הרפתקת Match-3 של זינגה Harry Potter: Puzzles & Spells מזמין שחקנים להצטרף לסדרת אירועים חדשה במשחק, אתגר המועדון

 

הרפתקת Match-3 של זינגה Harry Potter: Puzzles & Spells מזמין שחקנים להצטרף לסדרת אירועים חדשה במשחק, אתגר המועדון

 

אירוע חוזר מיוחד מזמן חברי מועדון למפה חדשה ואינטראקטיבית, שבה שחקנים יכולים לחבור כדי להתגבר על סכנות ולחשוף חפצים קסומים נדירים

 

סן פרנסיסקו, 10 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

זינגה Zynga Inc. (נאסד"ק: ( ZNGA, מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיעה היום שהמשחק Harry Potter: Puzzles & Spells הרפתקת Match-3 , מושק באירוע הראשון אי פעם. "אתגר המועדון במשחק" זמין כעת לשחקנים ברחבי העולם, בסדרת אירועים בזמן מוגבל, המאתגרת מועדוני שחקנים להיכנס ליער האסור כדי לנווט, לחקור ולהתגבר על מפה אינטראקטיבית חדשה שופעת מכשולים נסתרים, מפגשים מיוחדים ופרסים.

אתגר המועדון פותח ברמת שחקן 55, מציג נתיב אינטראקטיבי חדש, נפרד, למסע הסולו של המשחק.  הוא מציע נקודות בלעדיות ועצמאיות, תגמולים ומערכת שוקקת בכל אחד מהאירועים שלה. המשחק משתרע על פני כשלושה שבועות בכל פעם. כל אירוע אתגר המועדון יעביר את השחקנים למיקום מפה ייחודי ואינטראקטיבי, המסומן בחידות להתמודדות כדי להמשיך את התקדמותם. לאחר  צבירת נקודות עבור כל פאזל שהם משלימים, השחקנים יקבלו שלושה "חיים" יומיים ספציפיים לתכונת אתגר המועדון בתוך Harry Potter: Puzzles & Spells. כאשר חברי המועדון ישתפו פעולה כדי לנווט במפה דמוית המבוך, הם ייתקלו הן במלכודות והן בתגמולים כשהם צוברים נקודות ועובדים יחד כדי לתרום לדירוג הליגה של המועדון שלהם.

 

לאירוע אתגר המועדון הראשון, השחקנים יעזבו את מקום מבטחם בהוגוורטס וייכנסו ליער האסור המסתורי, ולעתים קרובות המסוכן. בזמן שחברי המועדון יחקרו את היער המיתולוגי, הם יחשפו לחפצים נדירים אך נערצים מעולם הקוסמים, כמו גביע הבית הנחשק או חרבו של גריפינדור, כדי לקבל גישה לחידה הסופית. בעימות האחרון, השחקנים חייבים לחבור כדי להביס כמה מהיצורים האכזריים ביותר שנמצאו ביער, כולל טרול ההרים וזנב ההורנט ההונגרי, או האויב הנתעב ביותר של רון, אראג.

 

"עם אלמנטים של שיתוף פעולה חברתי, אסטרטגיה, ומשחק קסום להשלים עם לחשים איקוניים וצפרדעי שוקולד, Harry Potter: Puzzles & Spells מציע חוויה הרפתקת Match-3 שונה מכל האחרים", אמר ירון לייבאנד, סגן נשיא בכיר בזינגה. "אירוע אתגר המועדון מציג תערובת של התרגשות, מסתורין וחברות שהיא הליבה של סדרת הארי פוטר ומאפשרת לשחקנים להתחבר ולשתף פעולה עם חברי מועדון בדרכים משמעותיות יותר".

 

ב-Harry Potter: Puzzles & Spells השחקנים נכנסים להרפתקת Match-3 גדושה בכישופים, הומור, צבע ודמויות מסדרת הארי פוטר. עם הפסקול והקלטות הקול מסרטי הארי פוטר המקוריים, המעריצים יעקבו אחרי סיפור חדש ואותנטי בסלולר של מסעו של הארי בעולם הקוסמות. הם יתוגמלו בכישופים ותמריצים מיוחדים עם התקדמותם. השחקנים יפתחו חידות Match-3 שיש בהן צפרדעי שוקולד מנתרות, מפתחות מכונפים מתנופפים, כלי שחמט מכושפים שנלחמים ומכשולים ועצמים לא צפויים אחרים. ברוח הרעות והתחרות הידידותית של הוגוורטס, החברים יכולים ליצור מועדונים או להצטרף אליהם עם מעריצים אחרים כדי להתרועע, לשתף פעולה באסטרטגיות לפתרון חידות, לשתף אחרים ולהתחרות על פרסים באירועי מועדון בלעדיים.

 

אפשר לשחק ב-Harry Potter: Puzzles & Spells במכשירי iOS ואנדרואיד בכל העולם, וגם באמזון קינדל ופייסבוק. למידע נוסף ולהתחבר עם מעריצים אחרים, תעקבו אחרינו בפייסבוק, באינסטגרם ובטוויטר ובקרו באתר של המשחק בכתובת www.harrypotterpuzzlesandspells.com

נכסים תומכים חזותיים  זמינים בכתובת: https://bit.ly/HPPS_ClubChallenge

 

אודות זינגה

 

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עם תפוצה עולמית חזקה ביותר מ- 175 מדינות ואיזורים, לזינגה יש פורטופוליו מגוון של זיכיונות משחקים פופולריים שהורדו יותר מארבעה מיליארד פעמים במכשירים ניידים והם כוללים את המשחקים CSR Racing™, Empires & Puzzles™,  Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. עם Chartboost, פלטפורמת פרסום ומונטיזציה מובילה במכשירים ניידים, Zynga היא פלטפורמת הדור הבא המובילה בתעשייה עם היכולת למטב פרסום ותפוקות פרוגרמטיות בקנה מידה גדול. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בקליפורניה עם אתרים בצפון ארה"ב, אירופה ואסיה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

אודות Warner Bros. Games

Warner Bros. Games, חטיבה של Warner Bros. Home Entertainment, Inc., היא מוציאה לאור, מפתחת, נותנת רישיונות ומפיצה כלל עולמית מהמעלה הראשונה של תוכן בידורי בתחום האינטראקטיבי בכל הפלטפורמות, כולל משחקים מבוססי קונסולות, מכשירים נישאים, סלולר ומחשבים אישיים של כותרי משחקים פנימיים ושל צדדים שלישיים. מידע נוסף על Warner Bros. Games אפשר למצוא באתר https://www.wbgames.com/.

אודות Portkey Games:

Portkey Games, של Warner Bros. Games, הוא לייבל המשחקים שמוקדש ליצירת חוויות חדשות במשחקי סלולר ווידאו של עולם הקוסמות ששמות את השחקן במרכזה של הרפתקה משלו, בהשראת הסיפורים המקוריים של ג‘יי קיי רולינג. Portkey Games מציע לשחקן הזדמנות לבחור בחירות עלילה משלו ולפעול בסביבה של עולם הקוסמות כדי לגלות ליצור חוויות חדשות וייחודיות. הלייבל נוצר כדי להביא לגיימרים ולמעריצים חוויות משחק חדשות שמאפשרות להם להתעמק בקסם של עולם הקוסמות בדרכים אופפות שבהן הם יכולים להגדיר את סיפור עולם הקוסמות שלהם.

מידע על זכויות יוצרים

 

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. All Rights Reserved.

WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s21)

מידע צופה פני עתיד

 

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מידע צופה פני עתיד שמתייחס, בין היתר, לשם, לפרטי אופן המשחק, תכונות המשחק ולאירוע מוגבל בזמן ב-Harry Potter: Puzzles & Spells. מידע צופה פני עתיד לעיתים קרובות כולל מילים כגון תחזית, חזוי, מתוכנן, מתכוונת, צופה, מאמינה, מטרה, מצפה, ואמירות בזמן עתיד הן בדרך כלל צופות פני עתיד. ההשגה או ההצלחה של העניינים שכולל מידע צופה פני עתיד כזה כרוכה בסיכונים, אי ודאויות והנחות משמעותיים. אין לבטוח ביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד כזה, שמבוסס על מידע שזמין לנו בתאריך שלו. אנחנו לא נוטלים שום התחייבות לעדכן מידע זה. מידע נוסף על סיכונים, אי ודאויות והנחות אלה מתואר או יתואר בפירוט רב יותר בדוחות הפומביים שאנחנו מגישים לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), שעותקים שלהם אפשר להשיג על ידי ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו בכתובת http://investor.zynga.com או באתר של SEC בכתובת www.sec.gov.

 

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה:

https://www.businesswire.com/news/home/52470481/en

מולטימדיה

 לוגו

 וידיאו

Harry Potter: Puzzles & Spells  משחרר את אירוע אתגר המועדון לשחקנים.

 

 תמונה

 

הרפתקת Match-3  מותאמת לנייד, Harry Potter: Puzzles & Spells, יוצא עם ‘אתגר המועדון‘ אירוע במשחק. (גרפיקה: Business Wire)

 

ליצירת קשר:

קשרי מדיה

Dana Whitney
dwhitney@zynga.com

Alexa Grandolfo
agrandolfo@zynga.com

מקור:  Zynga Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE