חברות מובילות ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בוחרות את Coursera לעסקים לבניית מיומנויות לעתיד

 

חברות מובילות ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בוחרות את Coursera  לעסקים לבניית מיומנויות לעתיד

 

רשמה 54 לקוחות ארגוניים חדשים באזור; ההרשמה לארגונים עלתה ב-44.3% (שנתי)

 

לונדון, 2 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

 

Coursera, Inc. (NYSE: COUR), אחת מפלטפורמות הלמידה המקוונות המובילות בעולם, מכריזה היום על מספר לקוחות ארגוניים חדשים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA). במחצית הראשונה של 2021, יותר מ-130 חברות ברחבי האזור השיקו, חידשו או הרחיבו את תוכניות הלמידה הארגוניות שלהן באמצעות Coursera for Business. הצמיחה מייצגת 54 לקוחות חדשים, כולל Lycamobile, Checkatrade, Eurowag ו- Scania.

 

על פי סקר המנכ"לים הגלובלי של PwC לשנת 2021, "כוח עבודה מיומן, משכיל ומסתגל" הוא כיום ציווי עסקי עליון עבור מנכ"לים ברחבי EMEA. Coursera לעסקים עוזרת לחברות לענות על צרכים אלה על ידי מתן פיתוח מיומנויות מבוססות עבודה לעובדים. במחצית הראשונה של השנה, ההרשמה ל- EMEA עלתה ב-44.3% משנה לשנה כאשר חברות הכפילו את מאמצי הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן, כולל הביקוש לטכנולוגיה, מדעי הנתונים וכישורים עסקיים.

 

"הנוף העסקי משתנה בקצב חסר תקדים, מונע על ידי הגברת האוטומציה והאימוץ של טכנולוגיות דיגיטליות", אמר אנתוני טטרסל, סגן נשיא EMEA בקורסרה. "אנו נרגשים לשתף פעולה עם חברות מובילות ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ולהביא חידושים חדשים כדי להכין טוב יותר את העובדים לכלכלה החדשה".

 

הצעות חדשות כמו Academies  ו-SkillSets  קידמו עוד יותר את חוויית הלמידה הארגונית המועברת באמצעות Coursera לעסקים. משאבים אלה מסייעים לארגונים למקד את הכישורים הנכונים עבור עובדיהם תוך ביצוע ביצועים ומדידת ההשפעה של מאמצי ההשתנות שלהם.

 

ב-EMEA, האקדמיה המלאכותית של WPP, למשל, מעלה את כוח העבודה עם כישורים דיגיטליים קריטיים, ומסייעת לסוכנויות כמו Mindshare  ו-Xaxis  להניב ערך רב יותר עבור הלקוחות. האקדמיות מופעלות על ידי חידושי פלטפורמה אחרונים המכונים SkillSets. אלה הן המלצות תוכן המונחות על ידי מומחים, המסייעות לעובדים לפתח מיומנויות ספציפיות לתפקידים מוגדרים. אריקסון ו-  Sber הם בין הראשונים לאמץ את SkillSets ב- EMEA.

 

"השותפות שלנו עם Coursera מוסיפה לחוויית הלמידה החלקה של העובדים שלנו, מעשירה את המיומנויות הטכניות והאנושיות של הלקוח ותורמת לצמיחה אישית ומקצועית", אמרה נבנית נראיאן, מנכ"לית קבוצת לייקה (Lyca).

 

"כחלק ממסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלנו, אנו שמחים לשתף פעולה עם Coursera כדי לתמוך בעובדים שלנו במסעם המחודש והענוג", אמר רואן לורנס, מנהל הנדסה ב- Checkatrade.

 

בעולם שמשתנה במהירות, לכל ארגון יש תפקיד בגישור על פער הכישורים. על ידי שיתוף פעולה עם Coursera, ארגונים ברחבי EMEA מציגים את מחויבותם לעזור לעובדים לפתח מיומנויות ביקוש גבוה הדרושות לכוח העבודה של העתיד. קבלו מידע נוסף על Coursera לעסקים עוד היום.

 

אודות Coursera

Coursera הושק בשנת 2012 על ידי שני פרופסורים למדעי המחשב בסטנפורד, אנדרו נג ודפני קולר, במטרה לספק גישה אוניברסלית ללמידה ברמה עולמית. כיום היא אחת מפלטפורמות הלמידה המקוונות הגדולות בעולם, עם 87 מיליון לומדים רשומים נכון ל-30 ביוני 2021. Coursera משתפת פעולה עם למעלה מ-200 שותפים מובילים באוניברסיטה ובתעשייה כדי להציע קטלוג רחב של תוכן ואישורים, כולל קורסים, התמחויות, תעודות מקצועיות, פרויקטים מודרכים ותואר ראשון ושני. מוסדות ברחבי העולם משתמשים בקורסרה כדי להגביר את ההעסקה ולנצל מחדש את עובדיהם, אזרחיה והסטודנטים שלהם בתחומים כגון מדעי הנתונים, הטכנולוגיה והעסקים. קורסרה הפכה ל- B Corp בפברואר 2021.

 

קוד מקור:  COUR-IR

 

אנשי קשר

 

Coursera Media Contact:
Alexandra Sanpera Iglesias
press@coursera.org

מקור: Coursera

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769