דוח רישום קבצים של EngageSmart להנפקה ראשונה לציבור

 

דוח רישום קבצים של EngageSmart להנפקה ראשונה לציבור

 

בריינטרי, מסצ‘וסטס, 27 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

 

 

EngageSmart, LLC ("EngageSmart") , ספקית מובילה של תוכנות לשיפור מעורבות הלקוחות בהתאמה ורטיקאלית ופתרונות תשלומים משולבים, הודיעה היום כי הגישה בפומבי הצהרת רישום בטופס S-1 לרשות ניירות הערך האמריקנית (SEC) הנוגעת להנפקה הראשונית המוצעת לציבור של המניות המשותפות שלה. מספר המניות שיוצעו וטווח המחירים להנפקה, טרם נקבעו. EngageSmart מתכוונת לרשום את המניה המשותפת שלה בבורסה לניירות ערך בניו יורק תחת הסימול "ESMT".

 

ג‘יי.פי מורגן, גולדמן זאקס ושות‘ LLC,  BofA Securitiesוסיטיגרופ ישמשו מנהלי חיתום מובילים להנפקה המוצעת. Deutsche Bank Securities, ריימנונד ג‘יימס, Truist Securities, וויליאם בלייר ישמשו חתמי משנה להנפקה המוצעת. KeyBanc Capital Markets, Needham & Company, Penserra Securities LLC, R. Seelaus & Co., LLC  ורוברטס וראיין ישמשו מנהלים משותפים עבור ההנפקה המוצעת.

 

ההנפקה תיעשה רק באמצעות תשקיף. עותקים של התשקיף הראשוני הקשור להנפקה עשויים להתקבל, כאשר הם זמינים, מ: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, בטלפון (866) 803-9204, או באמצעות האימייל prospectus-eq_fi@jpmchase.com;  Goldman Sachs & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 200 West Street, New York, NY 10282, בטלפון: (866) 471-2526, או באמצעות האימייל: prospectus-ny@ny.email.gs.com; BofA Securities, Attention: Prospectus Department, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd Floor, Charlotte, NC 28255-0001, בטלפון (800) 299-1322 או באמצעות האימייל dg.prospectus_requests@bofa.com; או Citigroup Global Markets Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, שיחת חינם: (800) 831-9146, או Credit Suisse Securities (USA) LLC, Attention: Prospectus Department, Eleven Madison Avenue, New York, NY 10010..

הצהרת רישום בטופס S-1 הנוגעת למכירה המוצעת של ניירות ערך אלה הוגשה ל- SEC אך טרם קיבלה תוקף. ניירות ערך אלה אינם יכולים להימכר, וגם הצעות לרכישה עשויות להתקבל, לפני מועד שהצהרת הרישום הופכת לתוקף.

 

הודעה לעיתונות זו לא תהווה הצעה למכירה או שידול להצעה לרכישה, ולא תהיה מכירה של ניירות ערך אלה בכל מדינה או תחום שיפוט שבהם הצעה, שידול או מכירה כאלה יהיו בלתי חוקיים לפני רישום או הסמכה על פי חוקי ניירות הערך של כל מדינה או תחום שיפוט כאלה.

 

אודות EngageSmart LLC

EngageSmart, LLC ("EngageSmart") היא ספקית מובילה של תוכנות לשיפור מעורבות הלקוחות בהתאמה ורטיקאלית ופתרונות תשלומים משולבים. ב-EngageSmart המשימה שלנו היא לפשט את תהליכי מעורבות הלקוחות כדי לאפשר ללקוחות שלנו למקד את הזמן והאנרגיה שלהם ביוזמות המשפרות את עסקיהם, וגם משרתות טוב יותר את הקהילות שלהם. EngageSmart, שהמטה שלה ממוקם בבריינטרי, מסצ‘וסטס, מציעה פתרונות ורקטיאליים בתצורת תוכנה כשירות אמיתית (SaaS), במופע יחיד המשרת לקוחות רבים, כולל SimplePractice, InvoiceCloud, HealthPay24 ו-DonorDrive, שנועדו לפשט את המחויבות של לקוחותינו מול לקוחותיהם באמצעות הנעת אימוץ דיגיטלי ושירות עצמי. EngageSmart משרתת יותר מ-68,000 לקוחות במגזר פתרונות ה-SMB ויותר מ-3,000 לקוחות במגזר הפתרונות הארגוניים על פני חמישה ורטיקאלים עיקריים: בריאות ורווחה, ממשל, שירותים, שירותים פיננסיים ופילנתרופיה.

 

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20210827005155/en/

 

ליצירת קשר:

 

קשרי משקיעים

 


David Calusdian
dcalusdian@investorrelations.com
617-542-5300

Press Contact:

Nicole Bestard
nicole@qh-pr.com
646-627-3644

 

מקור: EngageSmart, LLC

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire