תעשיות סטנדרד מכריזה על הצטרפותו של בוב פאטל כמנכ"ל וו.אר. גרייס

 

תעשיות סטנדרד מכריזה על הצטרפותו של בוב פאטל כמנכ"ל וו.אר. גרייס

 

המינוי ייכנס לתוקף בינואר 2022

 

מביא מעל 30 שנות ניסיון בשינוי עסקים תעשייתיים

ניו יורק, 31 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

סטנדרד תעשיות אחזקות - Standard Industries Holdings ("סטנדרד"), חברה תעשייתית גלובלית בבעלות פרטית, הודיעה היום, לקראת סגירת רכישתו של W. R. Grace ("גרייס"), כי בהבש ו. (בוב) פאטל יצטרף לחברה כמנכ"ל גרייס, החל מינואר 2022.

 

"אנו נרגשים לקבל בברכה את בוב למשפחת סטנדרד כמנכ"ל וו.אר. גרייס", אמרו דיוויד וינטר ודיוויד מילסטון, מנכ"לים משותפים של סטנדרד תעשיות. "בוב היה במשך עשרות שנים מוביל חזון בתעשייה, עם רקורד של שינוי עסקים כדי להשיג צמיחה חזקה ובת קיימא. הוא הוכיח את עצמו כאדם הנכון להוביל את הצוות יוצא הדופן של גרייס ולעזור להשקעה של סטנדרד במרחב החומרים המתקדמים. הוא יעזור לקחת את גרייס לפרק הבא שלה, כאשר נבטיח מעבר חלק לאחר הסגירה ונמשיך באסטרטגיית צמיחה שאפתנית".

 

פאטל יצטרף לסטנדרד מ-LyondellBasell, שם הוא מכהן כמנכ"ל מאז 2015 והוביל תקופה של צמיחה יוצאת דופן עבור החברה. בין 2010 ל-2014 הוביל פאטל מאמצי ארגון מחדש משמעותיים הן בארה"ב והן באירופה לייעל את מבנה העלויות של החברה ואת טביעת הרגל הגיאוגרפית שלה. במהלך שהותו ב-LyondellBasell, הוא הגדיל משמעותית את כוח הרווחים באמצעות מספר השקעות אסטרטגיות – כולל רכישת א. שולמן ובניית מתקני ייצור בקנה מידה עולמי – והרחיב מאוד את יוזמות הקיימות של החברה. במהלך כהונתו, LyondellBasell  נבחרה לרשימת "החברות הנערצות ביותר בעולם" של מגזין פורצ‘ן במשך ארבע שנים ברציפות. לפני שהצטרף ל-LyondellBasell בשנת 2010, פאטל בילה 20 שנה בחברת Chevron Phillips Chemical Co., שם מילא תפקידים בייצור והוביל מספר עסקים בארה"ב ובאסיה.

 

"זו זכות להצטרף לסטנדרד תעשיות ולהתבקש להוביל את וו.אר. גרייס בפרק הבא שלה", אמר פאטל. "גרייס היא חברה אייקונית ועסק חזק ביסודו המונע על ידי עובדיה המוכשרים במיוחד. אני מצפה לעבוד עם צוות ההנהגה בגרייס כדי לקחת את החברה לגבהים חדשים".

 

פאטל יחליף את הדסון לה פורס, שמכהן כמנכ"ל גרייס מאז 2018. תחת הנהגתו של לה פורס, גרייס ביצעה השקעות משמעותיות כדי לספק צמיחה גבוהה יותר בעסקי הזרזים והחומרים שלה. לה פורס ימשיך לכהן כמנכ"ל עד סוף השנה ויצטרף לוועדה המייעצת של סטנדרד בינואר 2022.

 

"הדסון הוא מנהיג למופת שסייע בבניית גרייס לעסקי הכימיקלים הגלובליים המובילים שהיא היום. אנו מעריכים את המשך שירותו כמנכ"ל עד סוף השנה ונרגשים לקבל אותו לוועדה המייעצת של סטנדרד", אמרו וינטר ומילסטון.

 

 

אודות Standard Industries

 

סטנדרד תעשיות Standard Industries היא חברה תעשייתית גלובלית המוחזקת באופן פרטי הפועלת ביותר מ-80 מדינות עם מעל 15,000 עובדים. המערכת האקולוגית הסטנדרטית משתרעת על מגוון רחב של אחזקות, טכנולוגיות והשקעות – כולל חברות ציבוריות ופרטיות הן משלב מוקדם ועד מאוחר – כמו גם נכסי חומרי בנייה ברמה עולמית ופתרונות סולאריים מהדור הבא. לאורך 140 שנות ההיסטוריה שלה, Standard מינפה את המומחיות והחזון העמוקים שלה בתעשייה כדי ליצור ערך גדול יותר על פני עסקיה, הכוללים כיום את החברות המפעילות GAF, BMI, Siplast, GAF Energy, Schiedel ו- SGI, כמו גם עסקים קשורים40 North , פלטפורמת השקעות בשווי מיליארדי דולרים, 40 North Ventures ו- Winter Properties.

 

ליצירת קשר:

Media Contacts:

Patrick Ryan
Edelman
610-306-7536
Patrick.Ryan@edelman.com

Josh Hochberg
Edelman
Josh.Hochberg@edelman.com

Beth Kseniak
Standard Industries
917-509-7031
beth.kseniak@standardindustries.com

מקור: Standard Industries

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire