיזם הוותיק ד"ר ריי או. ג‘ונסון שיפעל לעצב את הכיוון האסטרטגי של המכון ויוביל את ביצוע אסטרטגיות הצמיחה שלו במטרה להגיע למצוינות תפעולית.

 

לפני הצטרפותו למכון לחדשנות טכנולוגית, ד"ר ג‘ונסון היה שותף תפעולי ב-Bessemer Venture Partners, קרן הון אמריקנית מהשורה הראשונה שלקחה חלק ב-130 הנפקות במהלך 50 השנים האחרונות. לפני כן הוא שימש סגן נשיא תאגידי בכיר להנדסה, טכנולוגיה ותפעול ומנהל הטכנולוגיה הראשי ב-Lockheed Martin Corporation.

 

ד"ר ג‘ונסון מביא לתפקיד יותר מארבעים שנות ניסיון מוביל בטכנולוגיה גלובלית, ביצוע של השקעות אסטרטגיות בטכנולוגיות פורצות דרך, ופיתוח אסטרטגיות עסקיות שהובילו לקווים עסקים חדשים בהיקף של מיליארד דולר. יש לו גם יכולות נטוורקינג יוצאות דופן; הוא נפגש עם מנהיגים בדרגים הגבוהים ביותר של הממשל, התעשייה והאקדמיה. הוא מבוקש לעתים קרובות כדי לשמש דובר בפורומים גלובליים בנושאים עסקיים, אסטרטגיים, כמו גם בחדשנות ובחינוך.

 

"אנו מקבלים בברכה את ד"ר ריי ג‘ונסון כמנכ"ל הראשון של המכון לחדשנות טכנולוגית. ציפינו למינוי שלו - היינו להוטים להבטיח שהאדם שיופקד בידו התפקיד הזה לא יהיה רק מומחה בתחום המחקר והטכנולוגיה, אלא באותה מידה יהיה מקצוען ובעל עניין בתעשייה המסוגל להבטיח ולהגשים את התוצאות החיוביות ביותר לפרויקטים פורצי הדרך של המכון לחדשנות טכנולוגית, הפועל כיום באמצעות שבעת מרכזי המחקר הייעודיים והראשונים שלו", אמר על המינוי החדש פייסל אל באנאי, מזכ"ל המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם.

 

הוא הוסיף כי, "אנו בטוחים שד"ר ג‘ונסון יוכל לבנות סינרגיות משנות משחק עבור המכון לחדשנות טכנולוגית כשיוביל אותו למימוש מטרותיו הרחבות יותר שהן גידול הצוות העולמי המוכשר שמונה יותר מ-375 חוקרים, מדענים ומהנדסים, ולהבטחה כי יעמדו ביעדים של תזרימי העבודה הנוכחיים. הוא גם ימנף את רשת הקשרים העצומה שלו כדי להרחיב עוד יותר את הנראות שלנו ולהגיע לעוד שווקים".

 

"אני נרגש מאוד לגבי התפקיד החדש הזה באזור שאני מעריץ בזכות מסירותו למחקר ופיתוח מתקדם לטובת איחוד האמירויות. מאז הקמת המכון לחדשנות טכנולוגית, בנובמבר 2020 עקבתי אחר ההכרזות וההישגים הרבים שלו בעניין רב. עכשיו, כשהוא עובר לשלב חדש של צמיחה, אני מצפה לעבודה עם צוותי החוקרים המוכשרים ברחבי המרכזים של המכון כדי להביא להניע תוצאות תחרותיות וכדי לסייע לפתרונות פורצי לעבור אל השוק", אמר מצידו ד"ר ריי או. ג‘ונסון.

 

המכון לחדשנות טכנולוגית (TII) הוא מרכז מחקר ופיתוח גלובלי חלוצי המתמקד במחקר יישומי וביכולות טכנולוגיות של העידן החדש. למכון שבעה מרכזי מחקר ייעודיים ראשוניים בתחום הקוונטים, רובוטיקה אוטונומית, קריפטוגרפיה, חומרים מתקדמים, אבטחה דיגיטלית, אנרגיה מכוונת ומערכות מאובטחות. עבודה עם כישרונות יוצאי דופן, אוניברסיטאות, מוסדות מחקר ושותפים לתעשייה מכל רחבי העולם, מאפשרת למכון לחבר קהילה אינטלקטואלית ולתרום לבניית אקו סיסטם של מחקר ופיתוח באבו דאבי ובאיחוד האמירויות, וכך לחזק את מעמדם של אבו דאבי ואיחוד האמירויות כמוקד גלובלי לחדשנות, ולתרום להתפתחות הרחבה יותר של הכלכלה המבוססת על ידע.

 

למידע על המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC), בקרו באתר www.atrc.ae

 

למידע על המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), בקרו באתר www.tii.ae

 

*מקור: AETOSWire

 

גלריית תמונות / מולטימדיה נמצאים בקישור:

https://www.businesswire.com/news/home/52469745/en

 

ליצירת קשר:


Technology Innovation Institute
Hanz Valbuena
hanz.valbuena@tii.ae

 

מקור: Technology Innovation Institute

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE