Intelex מבצעת מהלכים לקידום ההתרחבות הגלובלית של ה-ESG החדשני והפתרונות הסביבתיים הגלובליים שלה

 

 

 

 

Intelex מבצעת מהלכים לקידום ההתרחבות הגלובלית של ה-ESG החדשני והפתרונות הסביבתיים הגלובליים שלה

 

גיבור הקיימות של השנה מייקל טוהי מונה לסגן נשיא לסביבה ולקיימות של Intelex וסטיבן לאבוי מונה למנהל מוצר בכיר לסביבה

 

טורונטו, קנדה, 7 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Intelex Technologies, ULC, ספקית גלובלית מובילה של תוכנה לניהול סביבה, בריאות, בטיחות ואיכות מבוססת ענן (EHSQ), הודיעה היום על מינויו של מייקל טוהי לסגן נשיא הסביבה והקיימות החדש שלה וסטיבן לאבוי למנהל המוצר הבכיר שלה לסביבה כדי להניע חדשנות מהירה במגזרי הסביבה והקיימות.

 

קבוצת המודיעין העסקי גם הודיעה היום כי לא רק שטוהי הוכתר לגיבור השנה לקיימות שלה בתוכנית פרסי הקיימות שלה לשנת 2021, חבילת ניהול ה-ESG של Intelex זכתה במוצר השנה. פרסי הקיימות מכבדים את אלה שהפכו את הקיימות לחלק בלתי נפרד מהפרקטיקה העסקית שלהם ומנצלים את תפקידם כדי להשפיע באופן משמעותי על הסביבה. ארגונים בכל הגדלים הגישו מועמדויות לתגמול חברי צוות ולחשיפה לארגונים שלהם, ליוזמות שלהם ולהישגים המופתיים של מנהיגיהם כשהם פועלים לשיפור הסביבה שלנו לדורות הבאים.

 

"אנחנו כל כך גאים לתגמל ולהכיר את כל הזוכים והמועמדים הסופיים שלנו, כיוון שהם מספקים את המנהיגות והחזון הדרושים כדי להגן על הסביבה שלנו", אמרה מריה חימנס, קצינת המועמדויות הראשית, קבוצת המודיעין העסקי. 

 

עם למעלה מעשור של ניסיון טכנולוגי ותעשייתי מגוון, טוהי יפקח כעת על הפיתוח האסטרטגי ואספקת חבילת הציות הסביבתית הגלובלית של Intelex ופתרון ESG. על ידי הרחבה משמעותית של היכולות וגודל הצוות, טוהי יסייע לשפר את פרופיל ה-ESG של Intelex ולהגדיל את היכולת של הפתרונות של Intelex לענות על הצרכים של השוק העולמי של ימינו. כאשר רגולטורים ובעלי הון גלובליים משתמשים ב-ESG כמדד לסיכון, והתעשייה רואה שינוי דרסטי במיקוד שכמעט ולא נראה בעבר, Intelex ממוקמת באופן ייחודי כדי להנחות את לקוחותיה בנוף המורכב כדי שיוכלו להפוך לחברות המובילות של העתיד.

 

"Intelex היא חברה שלא רק אומרת שהיא מעריכה את ESG, אלא באמת מאמינה בחשיבות שלה ונוקטת פעולות שבאמת עוזרות ללקוחות שלנו יש השפעות גלובליות חיוביות", אמר טוהי. "זהו כבוד גדול להיכנס לתפקיד סגן נשיא לסביבה וקיימות, שם אוכל להמשיך ולהצמיח את הצוות החדשני שלנו שמתכנן, בונה ומספק את הפתרון המוביל של תוכנת ניהול ESG."

 

לסטיבן לאבוי, שנמצא באינטלקס כבר תשע שנים, יש רקע באנרגיה ובסביבה, כולל עבודת שטח כגיאולוג באתר לנפט וגז, בדיקות אדמה לכרייה, בתי זיקוק, פסולת וטיפול במים.

 

ללאבוי הבנה עמוקה ויסודית של תעשיית האנרגיה ודאגות ה-ESG שלה ותניע חדשנות והשקעות במוצרים בטכנולוגיות וכישרון סביב תאימות סביבתית וקיימות.

 

"המעבר לתפקיד מנהל מוצר בכיר לסביבה לא יכול להיות מרגש יותר ממה שהוא עכשיו. עם העולם המהיר של היום, פעולות מיידיות ויעילות בתחום ה-ESG הן מה שאנחנו צריכים עכשיו יותר מתמיד, ואני לא יכול להיות נרגש יותר להיות מעורב בתהליך כמוני", אמר לאבוי. "עבודה ב-Intelex, עם אנשים בעלי דעות קשות אחרות שיש להם את אותה מטרה סופית של אספקת פתרונות ESG מחוץ לקופסה, יעילים ויעילים, היא כבוד."

 

Intelex Technologies, ULC  היא מובילה עולמית בתחום איכות הסביבה, הבריאות, הבטיחות ואיכות (EHSQ). מאז 1992, עובדי Intelex ברחבי העולם מחויבים לחדש ולאפשר לארגונים לשלוח את עובדיהם הביתה בבטחה מדי יום, ולהשאיר מאחוריהם עולם בר קיימא יותר לדורות הבאים, ולנהל איכות כך שרק המוצרים הבטוחים והאיכותיים ביותר יגיעו לשוק.

 

הפלטפורמה והיישומים המדרגיים ומבוססי האינטרנט של Intelex סייעו ללקוחות בכל התעשיות לשפר את הביצועים העסקיים, לצמצם את הסיכון ברחבי הארגון ולהבטיח עמידה מתמשכת בתקנים המקובלים בעולם (למשל ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001) ו- OSHAS 18001) ולדרישות רגולטוריות. כמעט 1,400 לקוחות ב-195 מדינות סומכים על Intelex שתפעיל את יוזמות EHSQ שלהם.

 

המטה שלה בטורונטו עם משרדים ועובדים אזוריים ברחבי העולם, Intelex הפכה לחברה מדעית תעשייתית בשנת 2019. בשנת 2020 רכשה Intelex את ehsAI, ספקית של פתרון אוטומציה לתאימות בגל הבא המבוסס על SaaS, הממנף אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. לקבלת מידע נוסף אודות Intelex, בקרו באתר www.intelex.com.

 

 

קובץ מצורף

 

SUSTAINABILITY-2021

 

לפרטים נוספים:

 

Sandy Smith

Intelex Technologies

2163750484

Sandy.Smith@intelex.com

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE