נט אופטיקס מציגה גישה חדשה באבטחת רשתות למלחמה בהתקפות סייבר בכנס הבינלאומי לאבטחת סייבר היום

מנכ"ל נט אופטיקס בוב שו מציג את SDN ממוקד אבטחה: פתרון מהיר להגנה על רשתות

 

סנטה קלרה, קליפורניה 11 ביוני 2013 (Marketwired) – נט אופטיקס, הספקית המובילה של פתרונות יישומים כוללים וראות רשתות, הודיעה שהמנכ"ל והנשיא שלה בוב שו יציג את SDN ממוקד אבטחה, גישת הדור הבא של נט אופטיקס לניטור אבטחת רשתות היום בכנס אבטחת הסייבר הבינלאומי השנתי של סדנת יובל נאמן באוניברסיטת תל אביב.

 

הכנס היוקרתי מושך מומחים מובילים לאבטחת סייבר וממלאי תפקידים בתחום הביטחון מרחבי העולם. גם ראש הממשלה בנימין נתניהו וריצ'רד א. קלרק, לשעבר יועץ מיוחד לאבטחת סייבר לנשיא ארה"ב, אמורים לנאום.

 

במושב של שו, "ניצול SDN לראות של הרשת, אבטחתה ותגובה לאיומים", יגדירו את "SDN ממוקד אבטחה", פרדיגמה חדשה לניטור אבטחת רשתות שפותחה על ידי נט אופטיקס ומטרתה למזער את איומי האבטחה ברשתות כיום. שו יציין צעדים קונקרטיים שארגונים יכולים לנקוט כדי לאבטח ולנטר את הרשתות שלהם נגד התקפות מאוד מתואמות.

 

"כדי להצליח בתחום אבטחת הסייבר, דרושה סביבה שלמה, שיתוף פעולה בין מובילים באקדמיה, התעשייה, המימשל, הון אנושי ויזמים", אמר פרופסור איציק בן ישראל, ראש סדנת יובל נאמן למדע, טכנולוגיה וביטחון.

 

האנליסטים של הענף מכירים בעקביות בנט אופטיקס כאחת מהחברות הפרטיות המובילות באמריקה. בהנהגתו של שו, נט אופטיקס נכללת במאה החברות הגלובליות המובילות של רד הרינג וברשימת Inc. Global Top 500/5000. שו נוסע בעולם ועובד עם 8,000 הלקוחות הגלובליים של נט אופטיקס – שרבים מהם עוסקים בביטחון ממשלתי – כדי להבטיח שהרשתות שלהם מאובטחות למרות האיומים המתגברים.

אודות נט אופטיקס

נט אופטיקס היא הספקית המובילה של פתרונות יישומים כוללים וראות רשתות המספקים בזמן אמת בינה רשתית לביצועי שיא בניטור ואבטחת רשתות. כתוצאה מכך, עסקים משיגים את הראות המידרגית מקצה לקצה שנחוצה להם כדי למטב את ביצועי הרשת של סביבות פיזיות, וירטואליות וענן פרטי, וסניפים מרוחקים. יותר מ-7,500 עסקים, ספקי שירות וארגונים ממשלתיים – כולל 85 אחוז מחברות Fortune 100 – בוטחים במשפחת פתרונות "הכנס והפעל" הנרחבת של נט אופטיקס, הכוללת NPM מודע ליישום, מתווך מנות רשת, מערכות וירטואליות/ ענן ומערכות ניהול ראות (VMS) כדי לספק תוצאות מיידיות וזמן לערך מהיר באמצעות מימשק קל לשימוש. נט אופטיקס מקיימת נוכחות גלובלית באמצעות רשת של שותפי OEM ומפיצים מובילים.

 

איש קשר ליחסי ציבור
Leron Kornreich
Eastwick Communications
+1-415-937-1724
netopticspr@eastwick.com


****ההודעה לעיתונות מופצת בעולם באמצעות חברת התקשורת הבינ"ל MARKETWIRED