יצרנית חשמל עצמאית חדשה בבריטניה הוקמה בהשקעה מ- EIG

 

יצרנית חשמל עצמאית חדשה בבריטניה הוקמה בהשקעה מ- EIG

 

EIG משלימה רכישה של תחנת כוח טורבינת גז מחזור משולבת (CCGT) בהספק של 1332 מגוואט וסוללה בהספק של 49 מגוואט בנוטינגהמשייר, אנגליה

 

ווסט ברטון אנרג‘י, חברה חדשה שהוקמה, ממוקמת היטב כדי לתמוך במעבר האנרגיה

נוטינגהמשייר, אנגליה, 31 באוגוסט 2021, (BUSINESS WIRE):

ווסט ברטון אנרג‘י הוקמה היום כספקית מובילה של חשמל בבריטניה לאחר ש-EIG, משקיעה מוסדית במגזר האנרגיה העולמי ואחד ממשקיעי התשתית המובילים בעולם, רכשה פורטפוליו של נכסי ייצור חשמל מ- EDF Energy. העסקה, שנסגרה ב-31 באוגוסט 2021, כוללת את ווסט ברטון B, תחנת כוח משולבת של 1332 מגוואט (CCGT), וסוללה בהספק של 49 מגוואט בנוטינגהמשייר, אנגליה.

 

ר. בלייר תומאס, יו"ר ומנכ"ל EIG, אמר: "עסקה זו עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה שלנו להשקיע בנכסים איכותיים, צוותים הטובים מסוגם ותשתיות אנרגיה קריטיות. תחנות כוח המופעלות בגז הוכיחו את חשיבותן האסטרטגית במערכת אספקת החשמל של בריטניה, וההשקעה שלנו בווסט ברטון אנרג‘י מדגישה את האמון שלנו בהמשך התפקיד שהגז ישחק בהקלה על מעבר האנרגיה."

 

ווסט ברטון B הוא מפעל CCGT גמיש ויעיל מאוד עם שלוש יחידות מחזור משולבות, אשר יכול לייצר מספיק חשמל כדי לספק חשמל כ -1.5 מיליון בתים, והוא מקושר לאחד הנכסים הגדולים ביותר באירופה לאחסון סוללות. יחד, טכנולוגיות אלה מספקות מוצרי אנרגיה חיוניים לפי דרישה, קריטיים לתמיכה בנוף הרשת המשתנה של בריטניה ומעבר לכלכלת פחמן נמוכה.

 

"היעילות הגבוהה של התחנה פירושה שפחות דלק מאובנים נצרך ורמות פליטה נמוכות יותר מיוצרות עבור כל יחידת חשמל המיוצרת", הסביר מייק נסון, מנהל התחנה של ווסט ברטון אנרג‘י. "בהתחשב בכך, יחד עם העובדה כי התחנה העצמאית החדשה שלנו היא אחד הבנייה האחרונה במדינה, ווסט ברטון אנרגיה ממוקמת היטב בחזית שוק האנרגיה המתפתח של בריטניה".

 

וואליד מוואד, מנכ"ל EIG, הוסיף: "זוהי הזדמנות פנטסטית עבור המשקיעים שלנו כאשר ווסט ברטון אנרג‘י יוצאת לדרך קדימה כדי לספק פתרונות המסוגלים לתמוך בעתיד נטו-אפס. עם הצמיחה החזקה של ייצור מתחדש, אנו מאמינים כי טכנולוגיית אחסון הסוללות תמשיך לתמוך ביציבות רשת הרשת הלאומית של בריטניה. EIG שמחה לשתף פעולה עם הצוות המדהים הזה ולהיות חלק מהפרק הבא והמרגש של ווסט ברטון אנרג‘י".

 

קנטור פיצג‘רלד שימש יועץ פיננסי ל- EIG בקשר לעסקה, משרד וווייט אנד קייס שימשו יועצים משפטיים.

 

אודות West Burton Energy

West Burton Energy - ווסט ברטון אנרג‘י היא יצרנית חשמל עצמאית שהוקמה לאחרונה וספקית מובילה של חשמל בבריטניה. החברה מפעילה תחנת כוח משולבת של טורבינת גז מחזורית (CCGT) בהספק של 1332 מגוואט, סוללה בהספק של 49 מגה-ואט ויש לה אתר מותר לפרויקט מתוכנן של טורבינת גז מחזור פתוח (OCGT), הממוקמת בנוטינגהמשייר, אנגליה. למידע נוסף, אנא בקרו באתר האינטרנט של ווסט ברטון אנרג‘י www.westburtonenergy.com.

 

אודות EIG

 

EIG היא משקיעה מוסדית מובילה במגזר האנרגיה הגלובלי עם 22.5 מיליארד דולר מנוהלים נכון ל-30 ביוני 2021. EIG מתמחה בהשקעות פרטיות בתשתיות של אנרגיה ושקשורות לאנרגיה על בסיס גלובלי. ב-39 שנות ההיסטוריה שלה, EIG הקצתה יותר מ-38 מיליארד דולר למגזר האנרגיה באמצעות יותר מ- 373 פרויקטים או חברות ב-38 מדינות בשש יבשות. הלקוחות של EIG כוללים רבות מקרנות הפנסיה המובילות, חברות ביטוח, הקדשים, קרנות וקרנות עושר ממשלתיות בארה"ב, אסיה ואירופה. המטה של EIG נמצא בוושינגטון הבירה, עם משרדים ביוסטון, לונדון, סידני, ריו דה ז‘נרו, הונג קונג וסיאול. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של EIG בכתובת www.eigpartners.com.

 

ליצירת קשר:

Media
West Burton Energy
FTI Consulting
Stephanie Randall
+1 212-850-5603
WestBurtonEnergy@fticonsulting.com

EIG
Sard Verbinnen & Co.
Kelly Kimberly / Brandon Messina
+1 212-687-8080
EIG-SVC@sardverb.com

מקור: EIG

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire