Cloudreach ו-AWS חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להאצת אימוץ הענן באופן גלובלי

Cloudreach ו-AWS חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להאצת אימוץ הענן באופן גלובלי

·        Cloudreach תשקיע בחדשנות תוכנה, בשיפור ההגירה לענן וביכולות מודרניזציה

·        שיתוף הפעולה יוביל להתרחבות של Cloudreach ברחבי צפון מריקה ואירופה

·        Cloudreach תשיק אקדמיית כישרונות עם דגש על גיוון והכלה

 

ניו יורק, 11 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

Cloudreach, ספקית שירותי ענן פרטית מובילה, ושירותי הרשת של אמזון (AWS), חשפו הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי חדש. ההסכם רחב היריעה יוביל להאצת ההגעה לשוק של הצעות משותפות של החברות, יחד עם השקעות בחדשנות התוכנה של Cloudreach, בהתרחבות גיאוגרפית וההשקה של אקדמיית הכישרונות.

 

ההסכם נבנה על סמך מערכת יחסים ממוסדת היטב בת תריסר שנים בין Cloudreach ל-AWS. Cloudreach תתרחב בצפון אמריקה ובאירופה ותיכנס לטריטוריות חדשות כולל קנדה, פולין, ספרד והמדינות הנורדיות. בנוסף, Cloudreach תבצע השקעות משמעותיות בתוכנה כדי לפתח עוד יותר את שירותי SMART Modernization™ ו-SMART Migration™. שירותים אלו נועדו להאיץ את אימוץ טכנולוגיות הענן בארגונים באמצעות מיכון חכם, והם יעזרו ליותר לקוחות להכיר בתועלות של שירותי AWS, ביעילות רבה יותר.

 

"לאחר 12 שנים של שיתוף פעולה עם AWS, אנו נרגשים להיכנס לשלב חדש זה של צמיחה. יחד, אנו מתמקדים בהגשמת ההבטחות של הענן באמצעות יכולות חדשות מונעות תוכנה יחד עם המומחיות והשיטות המובילות בתעשייה. עבור לקוחותינו המשמעות היא שאימוץ הענן של AWS יבוצע ביעילות רבה יותר ובביטחון רב יותר, וישיג זמן מהיר יותר לערך", אמר ברוקס בורצ‘רדינג, מנכ"ל Cloudreach.

 

השקת אקדמיית הכישרונות של Cloudreach

 

יוזמת מפתח בהסכם הזה היא ההשקה של אקדמיית הכישרונות (Talent Academy). האקדמיה תוכננה כך שתכשיר מאות מועמדים מבטיחים ומגוונים כדי שיהפכו לדור הבא של מקצועני ענן. Cloudreach תחפש מועמדים עם התשוקה לבניית הקריירה שלהם בענן, אפילו אם אין להם את הרקע הטכנולוגי, ותעלה את ההתפתחות הטכנולוגית שלהם על המסלול המהיר.

 

תוכנית זו תביא יותר כישרונות אל קהילת AWS, והיא תציע למועמדים נתיב לרכישת יכולות AWS או שיפורן. אקדמיית הכישרונות ייחודית בכך שהיא שמה דגש על גיוס מקרב מאגר מגוון של מועמדים שבאופן מסורתי לא בחרו בנתיבי קריירה טכנולוגיים. Cloudreach מצפה למאות מועמדים שיקבלו הרשאה מ-AWS ויזכו לבנות ניסיון מעשי שיהפוך אותם ליועצי ענן, מהנדסים, אדריכלים ומפתחים.

 

"Cloudreach מתחייבת להתמודד עם תת הייצוג והעדר הגיוון בכוח העבודה הטכנולוגי ותעשיית הענן. השקעה מונעת מטרה זו היא אחד ההיבטים המרגשים ביותר בשיתוף הפעולה הזה עם AWS. אנו נשקיע בעזרה לאנשי מקצוע עתידיים לפתח את הקריירה שלהם, אז הם יפתרו אתגרים עסקיים מורכבים עבור הלקוחות המשותפים שלנו ", הוסיף בורצ‘רדינג.

 

"אנו שמחים להיבנות על מערכת היחסים בת 12 השנים עם ,Cloudreach שותפת פרמיום של AWS. שיתוף פעולה זה אומר ש-AWS יכולה להביא את הרמה הגבוהה ביותר של מומחיות מולדת בענן לקהל רחב עוד יותר עם Cloudreach, ולהאיץ באופן משמעותי את קצב האימוץ הגלובלי של הענן. אנו גם מעריכים במיוחד את ההתמקדות של Cloudreach בהרחבת מאגר הכישרונות המגוון של אנשי מקצוע מיומנים ב-AWS, המתיישר עם עקרונות המנהיגות שלנו כחברה", אמר דאג ייאום, ראש הערוצים ושיתופי הפעולה הגלובליים ב-AWS.

 

מעורבות זו תספק ללקוחות AWS ו-Cloudreach פתרונות שירות משכנעים חדשים שלSMART Migration™ ו- SMART Modernization™ כדי להאיץ באופן דרמטי את אימוץ הענן ולקצר את הזמן-לערך ב-40%. פתרונות חדשים אלו ממנפים את Cloudamize, תוכנת אוטומציה מובילה לתכנון, הערכה והגירה, ואת Sunstone, מנוע לימוד מכונה למודרניזציה של הענן, כדי שיציעו המלצות מודרניזציה מתמשכות לשירותים ישנים ולפריסות שכבר נמצאות בענן.

 

"האפשרויות הן אינסופיות כאשר אתה יוצר קשר עם שותף AWS שהינו גמיש, קל לעבודה ומשתף את ערכי הארגון שלך. אנו רוצים לנוע במהירות לאורך מסע הענן שלנו, ובזכות Cloudreach ו-AWS יש לנו מפת דרכים מובנית היטב למעבר", אמרה מארי מיסורס, מנהלת טכנולוגיה ראשית בקבוצת Sanne, מנהלת קרן הנכסים האלטרנטיבית.

 

לפרטים נוספים  על שיתוף הפעולה בין AWS ל-Cloudreach, בקרו בבקשה: www.cloudreach.com/en/partners/aws-premier-consulting-partner/

אודות Cloudreach

Cloudreach היא חברת שירותי הריבוי ענן העצמאית המובילה בעולם. המשימה שלנו היא לספק את ההבטחה של הענן ולהניע ערך יוצא דופן עבור הלקוחות שלנו. Cloudreach מסייעת לארגונים לזכות ביתרון תחרותי באמצעות טרנספורמציה מוצלחת לענן. עם יותר מעשר שנות ניסיון טבעי בענן, בנינו עומק ורוחב שאין להם מקביל של מומחיות בטכנולוגיות ענן, ומיישמים זאת לטובת העסקים. למידע נוסף על עבודתנו, בקרו www.cloudreach.com.

 

אנשי קשר

 

Press Contact
Rahim Hakimi
Email: rahim.hakimi@cloudreach.com

מקור: Cloudreach

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE