אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות בשיתוף פעולה עם חברת Intuit Management Consultancy LLP

 

אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות בשיתוף פעולה עם חברת Intuit Management Consultancy LLP

 

סן פרנסיסקו, 24 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global מחזקת את נוכחותה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברתIntuit Management Consultancy LLP (IMC), חברת ייעוץ חוצת גבולות, המוסיפים עומק ורוחב לפלטפורמה שלה באזורי המזרח התיכון ואסיה.

 

IMC, שנוסדה בשנת 1979, משרתת חברות גדולות, תאגידים רב-לאומיים, ארגונים קטנים ובינוניים, אנשים בעלי שכר נטו גבוה, עסקים בבעלות משפחתית וסטארט-אפים. עם משרדים באיחוד האמירויות הערביות, סינגפור והודו, המשרד מציע מגוון רחב של שירותים כולל ייעוץ תאגידי, ניידות גלובלית, חשבונאות, ייעוץ לקוח פרטי ומשפחתי, ייעוץ מס, פתרונות מיקור חוץ וטרנספורמציה דיגיטלית.

 

"ההתמקדות העיקרית שלנו היא לספק ללקוחותינו פתרונות מקיפים המבטיחים הצלחה בכל אבן דרך של העסקים שלהם", אמר פיוש בהנדרי, מנהל שותף. "שיתוף הפעולה שלנו עם אנדרסן גלובל מצייד אותנו לספק שירות חלק המתאים ביותר לענות על צרכי הלקוחות שלנו ברחבי העולם".

 

"IMC הוא הצוות הטוב מסוגו בעל ידע וניסיון מעמיקים בשווקי מפתח", הוסיף מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן. "זוהי תוספת חשובה כאשר אנו ממשיכים להרחיב את היכולות חוצות הגבולות שלנו ולהתמקד במתן חבילה מלאה של פתרונות משולבים ועצמאיים".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-289 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire