חאבייר קבאדה מונה לנשיא ומנכ"ל מיצובישי פאוור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

 

חאבייר קבאדה מונה לנשיא ומנכ"ל מיצובישי פאוור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

 

לונדון, 15 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

חאבייר קבאדה מונה לנשיא ומנכ"לMitsubishi Power  אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA), החל מה-3 בינואר 2022. מר קבאדה יוביל את עסקי מיצובישי פאוור במטרה להרחיב את נוכחותה באזור, להאיץ דה-קרבוניזציה ולספק פתרונות כוללים המעצימים את לקוחותיה למאבק בשינויי האקלים במחירים נוחים ואמינים.

 

מר קבאדה מצטרף למיצובישי פאוור עם ניסיון עולמי של למעלה מ-20 שנה בתעשיית האנרגיה ויסייע בהרחבת נוכחות החברה באזור EMEA. מאז 2018 הוא נשיא ומנכ"ל Highview Power, שבסיסה בלונדון. לפני כן, הוא עבד 17 שנים עם תאגיד Wärtsilä שם כיהן כנשיא חטיבת האנרגיה וחבר במועצת המנהלים, והוביל את הפיכתו לאינטגרציה מתחדשת כולל אחסון אנרגיה.

פול בראונינג, יו"ר מועצת המנהלים של מיצובישי פאוור EMEA, אמר: "מינוי חאבייר לנשיא ומנכ"ל אזור EMEA הוא צעד נוסף בהעברת המשימה שלנו ליצור עתיד שעובד עבור אנשים וכדור הארץ על ידי פיתוח טכנולוגיה ופתרונות חדשניים לייצור חשמל כדי לאפשר דה-קרבוניזציה של אנרגיה ולספק כוח אמין בכל מקום. הוא מנהיג דינמי שימשיך להרחיב את נוכחותנו ב- EMEA. תחת הנהגתו של חאבייר, ניצור שינוי בכוח".

 

מיצובישי פאוור, המחויבת לפירוק תעשיית החשמל של EMEA, מספקת פתרונות כוללים, כולל טורבינות גז מתקדמות התומכות במימן, אחסון אנרגיית סוללה לאחסון משך זמן קצר ומימן לאחסון משך זמן רב. החברה מרחיבה את היצע השירותים והפסולת לאנרגיה שלה כדי לאפשר צמיחה באזור.

 

אודות מיצובישי פאוור באירופה, המזרח התיכון ואפריקה

 

Mitsubishi Power מיצובישי פאוור היא ספקית מובילה וחדשנית של טכנולוגיה ופתרונות למגזר האנרגיה עם נוכחות באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) מאז 1908 באמצעות חברות קודמות. כיום, ישנם יותר מ -1,000 עובדים ברחבי אזור EMEA, עם מרכזי מצוינות בגרמניה, בריטניה, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות הערביות בנוסף ליכולות תמיכת הלקוחות במדינות ברחבי האזור. מיצובישי פאוור מתכננת, מייצרת ומתחזקת ציוד ומערכות המניעים דה-קרבוניזציה ומבטיחים אספקת חשמל אמינה. בין הפתרונות שלה ניתן למנות מגוון רחב של טורבינות גז, כולל טורבינות גז מונעות מימן ותאי דלק מוצקים (SOFCs), ועסק שירותים מנוסה עם תפוצה נרחבת בכל האזור. פתרונות ה-TOMONI החכמים של מיצובישי פאוור, המחויבים לספק שירות למופת ולעבוד עם לקוחות, ממנפים ניתוח מתקדם, טכנולוגיית בקרה אדפטיבית, בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי להפוך תחנות כוח לחכמות יותר, להפחית פליטות, להגביר את הגמישות ולתמוך בדקרבוניזציה. מיצובישי פאוור היא חברת בת בבעלות מלאה של Mitsubishi Heavy Industries, Ltd, אשר יש לה עסקים הנדסיים וייצוריים המשתרעים על פני אנרגיה, תשתיות, תחבורה, תעופה וחלל והגנה.

 

למידע נוסף, אנא בקרו באתר: https://power.mhi.com/regions/emea/

 

תמונות / גלריית מולטימדיה זמינים כאן:

 https://www.businesswire.com/news/home/52492063/en 

 

אנשי קשר:

 

Claudia Wedemann
Mitsubishi Power Europe GmbH
Tel.: +49 203 8038 1368
Email: c_wedemann@eumhi.com

 

מקור: Mitsubishi Power

 צילום: Mitsubishi Power

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire