DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות

 

 

 

DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות

 

 

לונדון ומשולש המחקר, צפון קרוליינה, 20 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

DXC Technology (NYSE:DXC) ולנובו הודיעו היום על שיתוף פעולה עם מדען הרובוטיקה בעל החזון ד"ר פיטר סקוט-מורגן והקרן הפילנתרופית שלו לפיתוח פתרונות טכנולוגיים מסייעים שאפתניים על ידי שילוב טכנולוגיות החומרה, התוכנה והבינה המלאכותית (AI) העדכניות ביותר כדי להעצים אנשים עם מוגבלויות, מחלות ותנאים מאתגרים אחרים.

 

סקוט-מורגן, הידוע כ"סייבורג האנושי הראשון בעולם", רותם את הטכנולוגיה להאריך ולהעשיר חיים. הוא אובחן בשנת 2017 עם מחלת נוירון מוטורי (MND) – הידועה גם בשם טרשת אמיוטרופית לרוחב (ALS). כאשר הופיעו הסימפטומים הראשונים, סקוט-מורגן החל לחקור אמצעים להאט את התקדמות המחלה הטיפוסית באמצעות אמונתו בפוטנציאל הבלתי מוגבל של הטכנולוגיה. החזון של סקוט-מורגן הוא: "להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים".

 

"הבסיס של שיתוף הפעולה שלנו הוא אמונה בפוטנציאל הלא מנוצל של הטכנולוגיה לשחרר את החלומות שלך - מה שלא תהיה, לא משנה מה הרקע שלך, לא משנה מה הנסיבות שלך, לא משנה מה השאיפות שלך", אמר סקוט-מורגן. בתחילה נאמר על ידי רופאים שיש לו רק שנתיים לחיות, אך לסקוט-מורגן יש מנטרה: "הוסף תקווה עם AI ורובוטיקה!".

 

DXC ולנובו – לצד צוות מתנדבים וטכנולוגים מובילים – יספקו מומחיות בחומרה, תמיכה בתוכנה, אינטגרציה ובינה מלאכותית. יוזמות מרכזיות כוללות:

 

*פיתוח כסאות גלגלים אוטונומיים בנהיגה עצמית לניווט בבתים ומעבר להם;

*שמירה על אישיות עם אווטאר שמעבד במהירות בפירוט פוטו-ריאליסטי;

*מינוף מציאות רבודה (AR) כממשק משתמש הנשלט בתנועות עיניים בלבד;

*האצת הדור וההתאמה האישית של קולות דיגיטליים אקספרסיביים רגשית; ו

*הטמעת טכנולוגיה חכמה בכל בית המשפחה כדי לשפר את חייהם של כל דייריו.

 

בנוסף לפיתוח פתרונות מותאמים אישית, לנובו תרמה ציוד מחשוב למשרד הביתי של סקוט-מורגן. קלווין קרוסלין, מנהל הגיוון הראשי של לנובו ונשיא קרן לנובו אמר: "יש לנו אחריות להפוך את הטכנולוגיה החזקה לנגישה ככל האפשר וליצור הזדמנויות חדשות. זו בדיוק הסיבה שאנחנו מתלכדים מאחורי הרעיון של טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואני אסיר תודה לד"ר סקוט-מורגן שהזמין אותנו לשתף פעולה ולשתף חלק קטן מהחזון יוצא הדופן שלו".

 

DXC תפעל כמשלבת טכנולוגיה. פריסת יכולות מערימת הטכנולוגיה הארגונית מ- DXC תביא ידע וניסיון טכנולוגיים כדי להבטיח שילוב חלק ומאובטח בין תשתיות, יישומים, ניתוחים ופתרונות הנדסיים.

 

"פיטר הוא השראה מדהימה", אמר סטיב טורפי, נשיא EMEA ב-DXC. "צוות DXC יציע ייעוץ ותמיכה להגדרת דרישות, ארכיטקטורת היעד ומפת הדרכים הטכנולוגית. באופן ספציפי, הם יאפשרו את הפונקציות למעקב אחר העיניים, מקלדות וירטואליות, דיבור וביצועי אווטאר. לפיטר, עם הקרן, יש תשוקה בלתי נלאה לאתגר את החשיבה שלנו על האופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אנשים וחברה".

 

למידע נוסף על ד"ר פיטר סקוט-מורגן, כולל הרקע שלו, מחקר מתמשך, והזדמנויות לפעילות באמצעות קרן סקוט-מורגן.

 

"יישמתי חיים שלמים של מחקר כדי לשכתב את העתיד שלי - הפסקה יוצאת דופן! אבל הרבה יותר חשוב, יש לנו עכשיו את ההזדמנות לשכתב את העתיד עבור מיליונים - בסופו של דבר מיליארדים - על ידי יישום הלקחים שנלמדו כדי להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים. רציתי דרך להשתחרר מגופי הפתאומי ולא מתאים, להתגבר על אבחנה הרסנית ולדמיין מחדש מה המשמעות של ‘מחלה סופנית‘. אבל אנחנו יכולים לעזור לכל מי שמרגיש מקופח. הם יכולים לעלות כמו עוף החול! עם תמיכה יוצאת דופן מבעלי פרנסיס, אינספור משתפי פעולה אדיבים ומבריקים, ומנהיגי טכנולוגיה כמו DXC ולנובו, אני מוצא את העתיד שהיה פעם אפל, בהיר להפליא."

 

אודות DXC Technology

 

DXC Technology (NYSE: DXC) מסייעת לחברות גלובליות להפעיל את המערכות והפעילויות הקריטיות שלהן תוך ביצוע מודרניזציה של המחשוב, מיטוב של מבני הנתונים והבטחת אבטחה ומדרגיות בעננים ציבורים, פרטיים והיברידיים. עם עשרות שנים של יצירת חדשנות, החברות הגדולות ביותר בעולם סומכות על DXC שתתקין את מחסנית הטכנולוגיות הארגוניות שלנו כדי לספק רמות חדשות של ביצועים, תחרותיות וחוויות לקוח. למידע נוסף על הסיפור של DXC והמיקוד שלנו באנשים, לקוחות וביצוע תפעולי, בקרו בבקשה באתר DXC.com.

 

אודות לנובו

 

לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) חברת Fortune Global 500  בהכנסות של 60 מיליארד דולר המשרתת לקוחות ב-180 שווקים ברחבי העולם. אנו מתמקדים בחזון נועז לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, מפתחים טכנולוגיות משנות עולם המספקות כוח (באמצעות מכשירים ותשתיות) ומעצימות (באמצעות פתרונות, שירותים ותוכנות) מיליוני לקוחות מדי יום ויחד יוצרות חברה דיגיטלית מכילה, אמינה ובת קיימא יותר לכולם, בכל מקום. למידע נוסף:  https://www.lenovo.com וקראו על החדשות האחרונות דרך StoryHub שלנו.

 

 

אודות Lenovo Tech World 2021  וד"ר פיטר סקוט-מורגן

 

סקוט-מורגן הצטרף ללנובו לאירוע Tech World 2021 שלה ב-8 בספטמבר כדי לשוחח עם תורסטן סטרמלאו, מנהל הייעוץ האסטרטגי של לנובו, על המטרות המשותפות שלהם לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם.

 

"אני גאה מאוד לעבוד עם פיטר, מדען מבריק לחלוטין ובן אדם מעורר השראה", אמר סטרמלאו, שמוביל את מאמציה של לנובו. "אנחנו מתמקדים הרבה בהגברת הנגישות והמגוון בלנובו, וזו הזדמנות ייחודית להבטיח שהחדשנות שלנו עושה שינוי אמיתי – גם לפיטר וגם, אני מקווה, לרבים אחרים".

 

אודות שותפים אחרים התומכים בקרן סקוט-מורגן

 

משתפי פעולה מרכזיים אחרים שכבר עובדים עם סקוט-מורגן על יוזמה זו כוללים את מתיו איילט מ- CereProc, אמנדה דארבי מ- Optimize3D באולפני פיינווד, וארי שפירו מ- Embody Digital.

 

ליצירת קשר

 

Media
Antoine Roussel,

Communications EMEA: aroussel@dxc.com

 

מקור:  DXC Technology

 

 

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire