Cloudreach הוצבה כאחת החברות בעלת החזון בריבוע הקסם לשנת 2021 של שירותי טרנספורמציית IT בענן הציבורי

Cloudreach הוצבה כאחת החברות בעלת החזון בריבוע הקסם לשנת 2021 של שירותי טרנספורמציית IT בענן הציבורי

זכתה להכרה בזכות שלמות החזון והיכולת לבצע

 

לונדון, 6 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Cloudreach, חברה עצמאית ומובילה לשירותי ריבוי-ענן, הכריזה כי מוקמה בידי גרטנר כחברה בעלת חזון בריבוע הקסם לשנת 2021 של שירותי טרנספורמציית IT בענן הציבורי1. ההערכה התבססה על קריטריונים מוגדרים שניתחו את השלמות הכוללת של החזון ויכולת ביצוע של החברה.

המשימה של Cloudreach היא לספק את ההבטחה של הענן. החברה מספקת שירותי טרנספורמציית IT בענן הציבורי מקצה לקצה, החל ביעוץ עבור קביעת אסטרטגיות ענן, דרך תכנון ובניה של תשתיות ענן, הגירה ומודרניזציה של אפליקציות, ועד שירותי ענן מנוהלים, אבטחת ענן ושירותי DevOps.

"אנו שמחים להיכלל שוב בדו"ח ריבוע הקסם של גרטנר", אמר ברוקס בורצ‘רדינג, מנכ"ל Cloudreach. "המחויבות המתמשכת שלנו לחדשנות הוכיחה את עצמה כמכרעת לנתינת מענה לצרכי הטרנספורמציה בענן של ארגונים, בעידן בו מבחינים בהאצה של יוזמות טרנספורמציה ומודרניזציה. אנו בטוחים שהיכולת שלנו לחדש והניע ערך עסקי תמשיך להיות קריטית למשימות של לקוחות Cloudreach ".

גרטנר ציינה כי, "אימוץ שירותי הענן הציבורי הואץ כפי שמוכיח מכולל קצב הגידול השנתי בחמש השנים האחרונות שהגיע ל-20.7%. בעקבות מגפת COVID-19, ארגונים הבינו את היתרונות העסקיים של פתרונות מבוססי ענן". מחברי הדו"ח מסבירים כי, "ארגונים זקוקים כעת לעזרה לא רק מספקים המציעים יכולות פיתוח טבעיות לענן, אלא גם כאלה שמקיימים את ההבטחה לענן עם יכולות ייעוץ שיכולים לשנות את אופן פעולתם".

דו"חות ריבוע הקסם Magic Quadrant) ) מהווים את השיא של מחקר קפדני מבוסס עובדות בשווקים מוגדרים ומסוימים, והם מעניקים נקודת מבט רחבה על העמדות היחסיות של הספקים בשווקים בהם הצמיחה גבוהה, וההבחנה בין ספקים מובהקת. הספקים ממוקמים בארבעה רבעים: מנהיגים, מאתגרים, בעלי חזון ושחקני נישה. המחקר מאפשר לכם להפיק את המרב מניתוח שוק בהתאמה לצרכי העסק והטכנולוגיה הייחודית שלכם.

צפן  בעותק חינם של דוח Magic Quadrant כדי ללמוד עוד על החוזקות והאזהרות של Cloudreach, בין הצעות ספקים אחרות, www.cloudreach.com/en/reports/gartnermq2021/.

 

משאבים נוספים:

 

גלו את Cloudreach בלוג

 

הירשמו כמנויים לפודקאסט של Cloudreach

 

עקבו אחר Cloudreach בטוויטר ובלינקדאין

 

Source: Gartner, Magic Quadrant for Public Cloud IT Transformation Services, DD Mishra, Mark D Ray, David Groombridge, Craig Lowery, Tobi Bet, William Maurer, 02 August 2021.

הודעת ויתור של Gartner

גרטנר אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלנו, ואינה מייעצת למשתמשי הטכנולוגיה לבחור רק באותם ספקים בעלי הדירוג הגבוה ביותר או כל ציון אחר. פרסומי המחקר של גרטנר נכתבים בהתאם לחוות הדעת של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כהצהרות עובדתיות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, כולל כל אחריות לגבי סחירות או התאמה למטרה מסוימת.

אודות Cloudreach

Cloudreach היא חברת שירותי הריבוי ענן העצמאית המובילה בעולם. המשימה שלנו היא לספק את ההבטחה של הענן ולהניע ערך יוצא דופן עבור הלקוחות שלנו. Cloudreach מסייעת לארגונים לזכות ביתרון תחרותי באמצעות טרנספורמציה מוצלחת לענן. אנחנו שותפים אסטרטגיים מובילים של Amazon Web Services, Google Cloud ו-Microsoft Azure. עם יותר מעשר שנות ניסיון טבעי בענן, בנינו עומק ורוחב שאין להם מקביל של מומחיות בטכנולוגיות ענן, ומיישמים זאת לטובת העסקים. למידע נוסף על עבודתנו, בקרו www.cloudreach.com.

 

אנשי קשר

 

Rahim Hakimi
Email: press@cloudreach.com

 

מקור: Cloudreach

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE