אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה באסיה עם משרד עורכי דין שבסיסו במלזיה

 

אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה באסיה עם משרד עורכי דין שבסיסו במלזיה

 

סן פרנסיסקו, 21 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Andersen Global ממשיכה בהתרחבותה באסיה באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין Halim Hong & Quek  (HHQ).

 

HHQ, שנוסד בשנת 2000, מציע יכולות משפטיות בשירות מלא ליישוב סכסוכים אלטרנטיביים, בנקאות ופיננסים, חברות ומיזוגים ורכישות, אנרגיה ותשתיות, ליטיגציה, נדל"ן ובנייה. עם משרדים בקואלה לומפור, ג‘והור ופנאנג, המשרד מספק שירותים למגוון רחב של חברות מקומיות ובינלאומיות, כמו גם  לקוחות פוטנציאלים מבוססים ומשקיעים זרים.

 

"המטרה שלנו היא להעצים אנשים ועסקים עם השירותים המשפטיים הטובים מסוגם תוך יצירת השפעה חברתית בעלת ערך מוסף באמצעות היכולות שלנו", השותף המנהל דאטו קואק נגיי מאנג (Dato’ Quek Ngee Meng). "אנחנו שוכרים את אלה ששואפים לטוב ובעלי חשיבה חיובית. הצוות שלנו מחויב להשקיע באנשינו כדי להביא שירות ופתרונות יוצאי דופן ללקוחותינו. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מרחיב את הפלטפורמה שלנו ואת היכולת שלנו לספק פתרונות חלקים ומשולבים הן בנושאים משפטיים והן בנושאי מס ללקוחות המקומיים והזרים שלנו ברחבי העולם".

 

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף, "הידע התרבותי של HHQ והניסיון הרחב בשווקים באזור מביאים ערך מיידי ללקוחותינו ולאנשים שלנו כאשר הדרישות באזור ממשיכות לעלות. מלזיה מהווה תוספת משמעותית לפלטפורמה הגלובלית שלנו, ומחויבות המשרד לניהול ולשירות מהשורה הראשונה מחזקת את יכולתנו לענות על צרכי הלקוחות בכלכלות הגדולות בעולם".

 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-8,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-301 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

 

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire