הספינה 'פנינה נסתרת' מגיעה לרוטרדם כדי להפוך לכלי קיבול עבור חברת המתכות

 

הספינה ‘פנינה נסתרת‘ מגיעה לרוטרדם כדי להפוך לכלי קיבול עבור חברת המתכות

 

הספינה באורך 228 מטר צפויה להיות הראשונה שסווגה כספינת כרייה תת-ימית מטעם לשכת הספנות האמריקנית

 

שילוב ציוד מתבצע כדי להתאים לספינה המתוכננת ונבנית כעת על ידי Allseas

 

בדיקות קבלה למפעל החלו עבור רכיבי מערכת שישולבו בכלי השיט.

 

 

ניו יורק, 21 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

The Metals Company - חברת המתכות (נאסד"ק: TMC) הודיעה היום כי ספינת הקידוח לשעבר באורך 228 מטר ששמה שונה ל‘פנינה נסתרת‘ (Hidden Gem) הגיעה לרוטרדם, הולנד כדי להתחיל בהסבתה למה שצפוי להיות הספינה הראשונה המסווגת כספינת כרייה תת-ימית על ידי לשכת הספנות האמריקאית. Allseas, השותפה האסטרטגית של TMC, רכשה במרץ 2020 את ספינת הקידוח לשעבר הפועלת במעמקים, שיכולה להכיל 200 איש, שכן התצורה שלה מתאימה היטב לשינויים שיאפשרו פריסה בים של מגדל באורך 4.5 ק"מ כדי להעלות גושים פולימטיים מעל קרקעית הים.

 

בשיתוף עם חברת המתכות (לשעבר DeepGreen Metals Inc), Allseas מפתחת מערכת איסוף מינרלים במעמקי הים כדי לשחזר באופן אחראי גושים פולימטליים מקרקעית האוקיינוס ולהעביר אותם אל פני השטח להובלה לחוף. הגושים מכילים רמות גבוהות של ניקל, מנגן, נחושת וקובלט – מתכות מפתח הנדרשות לבניית סוללות רכב חשמלי וטכנולוגיות אנרגיה מתחדשת.

 

"אנחנו שמחים מאוד לראות את ‘פנינה נסתרת‘ כאן באירופה ולראות את Allseas מבצעת התקדמות עצומה כל כך איתה", אמר ג‘רארד בארון, יו"ר ומנכ"ל The Metals Company. "הספינה יצאה בהצלחה לשלב התחזוקה של הרציף היבש, אשר מבשר טובות להמרה חלקה ובזמן לקראת פרויקט כריית הפיילוט שלנו בשנת 2022".

 

חברת המתכות השלימה לאחרונה את מיזוג SPAC ואת הרישום הציבורי שלה בנאסד"ק והשותף האסטרטגי Allseas, מובילה עולמית בהנדסה בחו"ל, בירכה את החברה. "כמשקיע משמעותי בחברה ומשקיע ב-PIPE, אנו מחזקים עוד יותר את הקשר האסטרטגי שלנו עם חברת המתכות. אנו חולקים את החזון שלהם לפתח את המקור המוערך הגדול ביותר בעולם של מתכות סוללה, אשר יהיה קריטי במעבר הירוק", אמר אדוארד הירמה, מייסד Allseas ונשיא החברה.

 

TMC ו- Allseas מצפים מהספינה להיות מבצעית לבדיקות איסוף ראשוניות עד אמצע 2022.

 

אודות The Metals Company

 

The Metals Company - חברת המתכות היא חוקרת קנדית של מתכות סוללה בעלות השפעה נמוכה יותר מגושים פולימטאליים בקרצוף הים, במשימה כפולה: (1) לספק מתכות למעבר לאנרגיה נקייה עם ההשפעה הסביבתית והחברתית השלילית הפחות אפשרית ו-(2) להאיץ את המעבר לכלכלת מתכת מעגלית. החברה באמצעות חברות הבת שלה מחזיקה בזכויות חיפוש ומסחר לשלושה אזורי חוזה ראשוני של פולימטיים באזור קלריון קליפרטון באוקיינוס השקט המוסדר על ידי רשות קרקעית הים הבינלאומית ובחסות ממשלות נאורו, קיריבטי וממלכת טונגה.

 

מידע נוסף זמין ב-www.metals.co

 

אודות Allseas

 

Allseas Group S.A. היא קבלן מוביל בעולם בהתקנת צינורות בחו"ל, הרמה כבדה ובנייה תת-ימית. החברה מעסיקה מעל 4,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי רב-תכליתי של כלי שיט מיוחדים של הרמות כבדות, צינורות ותמיכה, שתוכננו ופיתחו בתוך הבית.

 

מידע נוסף אודות Allseas זמין ב-www.allseas.com

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הצהרות מסוימות במצגת זו אינן עובדות היסטוריות, אלא הצהרות צופות פני עתיד למטרות הוראות הנמל הבטוח על פי חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים בשנת 1995. הצהרות צופות פני עתיד מלוות בדרך כלל במילים כגון "מאמין", "עשוי", "יהיה", "מעריך", "ממשיך", "צופה", "מתכוון", "מצפה", "צריך", "היה", "מתכנן", "לחזות", "פוטנציאל", "נראה", "לחפש", "עתיד", "השקפה" וביטויים דומים המנבאים או מצביעים על אירועים או מגמות עתידיים או שאינם הצהרות של עניינים היסטוריים. הצהרות צופות פני עתיד אלה כוללות, ללא הגבלה, את הציפיות של TMC ביחס לספינת החיפוש שלה, את השימוש והפונקציונליות של הציוד שלה ואת השותפות שלה עם Allseas ואת העיתוי של בדיקות איסוף. הצהרות צופות פני עתיד אלה כרוכות בסיכונים משמעותיים ובחוסר ודאות שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה הנדונות בהצהרות צופות פני עתיד. רוב הגורמים הללו הם מחוץ לשליטת TMC וקשה לחזות אותם. גורמים שעלולים לגרום להבדלים כאלה כוללים, אך אינם מוגבלים: חוסר היכולת לשמור על רישום מניות TMC בנאסד"ק; היכולת לזהות את היתרונות הצפויים של השילוב העסקי שהושלם לאחרונה, אשר עשוי להיות מושפע, בין היתר, ההיתכנות המסחרית והטכנית של כריית גושים פולימטאליים בקרצוף הים ועיבוד; ההיצע והביקוש למתכות סוללה; המחירים העתידיים של מתכות סוללה; התזמון והתוכן של תקנות הניצול שלISA  שייצרו את המסגרת המשפטית והטכנית לניצול גושים פולימטיים באזור קלריון קליפרטון; רגולציה ממשלתית על פעולות כריית קרקעית הים העמוק ושינויים בחוקי הכרייה ובתקנות; סיכונים סביבתיים; התזמון והכמות של ייצור עתידי משוער, עלויות הייצור, הוצאות ההון והדרישות להון נוסף; תזרים מזומנים המסופק על ידי פעילויות תפעוליות; היכולת של TMC לגייס מימון בעתיד; הוצאות טיוב בלתי צפויות; תביעות ומגבלות על כיסוי ביטוחי; חוסר הוודאות בהערכות משאבים מינרליים; חוסר הוודאות במחקרים ודעות גיאולוגיות, הידרולוגיות, מטלורגיות וגיאוטכנולוגיה; סיכוני תשתית; היכולת של TMC לאכוף את החובות של משקיעים שאינם מבצעים במסגרת הסכמי מנוי בקשר עם השילוב העסקי, סיכוני ליטיגציה פוטנציאליים ותלות באנשי ניהול בכירים ופקידי משרה בכירים; וסיכונים ואי-ודאויות אחרים המצוינים מעת לעת בהצהרת הפרוקסי/תשקיף הנוגעים לשילוב העסקי שהושלם לאחרונה, לרבות אלה שבמסגרת "גורמי סיכון" בו, ובהגשות אחרות ל-SEC. TMC מזהירה כי רשימת הגורמים הנ"ל אינה בלעדית. TMC מזהירה את הקוראים שלא להסתמך יתר על המידה על הצהרות צופות פני עתיד, המדברות רק נכון למועד שנעשה. TMC אינה מתחייבת או מקבלת כל התחייבות או התחייבות לפרסם בפומבי עדכונים או תיקונים כלשהם להצהרות צופות פני עתיד כדי לשקף כל שינוי בציפיותיה או כל שינוי באירועים, בתנאים או בנסיבות שעליהם מבוססת הצהרה כזו.

 

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52495243/en

 

ליצירת קשר:

Chelsea Lauber

 Antenna Group

 tmc@antennagroup.com

 

מקור:  The Metals Company

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE