Procore רוכשת את Levelset כדי לפשט את תהליכי העבודה בניהול שעבודים לבנייה

 

Procore רוכשת את Levelset כדי לפשט את תהליכי העבודה בניהול שעבודים לבנייה

 

קרפינטריה, קליפורניה, 22 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Procore Technologies, Inc. (NYSE: PCOR), ספקית מובילה של תוכנות לניהול בנייה, חתמה על הסכם סופי לרכישת Levelset. רכישה זו תוסיף ניהול זכויות שעבוד לפלטפורמת Procore, ותאפשר ל- Procore לנהל תהליכי עבודה מורכבים של תאימות ולשפר את תהליך התשלום בבנייה. הוא גם מציג הזדמנויות צמיחה עתידיות עבור Procore, כולל ניצול נכסי הנתונים המשלימים של החברות.

 

טואי קורטמנצ‘י, מייסד ומנכ"ל Procore  אמר: "עבודות הבנייה מספיק קשות - קבלת שכר לא צריכה להיות. Levelset מסייעת לתעשיית הבנייה לקבל תשלום מהיר יותר, וההיצע שלהם יהיה תוספת מושלמת לפלטפורמת Procore. רכישה זו גם תעניק ל-Procore גישה לנתוני התעשייה, כולל תשלומים ופעילות תאימות, ותאפשר לנו לספק בינת סיכונים בעלת ערך ללקוחותינו, ולפתח מוצרים פיננסיים חדשניים".

 

בבנייה, הסיכונים והמורכבות של העברת כסף בין בעלי עניין משולבים סכומי עתק של הון ועבודה קריטיים מדי שנה. זה גורם ללחץ של תזרים מזומן לקבלנים, מגדיל את ההון החוזר שלהם ואת הוצאות ההצמדה שלהם, ומשפיע לרעה על עבודות בנייה. זרימות עבודה של תאימות מעיקות תורמות לחציון של 90 יום מכירות יוצאות דופן ו-74 ימים לתשלום יוצא מן הכלל, האיטי ביותר מכל הענפים שנסקרו ברחבי העולם.

 

בארה"ב, שעבודים הם יסודות לזרימות עבודה תואמות אלה. בעלי העניין בתחום הבנייה מקדישים זמן רב ואנרגיה לניהול זכויות שעבוד - החל מאלה המעוניינים לשמור על זכויות השעבוד וצורך לעמוד בניואנסים של חוק השעבוד המשתנה ממדינה למדינה, וכלה בעלי עניין המשיגים כל הזמן ויתורים על שעבוד בנקודת התשלום כדי להבטיח שהפרויקטים שלהם חופשיים וברורים. אתגרי תשלום ומורכבויות דומים קיימים גם ברחבי העולם.

 

סקוט וולף ג‘וניור, מנכ"ל Levelset אמר: "הפתרון שלנו גורם לאנשים לשלם מהר יותר, עם פחות לחץ מזומן. מעל 250,000 משתמשים פרסו את Levelset ביותר מ-6.5 מיליון פרויקטים של בנייה. פעילות זו מייצרת נתוני תשלום וקשרי גומלין אמינים ביותר. יחד עם Procore, אנו יכולים להעצים עוד יותר את התעשייה כדי לקבל תשלום מהיר יותר, עם נראות טובה יותר ותיעוד חלק יותר". Levelset היא שותפה של Procore App Marketplace  מאז אפריל 2018. כיום, מעל 3,300 לקוחות משתמשים בפתרון ניהול זכויות השעבודים שלה לניהול זרימות עבודה של תאימות.

 

פרטים על הרכישה

 

Procore הסכימה לרכוש את Levelset במחיר רכישה של כ-500 מיליון דולר, אשר יכלול כ-425 מיליון דולר במזומן, בכפוף להתאמות המקובלות להון החוזר, הוצאות עסקה, מזומנים וחייבים, וכ-75 מיליון דולר במניות Procore. סגירת העסקה צפויה להתרחש ברבעון הרביעי של השנה וכפויה לתנאי סגירה מקובלים.

 

ד.א. דוידסון משמש כיועץ פיננסי בלעדי וג‘ונס ווקר LLP משמש כיועץ משפטי ל- Levelset. Cooley LLP משמש כיועץ משפטי ל- Procore.

 

פרטים נוספים ומידע על תנאי הרכישה יהיו זמינים בדוח עדכני על טופס 8-K שיוגש על ידי Procore לרשות ניירות ערך.

 

פרטי שיחת ועידה

 

Procore תארח שיחת ועידה היום, 22 בספטמבר, בשעה 14:00 שעון החוף המערבי / 17:00 שעון מזרח, כדי לדון ברכישה. שידור חי של שיחת הוועידה, כמו גם שידור חוזר שלה, יהיה זמין באתר investors.procore.com. ניתן לגשת לשיחת הוועידה גם על ידי חיוג 877-284-6233 (ארה"ב) או 873-415-0281 (בינלאומי) והזנת מזהה ועידה: 2838218.

 

הצהרות צופות פני עתיד

 

הודעה לעיתונות זו כוללת הצהרות צופות פני עתיד במשמעות סעיף 27א לחוק ניירות ערך של 1933, כפי שתוקן, או חוק ניירות ערך, וסעיף 21E לחוק הבורסה לניירות ערך של 1934, כפי שתוקן, או חוק הבורסה, על Procore והתעשייה שלה הכרוכים בסיכונים משמעותיים וחוסר ודאות. כל ההצהרות מלבד הצהרות של עובדה היסטורית הכלולות בהודעה לעיתונות זו הן הצהרות צופות פני עתיד על התוצאות התפעוליות העתידיות של Procore ועל מצבה הפיננסי, האסטרטגיה העסקית והתוכניות שלה, צמיחת השוק ומגמות ויעדים לפעולות עתידיות. הצהרות צופות פני עתיד מתייחסות בדרך כלל לאירועים עתידיים או לביצועים הפיננסיים או התפעוליים העתידיים של Procore. במקרים מסוימים, באפשרותך לזהות הצהרות צופות פני עתיד מכיוון שהן מכילות מילים כגון "צפוי", "מאמין", "שוקל", "ממשיך", "יכול", "מעריך", "מצפה", "מתכוון", "עשוי", "תוכנית", "פוטנציאל", "לחזות", "פרויקט", "צריך", "יעד", "יהיה", או "היה" או השלילי של מילים אלה או מונחים או ביטויים דומים אחרים הנוגעים לציפיות, אסטרטגיה, תוכניות או כוונות של Procore. סיכונים חשובים וחוסר ודאות שעלולים לגרום לתוצאות בפועל של Procore ולמצבה הפיננסי להיות שונים מהותית מאלה המצוינים בדוחות צופי פני עתיד כוללים, בין היתר, את הסיכונים הבאים: (1) סיכונים הקשורים (א) לאפשרות שתנאי הסגירה לעסקה עם Levelset לא יוכלו להסתפק או לוותר בזמן או בכלל, לרבות העובדה שגוף ממשלתי רשאי לאסור, לעכב או לסרב להעניק אישור רגולטורי, (ב) את אי השלמת או קבלת ההטבות הצפויות מהעסקה, לרבות בשל חוסר יכולתה של Procore לשלב בהצלחה את Levelset בעסקיה, (ג) הסטת תשומת הלב הניהולית מפעילות עסקית שוטפת, (ד) תחילתם או תוצאות של הליכים משפטיים כלשהם שעשויים להיות מופעלים נגד Procore או Levelset בקשר לעסקה המוצעת (ו) השפעות העסקה על העסק המשולב, לרבות על עלויות תפעול, אובדן לקוחות ושיבושים עסקיים; (ii) שינויים בחוקים ובתקנות החלים על המודל העסקי של Procore או Levelset; (iii) שינויים בתנאי השוק או התעשייה, סביבה רגולטורית ופתיחות לטכנולוגיה ולשירותים של Procore או Levelset; (iv) תוצאות של התדיינות משפטית או אירוע ביטחוני; (v) אובדן של אחד או יותר מהלקוחות או השותפים העיקריים של Procore או Levelset; (vi) ההשפעה של COVID-19 על העסקים של Procore או Levelset ותוצאות הפעילות; (vii) שינויים ביכולות של Procore או Levelset לגייס ולשמר חברי צוות מוסמכים; ות"ז) הסיכונים המתוארים בהגשות האחרות ש-Procore עושה לרשות ניירות ערך מעת לעת, לרבות הסיכונים המתוארים תחת הכותרת "גורמי סיכון" בתשקיף הסופי של Procore מיום 19 במאי 2021 והדו"ח הרבעוני שלה בטופס 10-Q, שיש לקרואו יחד עם תוצאותיה הכספיות ודוחות צופי פני עתיד. יתר על כן, Procore פועלת בסביבה תחרותית מאוד ומשתנה במהירות. סיכונים ואי-ודאויות חדשים מתגלים מעת לעת, ולא ניתן ל- Procore לחזות את כל הסיכונים וחוסר הוודאות שעשויים להשפיע על ההצהרות צופות פני עתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו. התוצאות, האירועים והנסיבות המשתקפים בהצהרות צופות פני עתיד עשויים שלא להיות מושגים או להתרחש, ותוצאות, אירועים או נסיבות בפועל עשויים להיות שונים באופן מהותי מאלה המתוארים בהצהרות צופות פני עתיד.

 

כל ההצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו מתייחסות רק לאירועים החל מהתאריך שבו נאמרות ההצהרות. Procore אינה מתחייבת לעדכן הצהרות צופות פני עתיד בהודעה לעיתונות זו כדי לשקף אירועים או נסיבות לאחר תאריך הודעה לעיתונות זו או כדי לשקף מידע חדש או התרחשות של אירועים בלתי צפויים, למעט כנדרש בחוק. Procore לא באמת יכול להשיג את התוכניות, הכוונות או הציפיות שנחשפו בהצהרות צופות פני עתיד שלה, ואתה לא צריך לשים הסתמכות מופרזת על הצהרות צופות פני עתיד שלה. הצהרות צופות פני עתיד של Procore אינן משקפות את ההשפעה הפוטנציאלית של רכישות עתידיות, מיזוגים, נטיות, מיזמים משותפים או השקעות.

 

אודות Procore

 

Procore היא ספקית מובילה של תוכנה לניהול בנייה. מעל מיליון פרויקטים ויותר מטריליון דולר בהיקף הבנייה פועלים על הפלטפורמה של Procore. הפלטפורמה שלנו מחברת כל בעל עניין בפרויקט לפתרונות שבנינו במיוחד עבור ענף הבנייה – עבור הבעלים, הקבלן הכללי והקבלן המתמחה. ל- Procore‘s Marketplace יש שפע של פתרונות שותפים המשתלבים בצורה חלקה בפלטפורמה שלנו, ומעניקים לאנשי מקצוע בתחום הבנייה את החופש להתחבר למה שהכי מתאים להם. מטה Procore, שבסיסו בקרפינטריה, קליפורניה, יש משרדים ברחבי העולם. לקבל מידע נוסף בקרו ב- Procore.com.

 

אודות Levelset

 

Levelset היא חברת תוכנה לבנייה המסייעת לענף הבנייה לפשט את תהליכי התאימות והתשלום, להקטין סיכונים פיננסיים ולשפר את תזרים המזומנים. התוצאות הן תשלומים מהירים יותר, גישה אמינה להון ופחות הפתעות. המטה של Levelset ממוקם בניו אורלינס, לואיזיאנה, עם משרדים באוסטין, טקסס וקהיר, מצרים, וממונה כ-300 עובדים. קבלו מידע נוסף ב- Levelset.com.

 

PROCORE-IR

תמונות/גלריית מולטימדיה: https://www.businesswire.com/news/home/52496320/en

 

ליצירת קשר:

Media Contact
Roohi Saeed
press@procore.com

Investor Contact
Matthew Puljiz
ir@procore.com

 

מקור: Procore Technologies, Inc.

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire