אפסילון ממנה מנהלת חדשה שתעזור להתרחבות בשוק במזרח התיכון ובאפריקה

 

אפסילון ממנה מנהלת חדשה שתעזור להתרחבות בשוק במזרח התיכון ובאפריקה

 

סאירה מהדי מצטרפת לצוות כדי לחזק את הצמיחה של עסקים ומוצרים חדשים באזור

 

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 19 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

אפסילון (Epsilon), מובילה גלובלית בשיווק מבוסס תוצאות, הכריזה על המינוי של סאירה מהדי למנהלת מכירות עבור אזור המזרח התיכון ואפריקה (MEA). מנוי זה נכנס לתוקף באופן מידי. מהדי מקבלת את המנדט לשיפור צמיחת ההכנסות, להנעת הזדמנויות עסקיות חדשות עבור המוצרים והפתרונות של אפסילון ולהגדלת בסיס הלקוחות של החברה באזור. כמו כן יהיה לה תפקיד משמעותי בקידום מעמדה של אפסילון כשחקנית בכירה בשוק טכנולוגיות השיווק והפרסום הדיגיטלי.

 

סאירה מהדי מגיעה עם 14 שנות ניסיון בתעשיית ה-IT בצפון אמריקה וב-MEA. היא עבדה עם ארגונים כמו אורקל (Oracle) וראקספייס (Rackspace) והיא נחושה להיבנות על הניסיון הזה ולספק ערך.

 

"אני נרגשת להצטרף לאפסילון ואשתף פעולה עם החזון של הנהגה לצמיחה באזור זה. כשהציפיות של הצרכנים עולות והשוק בפתח הבגרות השיווקית, עסקים צריכים להעריך את אסטרטגיות מעורבות הלקוחות שלהם ואני רואה ב-PeopleCloud של אפסילון פתרון שממלא את הפער הזה", אמרה סאירה מהדי בנוגע למינוי שלה.

 

"אני שמח לקבל את פני סאירה למשפחת אפסילון. זוהי תקופה מרגשת עבורנו ואני שמח שיש לנו את סאירה שתיקח אחריות על מנת לספק את PeopleCloud של אפסילון, חבילת הפתרונות הטובה מסוגה, ללקוחות באזור בו יש פוטנציאל שוק גדול", אמר אשיש סינהא, מנכ"ל APAC & MEA.

 

אודות Epsilon

 

אפסילון היא מובילה בשיווק מבוסס תוצאות. אנחנו מאפשרים שיווק שמבוסס על הוכחה ולא על הבטחות. באמצעות PeopleCloud של אפסילון, פלטפורמת השיווק להגדרה אישית של מסעות הצרכן המציעה שקיפות ביצועים, אפסילון עוזרת למשווקים להגדיר ציפיות, לתפעל ולהוכיח תוצאות עסקיות ניתנות למדידה. עם העוצמה של CORE ID®, פלטפורמת ניהול הזהויות המדויקות והמוכחות מכל, ועם ייצור של יותר מ-200 מיליון אנשים, הטכנולוגיה המעוטרת של אפסילון מציגה שורשים בפרטיות משלב התכנון עם התבססות על בינה מלאכותית רבת עוצמה. עם יותר מ-50 שנות ניסיון בהתאמה אישית ובביצועים ועבודה עם המותגים, הסוכנויות והמפיקים המובילים בעולם , אפסילון היא שותפה מהימנה המובילה תוכניות CRM, מדיה דיגיטלית, נאמנות ודואר-אלקטרוני. אפסילון, הממוקמת בליבה של Publicis Groupe, הינה חברה גלובלית עם למעלה מ -8,000 עובדים ביותר מ-40 משרדים ברחבי העולם. למידע נוסף, בקר בכתובת apac.epsilon.com. עקוב אחרינו בטוויטר בכתובת EpsilonAPAC@

 

אנשי קשר:

 

Media contact:
Juhi Chauhan
juhi.chauhan@2020msl.com

 

מקור: Epsilon 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire