ספרה מודיעה על זמינות מורחבת של פתרונות דיווח סביבה, חברה ומשילות

 

ספרה מודיעה על זמינות מורחבת של פתרונות דיווח סביבה, חברה ומשילות

 

מוצרי ה-ESG של ספרה תומכים בחברות בדרכן ל-net zero, תוך הפחתת הסיכון התפעולי ושיפור מוניטין המותג

 

שיקאגו, 9 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

 

Sphera®, מובילה עולמית בתחום התוכנות לניהול סיכונים, נתונים ומתן שירותי ייעוץ לאיכות הסביבה, החברה והממשל (ESG), מכריזה על הזמינות הנרחבת של פתרונות ה- ESG המשולבים שלה. פתרונות אלה כוללים חבילת נתונים, תוכנה ושירותי ייעוץ מקיפים, המסייעים ללקוחות לשפר במהירות וביעילות את הביצועים והדיווח של הESG- שלהם.

 

כעת, עם הרחבת היצע המוצרים שלה, לקוחות ספרה יקבלו גישה טובה יותר לתובנות מונחות נתונים במטרה למקסם את ניצול משאביהם, להגדיל את ערך ההשקעות שלהם בתחום האחריות החברתית התאגידית, ולספק הן את צרכי הציות המסורתיים והן את צרכי הקיימות העתידיים. ניהול ביצועי ESG מפחית את החשיפה לסיכון סביבתי, מגדיל את ההכנסות ומניע ארגונים לעתיד בר קיימא. עם הביקוש הגובר של המשקיעים להצגת התקדמות מדידה בתחום ה- ESG, מנהיגים עסקיים נדרשים להיות מסוגלים להציג את ביצועי ה-ESG שלהם באופן ברור ומשרה בטחון. Sphera התאימה את החבילה הטכנולוגית שלה כך שתענה באופן פרטני על הצורך המתפתח בשוק. התכונות של פתרונות ה-ESG המשולבים של Sphera  כוללות:

 

מעבר ליעד פליטה net zero הוא אחד המדדים החשובים ביותר בדיווחי ESG. עם זאת, המדידה, הניהול וההפחתה של פליטות היקף 3 (Scope 3) הם מטרות הקשות ביותר להשגה בשל כמות עצומה של מידע שיש לאסוף ולנתח. שילוב הנתונים, התוכנה והמומחיות של ספרה מסייעים לחברות להתמודד עם אתגרי הפחתת הפחמן (decarbonization) האסטרטגיים הללו.

 

פתרון ה-ESG של Sphera משלב גם מספר תקני דיווח מסגרת מקובלים, כגון יוזמת הדיווח העולמית (GRI).  גמישות זו מאפשרת לחברות בתעשיות שונות לדווח ביעילות על פעילות הקיימות שלהן במונחים רלוונטיים וספציפיים למגזר.

 

"חדשנות תמיד הייתה במרכז משימתה של Sphera, וההתמקדות שלנו להישאר צעד אחד לפני עקומת ניהול הסיכונים סייעה לנו להתפתח ולהפוך לארגון מוביל של תוכנות ESG,  נתונים ושירותים משולבים – בתקופה שבה הלקוחות שלנו זקוקים לשירותים אלה ביותר", אמר פול מארושקה, נשיא ומנכ"ל Sphera. "חברות בעלות הרמות הגבוהות ביותר של ביצועי ESG מציגות תשואות גבוהות יותר על ההשקעות שלהן, ואנו מאמינים שהפתרונות המקיפים שלנו יכולים לעזור להן לרתום לטובתם את המתאם העוצמתי הזה".

 

Sphera נמצאת זה זמן רב בחזית פתרונות דיווח קיימות חדשניים, ומינפת את הגישה המשולשת שלה של חדשנות, מידע ותובנות במטרה לסייע לחברות לשפר את ביצועי ה-ESG שלהן. Verdantix, חברת אנליסטים עצמאית, הכתירה לאחרונה את ספרה כמובילת שוק לציות סביבתי (environmental compliance), ניהול קיימות ודיווח על קיימות בדו"ח EHS Software Benchmark. ספרה השיגה את הציון המצרפי הגבוה ביותר לניהול תאימות סביבתית ופתרונות קיימות ארגונית.

" Sphera היא אחת מספקיות הפתרונות הדיגיטליים הבודדות המאחדת יכולות לדיווח על קיימות, ניהול סיכוני ESG וניהול מוצרים. הם ביצעו השקעות משמעותיות בבניית יכולות הדיווח שלהם ב-ESG", הוסיף דיוויד מטקלף, מנכ"ל ורדנטיקס. "ההכרה שלהם בדו"ח EHS Software Benchmark שלנו משקפת באופן ישיר את מחויבותם להוביל את הדרך למצוינות בקיימות תאגידית".

 

על מנת ללמוד עוד על האופן שבו Sphera  מסייעת ללקוחות במסע הקיימות שלהם, קראו כיצד החברה עזרה לAptar-, מובילה עולמית באריזה ומכשירי אספקת תרופות, לאמת את הסיכונים וההזדמנויות שלהם ב- ESG על פי מתודולוגיית TCFD.

 

ד"ר מישל דל גרוסו, מנהלת התוכנית הגלובלית לקיימות ב-Aptar אמרה כי "מומחי הקיימות והאסטרטגיה התאגידית של Sphera  סיפקו לאפטר תובנות חשובות לגבי ההשלכות הפיננסיות של הסיכונים וההזדמנויות שלנו הקשורים לאקלים. כך התאפשר לנו לספק לבעלי העניין שלנו הוכחה תקפה לביצועים הסביבתיים שלנו. על ידי שילוב התוצאות בדיווח CDP, הצלחנו לשפר את ביצועי ESG ואת ההכרה בנו, ולהפוך לחברת CDP 2020 Climate A-List".

 

לקבלת מידע נוסף על האופן שבו Sphera עוזרת ללקוחות לעמוד ביעדי הביצועים של ESG ולחרוג מהם, בקרו בכתובת https://sphera.com/begin-your-esg-sustainability-journey/

 

 

אודות Sphera

 

ספרה Sphera  יוצרת עולם בטוח, בר-קיימא ופרודוקטיבי יותר. אנו ספק גלובלי מוביל של תוכנה לניהול סיכונים וסביבתיים, חברתיים ומשילות (ESG) עם דגש על סביבה, בריאות, בטיחות וקיימות (EHS&S), ניהול סיכונים תפעוליים וניהול מוצרים.

 

קשרי מדיה:

Sphera@AspectusGroup.com

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire