באלנס גייסה 25 מיליון דולר במניות סדרה A כדי לבצע דיגיטציה בתשלומים עבור מסחר B2B אלקטרוני

 

באלנס גייסה 25 מיליון דולר במניות סדרה A כדי לבצע דיגיטציה בתשלומים עבור מסחר B2B אלקטרוני

 

הגיוס היה בהובלת קרן הפינטק הגלובלית המובילה Ribbit Capital, וההשקעה כללה כמה מהשמות הגדולים ביותר בתחום הפינטק, והיא תאיץ את המשימה של באלנס להפוך למקוון את מסחר ה-B2B הגלובלי

 

סן פרנסיסקו, 25 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

באלנס (Balance), פלטפורמת חוויית התשלומים עבור מסחר B2B אלקטרוני, הכריזה כי גייסה מימון בשיעור של 25 מיליון דולר במניות סדרה A בהובלת Ribbit Capital, ועם השתתפות של Avid Ventures וכן של משקיעים קיימים כדוגמת Lightspeed Ventures, Stripe, Y Combinator Continuity Fund, SciFi VC ו-UpWest. הגיוס כלל גם כמה משתתפים אינדיבידואליים כולל ז‘קלין רסס (לשעבר מנהלת Square Capital) וכן כמה עובדים ומנהלים ראשונים נוספים מ-Square, Plaid, Coinbase, Stripe ופייפל.

חברות מסחר אלקטרוני כמו אמזון ושופיפיי יצרו ציפיות בקרב הצרכנים לחוויה מקוונת חלקה עד לתשלום והיציאה מהאתר, עם תנאים גמישים, שיטות תשלום שונות ותמחור שקוף לחלוטין. למרות הציפיות הללו, 92% מעסקאות ה-B2B עדיין מבוצעות באופן לא מקוון, והן מייצגות סכום של יותר מ-2 טריליון דולר (יותר מפי 2 מאשר המסחר המבוצע באופן אלקטרוני). אבל, זה משתנה במהירות - מספר מרקיע שחקים של שווקי B2B ועסקי מסחר אלקטרוני מתחילים לצוץ, והם מאיצים את המעבר של המיקור ומסחר ה-B2B מעסקאות לא מקוונות לכאלו שמבוצעות באופן מקוון. אבל, הם חסרו את פתרונות התשלומים הייעודיים ל-B2B הדרושים כדי לשמח את לקוחותיהם ולשמור עליהם. בהינתן המגמות הללו, סוחרי B2B חשים לחץ עצום לשפר את חוויות התשלום וסיום העסקה המקוונות שלהם.

באלנס פוגשת את הצורך הזה בשוק עם פלטפורמת השלמת עסקאות B2B כמו צרכנית הראשונה מסוגה, והיא מיועדת לסוחרים ולשווקים. פלטפורמת השלמת העסקאות של החברה מספקת גמישות ושליטה עבור כל הצדדים המעורבים: רוכשים נהנים מבחירת שיטות תשלומים כולל ACH, העברת כספים אלקטרונית והמחאות, כמו גם קביעת תנאי נטו בזמן אמת בקופה; סוחרים מקבלים תשלומים מיידים שתמיד מתואמים חשבונאית כמו עם כרטיסי אשראי; ושווקים מתאפשרים עם תשלום אוטומטי לספקים, מטריית תאימות מלאה וניהול התאמות.

"התוצאה של סחר ה-B2B הגלובלי המתבצע בעיקר במצב לא מקוון היא יוקר מחיה וחוסר יעילות כלכלית, בכל ברחבי העולם. אנו נמצאים בשלב המוקדם מאוד של מעבר מסיבי ממסחר לא מקוון למקוון, בין התעשיות ", אומר בר גירון, מייסד ומנכ"ל באלנס. "המטרה שלנו היא להקל על המעבר הזה עם חווית עסקאות מדהימה לעסקים ולספקים, כך שיהיה פשוט מאוד לכל עסק B2B להתחיל למכור באופן מקוון. אנו שמחים לחלוק חזון בנוגע לעתיד המסחר העולמי ב-B2B עם Ribbit Capital וכל התומכים והשותפים שלנו, ונרגשים מכך שהקבוצה המרשימה הזו תצטרף אלינו להמשך שיפור חווית התשלום של לקוחותינו".

"יש 130 טריליון דולר של סחר עולמי ב-B2B שמגיע באופן בלתי נמנע לרשת", מוסיף ג‘ורדן אנג‘לס, שותף כללי ב-Ribbit Capital. "תשתית השלמת העסקאות והתשלומים של באלנס נותנת לעסקי מסחר אלקטרוני ערכת כלים שנבנתה למטרה זו: להקל על המעבר הזה. נרגש להפוך לשותפים".

 

באלנס כבר משתפת פעולה עם ענקיות מסחר אלקטרוני כמו BigCommerce (שמפעילה את מהדורת ה-B2B שלה כדי לאפשר לסוחרים לבנות תהליך השלמת עסקה משלהם), כמו גם עם Magento, סוכנויות B2B מובילות למסחר אלקטרוני, ובקרוב היא גם תכלול את Salesforce. בסיס הלקוחות של באלנס מגוון ונע מחברות סטארט-אפ לשווקים ציבוריים וארגוני מסחר אלקטרוני בתעשיות כמו פלדה, הובלת מטען, בנייה, הזמנת מזון, אספקה ​​רפואית, הלבשה ועוד.

אודות BALANCE

באלנס (Balance) היא החברה הראשונה המספקת חוויית השלמת עסקה אלקטרונית בשירות עצמי עבור עסקי B2B. באמצעות מינוף תשלומים וטכנולוגיה של הערכת סיכונים, כל חברת B2B שמבצעת מכירות מקוונות יכולה כעת להציע לקונים שלה מגוון רחב של שיטות תשלום (ACH, כרטיסי אשראי, העברות מקוונות והמחאות) וכן תנאי תשלום גמישים, ולקבל תשלום בקלות ובאופן מידי - והכל במקום אחד. למידע נוסף בקרו באתר https://www.getbalance.com/ או עקבו אחר GetBalanceHQ@  בטוויטר.

אנשי קשר:

 

Morgan Borer
Bevel
morgan@bevelpr.com
419-346-3619

מקור: Balance

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire