SCADAfence ו-Keysight Technologies ישתפו פעולה כדי לספק נראות ואבטחת סייבר עבור תשתיות OT

 

SCADAfence ו-Keysight Technologies ישתפו פעולה כדי לספק נראות ואבטחת סייבר עבור תשתיות OT

 

ניו יורק ותל אביב, 22 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

SCADAfence, המובילה הגלובלית של שירותי אבטחת סייבר עבור סביבות טכנולוגיה תפעולית (OT) והאינטרנט של הדברים (IoT), הכריזה על שיתוף פעולה עם Keysight Technologies, Inc (NYSE: KEYS), חברת טכנולוגיה מובילה המספקת פתרונות תכנון ואישור מתקדמים, במטרה להאיץ את החדשנות בתחום הקישוריות והאבטחה, וכדי להגדיל את הנראות ואת אבטחת הסייבר בכמה מרשתות ה-OT המורכבות ביותר בעולם. שותפות חדשה זו תעזור לארגונים להשיג שליטה טובה ביותר בסביבות תעשייתיות ולאתר פעילויות מרושעות, להקטין סיכונים באמצעות ניטור רציף, ולהקל על רמת האיומים באופן פרואקטיבי.

בזמן שיותר ויותר תשתיות רשת קריטיות מאמצות מערכות מיכון מתקדמות לשילוב טכנולוגיות ה-OT וה-SCADA שלהן, אבטוח משטח ההתקפה המוגדל מפני איומים היה למאתגר יותר עם כל התקפה. ניהול הסיכונים הללו הפך להיות מסובך ביותר בשל העובדה שרוב רשתות ומכשירי ה-OT אינם מנוטרים ישירות על ידי צוות האבטחה. כתוצאה מכך קשה יותר לפקח ולאבטח את רשתות הבקרה התעשייתיות (ICS) מכיוון שהן מגוונות מאוד, ולרוב הן פועלות עם סיכון מוגבר לפגיעות מוגדרת לתעשייה.

השותפות החדשה הזו בין SCADAfence ו-Keysight תאפשר לארגונים לקבל נראות מוגברת לרשתות ה-OT וה-IT, ולהגדיל את יכולות הזיהוי והתגובה בסביבות ה-OT שלהם. הפלטפורמה הלא פולשנית של SCADAfence לבדיקת מנות עמוקות (DPI) יחד עם הפתרונות לבחירת נקודות גישה לבדיקת הרשת (TAP) וברוקרים של מנות רשת (NPB) של Keysight יעבדו יחד כדי לספק נראות מלאה לתעבורה ברשת, אבטחה וניהול מלאי הנכסים בזמן אמת עבור הלקוחות התעשייתיים שלהם.

"הגנה ואבטחה של סביבות OT מפני איומי אבטחה וחריגות קיבלה עדיפות עליונה במגזר התעשייתי ואנו מספקים נראות עמוקה ברמת המנות בעזרת אנליטיקה מדויקת בזמן אמת", אמר אלעד בן מאיר, מנכ"ל SCADAfence. "אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם Keysight Technologies כדי לסייע לארגונים תעשייתיים למנף את שני הפתרונות במטרה להשיג נראות טובה יותר ומידע מתקדם יותר על המנות בסביבות OT".

פריסת הטכנולוגיות של SCADAfence ו-Keysight יחדיו מספקת נראות מוגברת בזמן אמת לסביבות OT, נראות נכסים מפורטת וגילוי איומים רציף למתקני נפט וגז, אתרי ייצור, סביבות מים ושפכים, רכב ותשתיות תעשייתיות אחרות. עם היכולת לאסוף נתונים שונים בכל סביבות ה-OT, Keysight תוכל לספק ללקוחות יותר תובנות שמובילות לפעולה אודות האיומים המשפיעים על סביבות ה-IT שלהם ו-SCADAfence תמפה את הקשרים בין ה-IT וה-OT כדי להעריך את ההשפעות האפשריות על הסביבות התפעוליות.

"יותר איומים מתמיד מכוונים כיום אל תשתיות קריטיות והן צריכות להתמודד עם יותר איומי אבטחה ברשתות ה-OT וה-IoT. הקטנת משטח האיומים יכולה להימשך שבועות ואף חודשים עד למיגור פגיעות בסביבות המורכבות יותר", אמר טארן סינג, סגן נשיא לפתרונות ארגוניים ב-Keysight. "השותפות שלנו עם SCADAfence תאפשר ללקוחותינו ולארגונים תעשייתיים אחרים להאיץ את התהליך משבועות למספר ימים".

אודות SCADAfence

SCADAfence היא המובילה הטכנולוגית העולמית בתחום אבטחת הסייבר OT וה-IoT. SCADAfence מציעה חבילה מלאה של מוצרי אבטחת סייבר תעשייתיים המספקת כיסוי מלא של רשתות בקנה מידה גדול, ומציעה איכות מהשורה הראשונה עבור ניטור רשת, גילוי נכסים, עמידה בדרישות רגולוציה, גישה מרחוק ואבטחת מכשירי IoT.  SCADAfence, שצוינה כ-Cool Vendor בידי גרטנר ב-2020, מספקת אבטחה פרואקטיבית ונראות לכמה מרשתות ה-OT המורכבות בעולם, כולל מתקן הייצור הגדול ביותר באירופה. SCADAfence מאפשרת לארגונים הפועלים בתחום התשתיות הקריטיות, בייצור וניהול בתעשיית ניהול המבנים לפעול בצורה מאובטחת, אמינה ויעילה. למידע נוסף, בקרו באתר שלנו, עיין בבלוג שלנו או עקבו אחרינו בלינקדאין:.

 

ליצירת קשר:

 

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of SCADAfence
matt@gregoryfca.com
610-228-2123

מקור: SCADAfence

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire