בומברדייה משיקה את אפליקציה Smart Link Plus לתוכנית המטוסים המקושרים

 

בומברדייה משיקה את אפליקציה  Smart Link Plus לתוכנית המטוסים המקושרים

 

·        מנויים נהנים מ-myMaintenance App החדשה והקלה לשימוש כדי להציג באופן ויזואלי נתוני מטוסים קריטיים מכל התקן אלקטרוני אישי

·        האפליקציה החדשה היא עוד ציון דרך בשינוי הדיגיטלי של בומברדייה

·        מנויי Smart Link Plus יכולים לקבל החלטות מבוססות נתונים, וכך להביא לידי מירב את היעילות התפעולית שלהם

·        הדגמות של האפליקציה החדשה זמינות לפני דרישה או ב-NBAA-BACE

 

myMaintenance Ap זמינה כעת

 

מונטריאול, 19 באוגוסט 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

בומברדייה (TSX: BBD.B) השיקה את האפליקציה החדשה שלה myMaintenance App, כלי בלעדי שתומך בלקוחות לתוכנית המטוסים המקושרים Smart Link Plus. מנויי Smart Link Plus יכולים כעת לקבל החלטות מונעות נתונים, תוך כדי טיסה ובזמן אמת, כדי לעקוב, לטפל בבעיות ולנהל את צרכי שירות המטוסים שלהם ביעילות.

 

הודות ל-myMaintenance החדשה והידידותית למשתמש, קל מאוד לגשת לנתוני המטוס. כך צוותי הטיסה והתחזוקה יכולים בזריזות וביעילות לקבוע סדרי עדיפויות וכן לטפל באופן פרואקטיבי בהודעות על בעיות תוך כדי טיסה, ולשפר את היעילות התפעולית של המטוס. נתוני המטוס המוצגים ב-myMaintenance האינטואיטיבית זמינים בכל עת, בכל מקום ובכל התקן אלקטרוני אישי.

 

"מפעילי מטוסי המנהלים של בומברדייה מצפים לפתרונות הרלוונטיים ביותר לבעיות התפעול שלהם - ו-myMaintenance App החדשה, הזמינה אך ורק למנויי Smart Link Plus, נמצאת שם כדי לספק את השקט הנפשי הזה", אמר ז‘אן-כריסטוף גאלאגר, סגן נשיא לשירותים, תמיכה ואסטרטגיה תאגידית, בומברדייה. "האפליקציה החדשה היא חלק מהמחויבות שלנו לחידושים דיגיטליים שיועילו ללקוחות שלנו כפי שהם ראויים לחוות את החיסכון בזמן וכסף שביג דאטה יכול לספק".

 

הזמנות והתקנות זמינים כעת עבור המטוסים Challenger 300 ו-Challenger 350 כשהפיתוח עבור דגמים אחרים נמצא בעיצומו. מפעילי המטוסים Challenger 300 ו-Challenger 350 שקופסת Smart Link Plus הותקנה עבורם בחינם* במרכז השירות של בומברדייה יכולים גם להתחבר למטוסים בקצות האצבעות שלהם באמצעות myMaintenance App.

 

קופסת Smart Link Plus אושרה לאחרונה בידי ה-FAA עבור מטוסי Challenger 300 ו-Challenger 350. הקופסה, הזמינה בחינם* ללקוחות, היא יחידת ניטור מצב למטוס הרושמת נתונים קריטיים שלו. היא פותחה בשיתוף פעולה עם GE Aviation באופן בלעדי למטוסיה של בומברדייה כחלק מפתרונות המטוסים המקושרים של GE. כתוצאה מהרישוי, הלקוחות של Challenger 300 ו-Challenger 350 יתחילו בהתקנות קופסת ה-Smart Link Plus שלהם כבר במהלך החודש הנוכחי. הרישוי עבור Smart Link Plus למטוסים Challenger 604, Challenger 605, Challenger 650 ו-Global צפוי בחודשים הקרובים.

 

תוכנית המטוסים המקושרים Smart Link Plus, כולל הקופסה Smart Link Plus, הוצגה לראשונה ב-Global 7500, מטוס הדגל של בומברדייה, ולקוחות ממשיכים ליהנות מהיכולות מונעות הנתונים שלה. יותר מ-98% מהלקוחות הנוכחיים של Global 7500 נרשמו לשירותי Smart Link Plus, והמאמצים המוקדמים של myMaintenance App החדשה כבר התחילו לגלות את התועלת המתוארת לעיל.

 

כדי ללמוד עוד על השירות, מנויים פוטנציאליים יכולים לתזמן הדגמה פרטית של אפליקציית myMaintenance או לצפות בהדגמה ב- NBAA-BACE בלאס וגאס, נוודה, בין ה-12-14 באוקטובר 2021.

 

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים באתר bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בקרו באתר Bombardier Business Aircraft website למידע על המוצרים והשירותים המובילים בתעשייה שלנו.

* Smart Link Plus  נמצא בפיתוח ובכפוף לשינויים. תנאים מסוימים חלים על רישום תוכנית Smart Link Plus  וכדי קבל את התיבה Smart Link Plus  בחינם. עלויות התקנה חלות. עבור זכאות למטוסים או שיקולים אחרים, לקוחות יכולים ליצור קשר עם בומברדייה.

 

Bombardier , Global , Global 7500 , Challenger , Challenger 300, Smart Link Plus ו-  Smart Parts  הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של Bombardier Inc או של חברות הבת שלה.

 

למידע נוסף:

 

Matthew Nicholls
Bombardier
+ 1 514-243-8214
matthew.nicholls@aero.bombardier.com

תמונת יח"צ מתאימה זמינה בקישור הבא:

 at https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/7d2cb56a-1bd3-4c50-8100-da64b6be3fad

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE